Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

http://www4.rp.pl/Sadownictwo/307209862-Radom-Dziesieciu-w-jednym-subaru.html
 
Aż dziesięciu mężczyzn wsiadło do osobowego subaru. Choć kierowca, jako jedyny w gronie był trzeźwy, to stracił on prawo jazdy.
 
Nietypowy rajd po Radomiu zorganizowała sobie grupa młodych mężczyzn, która przyjechała do tego miasta na wieczór kawalerski.

Imprezę zepsuli im policjanci, którzy zatrzymali auto do kontroli drogowej na ulicy 25. Czerwca.
- Podczas kontroli, okazało się, że w samochodzie jest 10 osób, zamiast pięciu – opowiada Justyna Leszczyńska, rzecznik radomskiej policji.
Niemal wszyscy, poza kierowcą, byli pijani. Jak się okazało, cała grupa świętowała wieczór kawalerski. Do Radomia przyjechali z Warszawy - część osób samochodem, część pociągiem - a po Radomiu podróżowali jednym autem.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy na trzy miesiące. Poza tym otrzymał on też 500 zł mandatu oraz pięć punktów karnych.

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym dzisiejszym Motorze w dziale uzywane jest Forek III.

Opinia? W środku staro,przestrzeń ok,boxer diesel do kitu ,benzyna dobra byle nie z 4b automatem,ale jak sie zagazuje to trzeba silnik wyciągać na regulacje szklanek.

Ogólna nota 3/5.


W obecnym dzisiejszym Motorze w dziale uzywane jest Forek III.

Opinia? W środku staro,przestrzeń ok,boxer diesel do kitu ,benzyna dobra byle nie z 4b automatem,ale jak sie zagazuje to trzeba silnik wyciągać na regulacje szklanek.

Ogólna nota 3/5.

post-7758-0-23383200-1437416287_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Urzekł mnie ten fragment ;)

 

"Teoretycznie można stwierdzić, że wolnossąca dwulitrowa jednostka bez turbiny z mocą 150 KM to też konstrukcja ignorująca najnowsze trendy. To jednak akurat spora zaleta XV, ponieważ benzynowa jednostka mocno pracuje by dobrze napędzać 1,5-tonowe auto. I to niestety słychać, ponieważ dźwięk przyspieszenia 196 NM maksymalnego momentu obrotowego nie należy do najprzyjemniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekł mnie ten fragment ;)

 

"Teoretycznie można stwierdzić, że wolnossąca dwulitrowa jednostka bez turbiny z mocą 150 KM to też konstrukcja ignorująca najnowsze trendy. To jednak akurat spora zaleta XV, ponieważ benzynowa jednostka mocno pracuje by dobrze napędzać 1,5-tonowe auto. I to niestety słychać, ponieważ dźwięk przyspieszenia 196 NM maksymalnego momentu obrotowego nie należy do najprzyjemniejszych.

Czyli dobry, ale zły... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekł mnie ten fragment ;)

 

"Teoretycznie można stwierdzić, że wolnossąca dwulitrowa jednostka bez turbiny z mocą 150 KM to też konstrukcja ignorująca najnowsze trendy. To jednak akurat spora zaleta XV, ponieważ benzynowa jednostka mocno pracuje by dobrze napędzać 1,5-tonowe auto. I to niestety słychać, ponieważ dźwięk przyspieszenia 196 NM maksymalnego momentu obrotowego nie należy do najprzyjemniejszych.

Ale akurat zgadzam się z każdym słowem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Motor" z 24.08.15.

"11 najlepszych propozycji na pierwsze auto" i są wszelkie Picanto,czy Saxo lub Focus.

Na koniec mini opis :" tych aut nie kupuj na pierwsze auto!!"

I co mamy?

"Subaru Legacy/Outback.Niezawodny nie znaczy tani w utrzymaniu.Ceny części do Subaru potrafią przyprawić o ból głowy.Zuzycie paliwa także"

I jest fotka Legacy III :huh::biglol: :biglol:

 

Faktycznie taki Gacek np.2.0 125KM pozera cysterne paliwa i serwis kosztuje tyle co Aventadora :D


W tym "Motorze " to się znają i robią z Gacka jakąś studnie bez dna i strasznego opoja ;):biglol::huh:

post-7758-0-77390800-1441028590_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra elektryka w Subaru ;) 

 

 

1. Renault

Stereotypy nie biorą się znikąd, co udowadnia niechlubny lider tego rankingu. Według brytyjskiego raportu marką, w przypadku której najłatwiej o awarię elektryki, jest Renault. Choć w innych aspektach francuski producent nie wypadł tak źle, to w tym aspekcie nie ma się czym pochwalić. Dużo gorszy wynik od reszty stawki oznacza, że właściciele używanych Renault mają sporą szansę na usterkę elektryki. Szczególnie kiepsko marka ta wypada w momencie, gdy porównamy ją do innych popularnych producentów, u których awarie tego typu występują nawet dwa razy rzadziej. 

Procent samochodów tej marki, które miały awarię elektryki: 37,52 proc. 

Niektóre poważane marki w brytyjskim zestawieniu znalazły się na niespodziewanie odległych miejscach. BMW zajęło 27. miejsce (23,9 proc.), Volvo 22. (22,9 proc.), a Volkswagen 13. pozycję (20,7 proc.) i okazał się tylko nieznacznie lepszy od Fiata - 15. miejsce (21,1 proc.) i gorszy od Alfa Romeo - 10. miejsce (19 proc.). Ranking zdominowało Daihatsu (13,4 proc.) przed Subaru (14,36 proc.) oraz Mitsubishi (14,5 proc.). 

 

 

http://moto.wp.pl/gid,17813371,img,17813497,page,11,title,Samochody-z-najbardziej-awaryjna-elektryka,galeriazdjecie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny miałem Lagunę I i... pluję na jej widok ,elektryka to początek...Ech Laguna :(

Z kolegą odbierałem nową Lagune II, Sprzedawca z podnieceniem powiedział że w tym samochodzie jest 17 komputerów. Ja skwitowałem, że to się będzie musiało mega pie...ć i się nie pomyliłem :P

Teraz Talka Laguna II, z rocznika co mój stary WRX jest 10 razy tańsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny miałem Lagunę I i... pluję na jej widok ,elektryka to początek...Ech Laguna

 

Królowa lawet ;)

 

 

 

Z wyjątkiem tych o SBD

 

Nie wiem o co chodzi, nam SBD MY08 przejeździł do sprzedaży 160Tkm, Izotomom podobnie. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...