Skocz do zawartości

Forester XT vs konkurencja w 2016 roku


mirciob

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kiedy odbierasz?

To czerwcowa dostawa (do centrali ma dotrzeć w tym tygodniu) ... podobno to kwestia 2-3 tygodni, więc II połowa czerwca.

 

 

 

jak chcesz mieć inne ubezpieczenie niż to co oferują to każą dopłacić do "obsługi zewnętrznego ubezpieczenia"

O tym też już wiem :| ... co zrobić .. "na szczęście" opłata jest dosyć umiarkowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

FXT zamówiony...

 

A wystarczyło zastosować mój post nr 3 ;) a tak nabijałeś licznik Tauronowi (czy kto tam zasila w energię el. twój komputer).

 

 

 

ktoś ma doświadczenia z ofertą leasingową Raiffeisen dostępną w salonach Subaru?

 

Mam od nich. Ale naprawdę dobrą ofertę dostałem wtedy, kiedy pokazałem propozycję od innego leasingodawcy ;)

Nie łap pierwszej, negocjuj, można naprawdę sporo urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że chyba tylko jeden niebieski XT jeźdz

Jest przynajmniej jeszcze jeden i też u forumowicza (choć mało aktywnego).

 

Jakoś jeszcze przez ponad 5 miesięcy jeszcze nie widziałem żadnego niebieskiego w KRK. Inne kolory to bez problemu uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem niebieskiego XT wczoraj w ... Singapurze. Całkiem jak mój. Zaraz sprawdziłem cenę w salonie - tylko 128.000 singapurskich dolarów (z podatkiem na 6 miesięcy) - czyli jakieś 350.000PLN. Brać więc póki u nas tanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że chyba tylko jeden niebieski XT jeźdz

Jest przynajmniej jeszcze jeden i też u forumowicza (choć mało aktywnego).

 

Jakoś jeszcze przez ponad 5 miesięcy jeszcze nie widziałem żadnego niebieskiego w KRK. Inne kolory to bez problemu uświadczyłem.

 

Ja mam niebieskiego i wiem że są jeszcze dwa..

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

że chyba tylko jeden niebieski XT jeźdz

Jest przynajmniej jeszcze jeden i też u forumowicza (choć mało aktywnego).

 

Jakoś jeszcze przez ponad 5 miesięcy jeszcze nie widziałem żadnego niebieskiego w KRK. Inne kolory to bez problemu uświadczyłem.

 

Ja mam niebieskiego i wiem że są jeszcze dwa..

 

Krawiec

 

Według mnie dodatkową zaletą niebieskiego jest to, że bardzo zmienia odcień w zależności od intensywności oświetlenia.

 

A ja widziałem niebieskiego XT wczoraj w ... Singapurze. Całkiem jak mój. Zaraz sprawdziłem cenę w salonie - tylko 128.000 singapurskich dolarów (z podatkiem na 6 miesięcy) - czyli jakieś 350.000PLN. Brać więc póki u nas tanie :)

W Singapurze w ten sposób radza sobie z regulacja nateżenia ruchu. Auta sa bardzo drogie, dlatego jest ich mało. Yaris kosztuje tyle co u nas Mazda6.. BTW - tez byłem w Singapurze, kilka razy, super miejsce, ZOO,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - wątek utwierdził autora wątku w jedynym słusznym wyborze ( bo miotał się chłopak trochę :P  ).

Czyli znów wykonaliśmy kawał solidnej, rzetelnej roboty. Teraz pozostaje już tylko wystawić fakturę prowizyjną SIPowi :P:biglol:;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Reasumując - wątek utwierdził autora wątku w jedynym słusznym wyborze ( bo miotał się chłopak trochę :P ).

Tak - bo utwierdził

 

Nie - bo się nie miotał ... tylko wkładał kij w mrowisko :D  .... a tak na poważnie, to tak jak już ktoś podsumował - szukałem dobrych argumentów, żeby wydać tyle kasy na FXT :)


 

 

Czyli znów wykonaliśmy kawał solidnej, rzetelnej roboty. Teraz pozostaje już tylko wystawić fakturę prowizyjną SIPowi

Potwierdzam ... bez Was nie wiem, czy bym nie zbłądził ... chociaż po dwóch pierwszych jazdach testowych byłem (delikatnie mówiąc) pozytywnie zaskoczony :) ... z konkurencją różnie bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch pierwszych jazdach testowych byłem (delikatnie mówiąc) pozytywnie zaskoczony

   To Cię jeszcze pocieszę. FXT jest tego typu samochodem, że z czasem tylko zyskuje w oczach kierowcy :). Z konkurencją bywa różnie. Często człowiek jest zachwycony po jeździe testowej, a po miesiącu czy dwóch samochód mu się zwyczajnie nudzi.

Edytowane przez sjak
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem innym autem (tak, ssangyongiem zimą :) ) na pierwszym stopniu i potem XT - program podobny, tylko przy XT była jeszcze próba terenowa (kilkanaście minut w błocie z górkami i koleinami) - też robi wrażenie (choć zderzak się "wyczepił").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w skrócie - o co chodzi z tymi "stopniami"? Inny tryb szkolenia?

 

Nieco więcej informacji można znaleźć na stronie SJS.  Jest tam link do przykładowego programu szkoleń I i II stopnia. 

 

http://szkolajazdysubaru.pl/klienci-indywidualni

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku "konkurencja" byla wyzej wspomniana Mazda CX5 2.5 (zonie sie b. podoba), ale finalnie wygral FXT... czasem trzeba przyjac dyktatorskie decyzje  B)  :D

 

 

 

p.s. bedzie biala perla z czarnymi dodatkami, czyli... zebra :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odbiorze trzeba wybrać się na SJS i zobaczyć kawałek tego co XT potrafi.

Już się wstępnie dowiadywalem. Dowiedziałem się, że auto powinno być dotarte, albo przynajmniej przejechane te 5000km.

@@Kukson, to znaczy, że ostra jazda mnie czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdy niczym Kubica na torze nie zaznasz na pierwszym stopniu bo to podstawy ale ja np. trafiłem że był deszcz i w błotku się lekko potaplałem bo mają taki tam mini plac do off roadu. Na pewno dobrze jest dotrzeć trzeba hamulce bo trochę tam dostają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdy niczym Kubica na torze nie zaznasz na pierwszym stopniu bo to podstawy ale ja np. trafiłem że był deszcz i w błotku się lekko potaplałem bo mają taki tam mini plac do off roadu. Na pewno dobrze jest dotrzeć trzeba hamulce bo trochę tam dostają :)

Dzięki,

My z żoną pojedziemy prawdopodobnie do SJS na nowym torze w Łodzi. Z Trójmiasta to nieporównywalnie szybszy i łatwiejszy dojazd.

Planujemy zapisać się na szkolenie indywidualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...