Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnym FXT już jeździłem ale wtedy jeszcze nie było fotelika z tyłu ;) Nowym OBK jeszcze nie jeździłem - a chętnie spróbuję, skoro dużo osób podkreśla komfort :) Aktualnie komfort > moc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XV po wlozeniu bazy ISOFIX i Maxi Cosi Pebble Plus, z przodu miejsca jest ... no, ktos duzy dotyka kolanami deski :) Ale z malym narazie i tak zawsze jedno z nas jezdzi z tylu wiec nie ma tragedii. Tak to juz chyba jest z tymi bazami, ze zabieraja duzo miejsca. Ale cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw baza a jak latorośl podrośnie to baza nie potrzebna ale za to nóżki dłuższe... generalnie jak w aucie jest dziecko i pasażer z przodu to "plecki" prawego fotela nie mają lekko

sprawę załatwia tylko wydłużona limuzyna...

Mercedes-Benz-S-Class_Maybach-2018-1024-

... ot choćby taka :D

Edytowane przez Michał Krupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Guliwer napisał:

Rowery Cię nie wyprzedzały? :P  Ja nie umiem tak muskać pedału gazu i nawet w dizlu mam większe spalanie.

jechałem na tempomacie ustawionym m.w. na 83km/h :)

P.S. a te 4.4 - szacun :)  (fajny ten nowy wyświetlacz...)

P.S.2  do wahających się, czy kupić forka xt - pokażcie mi, proszę Was- drugie auto w benzynie z co najmniej 240 kunia pod machą, co by 5 w trasie paliło (przy "odrobinie" samozaparcia :)  ma się rozumieć :)

Edytowane przez Adasko75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adasko75 napisał:

wczorajszy mój rekord spalania - po przejechaniu 60 km-ów:  5,8l/100

Jazda owszem spokojna, bym powiedział: lipcowo-wakacyjna...

9 minut temu, Adasko75 napisał:

P.S.2  do wahających się, czy kupić forka xt - pokażcie mi, proszę Was- drugie auto w benzynie z co najmniej 240 kunia pod machą, co by 5 w trasie paliło (przy "odrobinie" samozaparcia :)  ma się rozumieć :)

 

5,8 l/100 km to bliżej 6 jak 5 

 

przy "odrobinie samozaparcia" to jest wynik osiągalny dla współczesnych silników benzynowych o wspomnianej mocy maksymalnej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio trasa W-wa-Toruń, dosyć sprawnie, prędkości 150-160km/h, miejscami 200km/h i spalanie z trasy 9l, dla mnie rewelka jak na takie gabaryty i moc. 6 litrów da się bez problemu spalić jadąc drogą krajową z prędkościami 80-100km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaszyn napisał:

 paliwo tanie po 4 zeta a wy się katujecie z tym spalaniem ;)

Eeee tam, my tylko tak. Od drugiego motocykla w życiu (1999) na pytanie: ile pali, zawsze odpowiadam: ile wleję. Od oszczędnej jazdy mam żonę, która w niemieckim samochodzie "szpanowała" 4 z haczykiem. Ja za cholerę w Jej samochodzie nie zszedłem poniżej 7-miu B) Dlatego w FXT nie przewiduję mojego spalania poniżej 10-ciu :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokażcie mi, proszę Was- drugie auto w benzynie z co najmniej 240 kunia pod machą, co by 5 w trasie paliło (przy "odrobinie" samozaparcia :)  ma się rozumieć :)

 

Uzytkownik carfit w ktoryms w watku pokazywal ze nowe rs6 tez potrafi podobnie malo spalic  takze imo zaden wyczyn.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...