Jump to content

Miałki

Użytkownik
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Wspaniały

About Miałki

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  Forester XT MY14

Recent Profile Visitors

819 profile views
 1. No i jeszcze tarczę trzeba zdjąć.
 2. Szpilki te są bardzo delikatne. Latwo je przeciągnąć jeśli przyłożysz moment ponad 100 Nm. Niestety większość wulkanizatorów to kowale i dokrecają wszystko kluczem impaktowym. Rzadko który używa klucza dynamometrycznego. Jeśli kupiłeś już zapasowe szpilki to wymienisz je sam w domu. Zdejmij tylko zacisk hamulca i bedziesz miał dostęp. Trzeba w odpowiedniej pozycji ustawić sobie piastę i przez ten przesmyk wyjdzie.
 3. Myślę że najrozsądniej zrobisz jak umówisz się z elektrykiem samochodowym. Jest to trudne, ale wykonalne. Ludzie teraz mają bardzo dużo problemów z elektryką i elektroniką w swoich autach i ciężko fachowca dorwać. U Ciebie, oprócz bezpiecznika, poleciał jakiś dodatkowy obwód. Ciężko jest jednak dociekać po drugiej stronie smartfona. No ale może się znajdzie ktoś kto miał podobny przypadek i coś zasugeruje.
 4. To bardzo zimne światło. Bardzo pogarsza kontrast i rozpoznawanie kolorów. Optymalna temperatura barwowa światła to 2700-3000 K.
 5. No to w końcu wybrnąłeś ładnie z opresji. Z tą muzyką sobie jakoś poradzisz, zastosujesz dedykowanego pen drive'a na przykład. Może właśnie dlatego że Bank&Olufsen to nie ma Bluetooth. Metody przesyłu dźwięku przez Bluetooth wiążą się z jego stratną kompresją. Taki to ułomek.
 6. No i tak w wątku o CVT zeszło na temat luzów zaworowych. Hydraulicznych popychaczy tam nie ma. Rozwiązanie raczej oparte na tzw szklankach. Dostępne są w różnych wysokościach i to za ich pomocą ustawia się luz. Czy twój motor gaśnie po rozgrzaniu, albo ma problemy z uruchomieniem gdy jest ciepły?
 7. Miałki

  Co to jest

  Dziękuję i przepraszam jeśli urazilem Ciebie lub kogoś innego. Jest wiele innych dodatków do auta które zwiększają jego funkcjonalność czy podnoszą standard.
 8. Miałki

  Co to jest

  Ja jestem zmanierowany po prostu. Ale fajny też przy okazji A Ty się za bardzo przejmujesz.
 9. Miałki

  Pytanko.

  Słownik T9 należy wyłączyć. Strasznie przeszkadza. Przerabiałem. Nie jestem z miasta, drogi kolego, tylko z dziury zwanej Zakopane.
 10. Miałki

  Co to jest

  To się nadaje do tematu "Wiejski tjunink". Jest taki temat na Forum. Tam forumowicze zamieszczają bardzo ciekawe fotki. Ja do wsi nic nie mam żeby było jasne. Pod hasłem "Wiejski " należy rozumieć pewien typ mentalności ludzi, którzy nie wiedzieć (w domyśle wiedzieć) czemu pragną wyróżnić się, pokazać. Ze wsią to raczej nie ma nic wspólnego. Taki typ ludzi występuje wszędzie na świecie. Po za tym, jak już wspominał @Dzik44, orurowanie takie drastycznie degraduje właściwości jezdne auta, a co za tym idzie jego prowadzenie. Zwłaszcza auta z tendencją do podsterowności. Taki typowy strzał w kolano.
 11. Miałki

  Pytanko.

  Peci84, Nie powinieneś pisać postów pod wpływem alkoholu. Przeczytaj sobie co napisałeś i jak to napisałeś. Każdy post, nawet po wysłaniu można edytować. Rzeczy o które pytasz dostępne są w każdym sklepie motoryzacyjnym, nawet w Zakopanem na Szymonach.
 12. No pewnie że zdobią tylko. Musiałbyś w stu procentach te drzwi pokryć, ogumować je całe. Nawet jakaś firma to robi. Widziałem ostatnio na targach AmberExpo w Gdańsku .
 13. Nie, to na pewno kolor im nie pasuje. Te czarne to co innego.
 14. Supe! Jesteśmy mądrzejsi o jedno doświadczenie
×
×
 • Create New...