Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, w styczniowym numerze AMiS zaszaleli:
na stronie 28: Pierwsza jazda. SUBARU OUTBACK MY2015, Duży prześwit, duże koła, duże wnętrze i napęd 4x4

a na 94 w dziale Okazje rynkowe. SUBARU LEGACY Model z lat 2003-09

no i oczywiście reklama Forestera - ta z suberiady w Gruzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zniszczyli mu drzwi z obu stron. Nie było szyb, więc chyba mogli otworzyć bez używania swoich zabawek...

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nabyłem pierwszy numer nowego czasopisma "AutoMotoTechnika", poświęcony w całości napędowi 4x4. Zawiera dużo technicznych informacji dotyczących różnych rozwiązań napędu AWD oraz m.in. bardzo "ciepły" i rzeczowy opis nowego Forestera. :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Motorze jest artykuł o używanym Outbacku 2,5.

Faktycznie bardzo pozytywny, ale mam jedno pytanie. W artykule pisali, że ten konkretny silnik 2.5l nie nadaje się do gazu ze względu na konieczność regulacji i wyciągania silnika, dotychczas żyłem w przekonaniu że w Outbackach 2.5l w tym okresie były silniki SOHC i nie trzeba ich wyciągać do regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Motorze jest artykuł o używanym Outbacku 2,5.

Bardzo pozytywnie sie wypowiadają tylko jedna opinia mnie zastanawia. Ubolewają nad "dużym" spadkiem wartości. Przecież samochód ma 7lat. Proszę porównać spadki do porównywalnych vlovo xc 70 i audi allroad a6, wtedy okaże sie ze te 100 tys to pikus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru sells record 500k vehicles in US for 2014

 

 

The company's US sales jumped by 21 percent in 2014, reaching nearly 514,000 units -- the automaker's first time surpassing the half-million mark.

Liczby SOA na prawdę szokują, przez kolejne 7 lat wzrost sprzedaży i teraz ponad 500 tyś. sztuk. Forester najlepszy wynik i spora ilość nowych WRX/STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrazenie! :o

 

Z drugiej strony, gdyby Subaru w Polsce sprzedalo pol miliona samochodow w rok, to sie wlasnie obudzilem. :P

 

Nieno, chodzi mi o to, ze gdyby Subaru spowszednialo, to juz by nie bylo to samo...

 

Aktualnie, pomimo tego, ze juz w miare widac te marke na naszych drogach, to czesto gdy ktos pyta o auto i slyszy "Subaru", raczej nie zadaje wiecej pytan i nawet gdy masz odrapane, dwudziestoletnie Justy, jestes zapewne wlascicielem trzystukonnej, niebieskiej Imprezy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fans were expecting to see the WRX Concept on the current Subaru WRX and Subaru WRX STi but instead, we were given a design that was so far off the concept. In fact, it came in with a whole new design and the WRX Concept was nowhere to be seen.

Just when we thought we might have just lost one of the nicest concept in the market, new rumors started emerging saying that Subaru is planning to use the WRX Concept on the next Subaru Impreza. The rumor seems to have been leaked by an insider from Subaru. The Subaru Impreza new exterior design is said to come with a low chassis, wide hips, wide stance and will come with a tapered greenhouse. All these were also present on the WRX Concept.

Not only that, there have also been rumors that Subaru will be fitting the new Subaru Impreza with the new Subaru Global Platform.

 

http://autoomobile.com/news/wrx-design-might-end-up-on-2016-subaru-impreza/10014721/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...  ;) 

 

 

Czwartek na ulicach Warszawy [NA ŻYWO]

 

"Zderzenie na skrzyżowaniu Grójeckiej z Banacha. Kierująca subaru zawracają na skrzyżowaniu najpierw uderzyła w jadącego Grójecką citroena, po zderzeniu pomyliła pedał hamulca z gazem i ponownie uderzyła w auto, tym razem z tyłu.

Zablokowany jest środkowy pas ruchu w kierunku Placu Narutowicza."


coś pechowa dla Subaru seria w Warszawie - drugi dzień pod rząd... 

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,17367104,Piatek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_.html

 

Na Wisłostradzie doszło do zderzenia aż pięciu samochodów. Dwie osoby zostały ranne. Są bardzo duże utrudnienia.

z17367339AA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś o Subaru, ale w sumie dotyczy i innych producentów aut. Swoją drogą mnie też poraża, że elektronika w aucie dorównuje wiekiem etapowi projektowania auta a nie jego produkcji.

http://www.theverge.com/2015/2/5/7982525/in-car-navigation-systems-are-terrible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4x4.autoswiat.pl jest krótki opis nowego Outbacka. Ale to jest małe piwo bo tu: http://tv.auto-swiat.pl/4x4-family-adventure-zakonczenie-sezonu-2014-wlosciejewki/9nldl jest filmik z imprezy 4x4 na której byłem w zeszłym roku z marhof'em i jest z nami krótki wywiad! no i widać mojego forka w tle :)

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z 2002roku ;)

 

 

 

Wydarzyło się to 27 stycznia w okolicach małej miejscowości Tarbja w Estonii. Dla entuzjastów sportów rajdowych na części jeziora urządzono zawody w jeździe po lodzie. Kierowca widocznego na zdjęciu Subaru nie brał udziału w zawodach. Ale nie wytrzymał: zignorował zasady organizatorów imprezy i zrobił szybką rundę po nieoznaczonym lodzie. Lód był w tym miejscu cienki, podmyty i załamał się pod samochodem. Wóz poszedł na dno. Kierowca zdołał w porę się wydostać z pojazdu.

Zatopione Subaru STI było nowym samochodem, miało na liczniku nie więcej niż 200 km. Fotografie z tego wypadku krążą w Internecie z komentarzem: dlaczego Subaru jest do niczego? Bo nie pływa!

 

MH169Cd.gif

 

Teraz już wiem skąd to zdjęcie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...