Guliwer

Użytkownik
 • Zawartość

  230
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Guliwer

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  38-204
 • Auto
  Kot w worku: FXT MY2018.

Ostatnio na profilu byli

230 wyświetleń profilu
 1. Od kiedy KSU to Małopolska?
 2. Pozdrowienia z wczoraj (19.00) dla Kolegów w Forku II polifcie na KRA 50335 lub coś koło tego. Oczywiście pstrąg na Foluszu.
 3. Weźcie przestańcie, bo Wielki Brat i Dyrekcja nigdy nie ściągną nam mocniejszych wersji
 4. Eeee tam, my tylko tak. Od drugiego motocykla w życiu (1999) na pytanie: ile pali, zawsze odpowiadam: ile wleję. Od oszczędnej jazdy mam żonę, która w niemieckim samochodzie "szpanowała" 4 z haczykiem. Ja za cholerę w Jej samochodzie nie zszedłem poniżej 7-miu Dlatego w FXT nie przewiduję mojego spalania poniżej 10-ciu
 5. @MKK te 4,4 litra to na jakim dystansie i przy jakiej średniej prędkości, to mój aktualny dizel pokazuje z górki 0,0 litra
 6. Rowery Cię nie wyprzedzały? Ja nie umiem tak muskać pedału gazu i nawet w dizlu mam większe spalanie.
 7. Rzeszowa też nie widzę
 8. Chyba czas na Jasielski spot na Foluszu Muszę popracować nad wlepkami, bo SKP się leni Pozdrowienia z wczoraj dla Lanosa pod lodami na Piłsudskiego koło 20.00. Państwo byli ciekawi wyniku meczu, a ja zaniemówiłem z wrażenia i nie spytałem się o ... wrażenia z posiadania Imprezy A mecz: w Krośnie dramat i przegrana - ZASŁUŻONA!!!! - z Poznaniem. Może lepiej, że nie będziemy jechać w Play-Offach, bo i tak kasy brakuje - czytaj Sponsorów, czyli na Podkarpaciu bez zmian; tym bardziej, że Rzeszów pojechał zgodnie "z planem". Na szczęście Bydzia też przegrała swój mecz.
 9. Jak na KGR... to stał wczoraj pod Kauflandem koło 16-tej.
 10. O rany, gdyby dealer zadałby mi takie i tyle pytań, to pewnie nie kupiłbym FXT, tylko XV w dieslu A ja chciałem dużo koni i już o nic się nie pytał. Będę żałował? Mam kupić na autostrady inny model?
 11. Na trasy to tylko elektryczne Subaru. Kolega musi poczekać dwa lata - tak mówi marketing Producenta. Ciekawe, czy będzie dofinansowanie do paneli na karoserii, które mogą robić za spojlery, parapety, kurniki itp.
 12. Na razie dobrze słyszałem o <edycja moderatora> w Jaśle.
 13. @fiku ale to przecież ja szukam
 14. Podkarpacie też się poleca w temacie: Krosno, Jasło, ostatecznie Rzeszów
 15. Ba, dzisiaj podawali, że Pani od Wielkanocy czeka na przednią lampę do Giuletty, a ze starą pękniętą nie chcą jej wypuścic z ASO - naprawa powypadkowa.