Jump to content

Guliwer

Użytkownik
 • Content Count

  1382
 • Joined

 • Last visited

About Guliwer

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kotlina Jasielsko-Krośnieńska
 • Auto
  XT 1987 Gin Hayate.
  OBK 2007 H6 Trzeciak.
  FXT 2017 Lazurek @Sabaru.

Recent Profile Visitors

1220 profile views
 1. Guliwer

  Choinka H6

  Styki były OK. Po drugim resecie kompa pojeździł dwa dni (po pierwszym - miesiąc). Zaczynam od czujnika zmiennych faz rozrządu.
 2. Apropos: kto 2 sierpnia parkował pod "moim" urzędem?
 3. No to jasna w końcu jest geneza samochodów autonomicznych
 4. Niestety na zlocie nagrody dostają ograne budy, ale ja to robię nie dla nagród Poza tym i tak miałem wielu Zwiedzających przy moim projekcie. Bonus:
 5. Chimeryczna praca na zimnym silniku: wczoraj wieczorem się wkurzyłem, bo ileż można, a poza tym dzisiaj zlot - znalazłem obluzowany cybant na dolocie powietrza i pomogło Poza tym mycie detailingowe i naklejki:
 6. Dziękujemy Organizatorom za ciekawy program, zabezpieczenie przerw na posiłki i ogarnięcie stada Świń, które czasami były niepokorne. Wjazd na pagórek - mega, szkoda że było sucho Następnym razem może uda nam się zostać na dłużej.
 7. Guliwer

  Choinka H6

  Twarzoksiążka
 8. Przez Was @Sabaru nie będzie spała w nocy, bo poszliśmy do garażu i mamy TO SAMO.
 9. Nie, full wypas WRX. No właśnie jak stał, to się nie psuł , jak zacząłem go wietrzyć, to raz to, raz tamto
 10. Popatrz na mojego Avatara, toż Ona wymaga miłości, pieszczot, gładzenia, smyrania i HGW co jeszcze
 11. Długo nie polatał bez narowu: tankowanie, zaciągam ręczny na drugi ząbek (razem z @Sabaru) - ręczny mam od czapki, wersja driftowa, ale wajcha krótka - szatański pomysł "fachowca". Odciągamy znowu we dwoje, @Sabaru przycina sobie palec. Coś ciężko idzie, sprawdzamy - ręczny jest opuszczony. No to wyjazd na główną, gaz i ... czujemy smród klocków. Zjeżdżamy na bok - tył zblokowany. Na szczęście po paru ruchach w przód i tył odpuścił. Ciekawe, czy zaciski całe. p.s. poprzedni wyjazd ujawnił brzęczące sprężyny w sprzęgle i przepadanie obrotów na zimnym silniku (kangurki po ruszeniu) - podobno czujnik biegu jałowego, o ile jest. Ciekawe, czy uda mi się jeszcze pojeździć w tym roku
 12. Guliwer

  Choinka H6

  Łudząco podobny do: Grill to Plastidip? Też zamierzam zająć się szybami. Folia na halogeny to niegłupi pomysł p.s. my jechaliśmy 323, ale FXT.
 13. Guliwer

  Choinka H6

  @Kambol wrzuciłbyś foto bliźniaka, bo może zacznę mody wizualne p.s. w mieście zdrowo kotłuje w baku, ale na 15 km trasie udało się zdusić do 9 l/100 km dojazdy do pracy, czyli cykl mieszany na 13 km to 11,5-12,0 l, czyli w sumie OK
 14. A gdzie to jest - może jakieś foto? Muszę w swoim zabytku poszukać, bo mam pewne podejrzenia.
×
×
 • Create New...