Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Xawery1939 napisał:

OK....ale czy jeśli zacznę się wozić skodą L&V po Phoenix ja czynią to przedstawiciele handlowi na Mazowszu to będę się wyróżniał?

 

będziesz się wyróżniał ;)

 

pewnie będziesz miał jedno jedyne takie auto w okolicy 

 

a jeszcze jedno - przedstawicielki i przedstawiciele handlowi to zazwyczaj dość ciężko pracujący, zaradni ludzie, których praca podlega niesamowitej ocenie, osobiście przed wieloma osobami wykonującymi ten zawód chylę czoła 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pawlo20 napisał:

Musisz mieć kryzys męskości skoro lokujesz uczucia w rzeczy martwe

Nieładnie tak oceniać ludzi własną miarą :)

a tak bajdełej widziałeś może …..rzeczy żywe? :D

36 minut temu, aflinta napisał:

Ta dyskusja już wystarczająco odbiegła od tematu, proszę zaprzestać wycieczek osobistych. :toobad::czerwona:

Cholera....znowu wszystko jest na kartki :D

41 minut temu, ketivv napisał:

będziesz się wyróżniał ;)

 

pewnie będziesz miał jedno jedyne takie auto w okolicy 

lepiej nie...jeszcze ktoś pomyśli, że z jestem z Meksyku :ph34r:

43 minuty temu, ketivv napisał:

a jeszcze jedno - przedstawicielki i przedstawiciele handlowi to zazwyczaj dość ciężko pracujący, zaradni ludzie, których praca podlega niesamowitej ocenie, osobiście przed wieloma osobami wykonującymi ten zawód chylę czoła 

Przepraszam....zaszufladowałem i zbyt uprościłem...może dlatego, że swego czasu wśród grup zawodowych ….najbardziej narażonych na ryzyko ….znaleźli się handlowcy.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Xawery1939 napisał:

Przepraszam....zaszufladowałem i zbyt uprościłem...może dlatego, że swego czasu wśród grup zawodowych ….najbardziej narażonych na ryzyko ….znaleźli się handlowcy.

Przeprosiny przyjęte..;)

Handlowiec = kierowca zawodowy który spędza w drodze często większą cześć życia.., i dla tego jest narażony na takie ryzyko.. Wiem to z autopsji..:rolleyes:

Przez ubezpieczycieli jest traktowany na równi z Policjantami i Strażakami..B)

Zwłaszcza na Polskich drogach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kristofor napisał:

A więc kolor leśnika, brakuje tylko aktualizacji profilu. No i czekamy na pierwsze wrażenia.

Przecież wszystko wiadomo - auto nie jedzie tak bardzo, ze za pierwszym skrzyżowaniem z żona się zamieniliśmy, a ja wysiadłem pchać :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Przecież wszystko wiadomo - auto nie jedzie tak bardzo, ze za pierwszym skrzyżowaniem z żona się zamieniliśmy, a ja wysiadłem pchać :D 

 

Że nie jedzie to przecież oczywiste, taki forumowy dogmat. No ale filozofia poznania zakłada odrzucenie dogmatyki, gdyż może wypaczać wyniki badań. Poza tym na słowackiej garaz.tv był fajny test nowego forka i nikt nie narzekał na jego osiągi. Z drugiej strony wiadomo że Słowacy nie potrafią jeździć dynamicznie, stąd nasze ekspedycje badawcze, mające pokazać im jak jeździ prawdziwa szlachta, to jest dynamicznie lecz bezpieczenie. Tak więc mimo tego czekamy na wrażenia, np. czy kiedy nie jedzie to radio gra, albo czy fotel wygodny, a może z góry jednak jedzie?

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kristofor napisał:

 

Że nie jedzie to przecież oczywiste, taki forumowy dogmat. No ale filozofia poznania zakłada odrzucenie dogmatyki, gdyż może wypaczać wyniki badań. Poza tym na słowackiej garaz.tv był fajny test nowego forka i nikt nie narzekał na jego osiągi. Z drugiej strony wiadomo że Słowacy nie potrafią jeździć dynamicznie, stąd nasze ekspedycje badawcze, mające pokazać im jak jeździ prawdziwa szlachta, to jest dynamicznie lecz bezpieczenie. Tak więc mimo tego czekamy na wrażenia, np. czy kiedy nie jedzie to radio gra, albo czy fotel wygodny, a może z góry jednak jedzie?

Nie powiem nic nowego. W środku przeskok - bardzo ładnie, wygodnie, ergonomicznie. Kierownica ma nasrane przycisków, ale jest bardzo wygodna. Szmatki nie ma - tzn jest ale jakaś taka nowa premium. Bajeranckie jest rozpoznawanie twarzy i dostosowanie do tego fotela kierowcy. Audio gra całkiem nieźle. Moim zdaniem dużo lepiej niż H&K w MY15 (bardzo możliwe, że to kwestia wygłuszenia), nieco gorzej niż moje BOSE w Q50 i znacznie gorzej niż DENON w 308. Bagażnik wydaje się mniejszy niż w MY15 XT. Brązowa skórka wygląda bardzo elegancko. Na razie przebujałem się ostrożnie przez Wrocław i przez pierwsze 500 km nie mam zamiaru przekraczać 3000 obrotów, więc pewnie za jakieś 2 tygodnie powiem coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Bagażnik wydaje się mniejszy niż w MY15 XT.

Faktycznie jest trochę większy ( sprawdzone ). Tyle że szerszy otwór bagażnika ( szersza też klapa ) może sprawiać inne wrażenie.

 

Pozdrowienia

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Faktycznie jest trochę większy ( sprawdzone ). Tyle że szerszy otwór bagażnika ( szersza też klapa ) może sprawiać inne wrażenie.

 

Pozdrowienia

W porównaniu z Q50S hybrid to nawet reklamówka foliowa wydaje się być wielka ;-) Generalnie widzę duży postęp w wykonaniu wnętrza. Cóż zostaje mała kosmetyka:

- Wydech

- Lift 30mm

- AT

Płyty pod silnik i dyfer już siedzą :superhero:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dużego przeskoku w środku w porównaniu do SJ to i prowadzenie się nowego Forka jest jak na SUVa bardzo dobre. Miałem okazje porównać go z najlepszym autem według tego forum czyli Skodą na tej samej trasie i powiem, że pewniej w zakrętach czułem się w Foresterze niż Superbie sportline czy jakoś tak 4x4. No i to by było tyle z plusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kukson napisał:

Oprócz dużego przeskoku w środku w porównaniu do SJ to i prowadzenie się nowego Forka jest jak na SUVa bardzo dobre. Miałem okazje porównać go z najlepszym autem według tego forum czyli Skodą na tej samej trasie i powiem, że pewniej w zakrętach czułem się w Foresterze niż Superbie sportline czy jakoś tak 4x4. No i to by było tyle z plusów ;)

Jadąc 40km/h wszystkim jedzie się bezpiecznie. Rozpędzanie się do prędkości 50km/h zajmuje tyle czasu, że już trzeba wracać. :ph34r:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Dżem dobry ;)

88783FE8-E3F3-4E3C-9E5F-A63CB2BC6E5F.jpeg

Trochę się prosiakowi czółko i pod prawym uchem przymarszczyło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az boję się jechać do salonu. Czy przesiadka z XT to rzeczywiście dramat? 

Jezdzilem troszkę poprzednią rav4 w hybrydzie i oprócz niepotrzebnej mi przestrzeni w zasadzie bylo ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kukson napisał:

Oprócz dużego przeskoku w środku w porównaniu do SJ to i prowadzenie się nowego Forka jest jak na SUVa bardzo dobre. Miałem okazje porównać go z najlepszym autem według tego forum czyli Skodą na tej samej trasie i powiem, że pewniej w zakrętach czułem się w Foresterze niż Superbie sportline czy jakoś tak 4x4. No i to by było tyle z plusów ;)

Rozumiem że pokonywałeś te zakręty z prędkością przepisową przestrzegając ograniczeń prędkości, które są ustawione tak, że zdezelowane furgonetki na łysych oponach i TiRy pokonują je bezpiecznie.  :thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MKK napisał:

Az boję się jechać do salonu. Czy przesiadka z XT to rzeczywiście dramat? 

Jezdzilem troszkę poprzednią rav4 w hybrydzie i oprócz niepotrzebnej mi przestrzeni w zasadzie bylo ok

 

Istnieje coś takiego jak sarkazm ;) szczerze powiedziawszy niestety coraz częściej w mojej okolicy słabszym samochodem jedzie się przyjemniej. Jeśli na światłach jestem pierwszy to i tak dojeżdżam do kolejnych. Jadąc majestatycznie, ale nie będąc zawalidroga jedzie się przyjemnie. Ostatnio rozmawiałem z kolega który zna tylko 2 pozycje „pedału gazu” w swoim Arteonie - do dechy, albo nie dotykam. Wrócił ze Stanów i stwierdził, ze jazda ~120km/h ma sens pod jednym warunkiem - wszyscy jadą na tempomacie. Podpisuje się pod tym.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MKK napisał:

Az boję się jechać do salonu. Czy przesiadka z XT to rzeczywiście dramat? 

Jezdzilem troszkę poprzednią rav4 w hybrydzie i oprócz niepotrzebnej mi przestrzeni w zasadzie bylo ok

 

Ja sie przesiadlem z STI na OBK i jakos zyje,oddycham i mam sie dobrze:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

Ja sie przesiadlem z STI na OBK i jakos zyje,oddycham i mam sie dobrze:)

Ale co to za życie :D Dzieci się pewnie wstydzą wysiadać przed szkołą. Przyzwyczaiłeś je do STI i teraz założę się, że mówią "Tato, nie musisz wjeżdżać, tu nas wysadź na przystanku, a my sobie dojdziemy" :D

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...