Jump to content

Guliwer

Użytkownik
 • Content Count

  1382
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Guliwer

 1. Guliwer

  Choinka H6

  Styki były OK. Po drugim resecie kompa pojeździł dwa dni (po pierwszym - miesiąc). Zaczynam od czujnika zmiennych faz rozrządu.
 2. Apropos: kto 2 sierpnia parkował pod "moim" urzędem?
 3. No to jasna w końcu jest geneza samochodów autonomicznych
 4. Niestety na zlocie nagrody dostają ograne budy, ale ja to robię nie dla nagród Poza tym i tak miałem wielu Zwiedzających przy moim projekcie. Bonus:
 5. Chimeryczna praca na zimnym silniku: wczoraj wieczorem się wkurzyłem, bo ileż można, a poza tym dzisiaj zlot - znalazłem obluzowany cybant na dolocie powietrza i pomogło Poza tym mycie detailingowe i naklejki:
 6. Dziękujemy Organizatorom za ciekawy program, zabezpieczenie przerw na posiłki i ogarnięcie stada Świń, które czasami były niepokorne. Wjazd na pagórek - mega, szkoda że było sucho Następnym razem może uda nam się zostać na dłużej.
 7. Guliwer

  Choinka H6

  Twarzoksiążka
 8. Przez Was @Sabaru nie będzie spała w nocy, bo poszliśmy do garażu i mamy TO SAMO.
 9. Nie, full wypas WRX. No właśnie jak stał, to się nie psuł , jak zacząłem go wietrzyć, to raz to, raz tamto
 10. Popatrz na mojego Avatara, toż Ona wymaga miłości, pieszczot, gładzenia, smyrania i HGW co jeszcze
 11. Długo nie polatał bez narowu: tankowanie, zaciągam ręczny na drugi ząbek (razem z @Sabaru) - ręczny mam od czapki, wersja driftowa, ale wajcha krótka - szatański pomysł "fachowca". Odciągamy znowu we dwoje, @Sabaru przycina sobie palec. Coś ciężko idzie, sprawdzamy - ręczny jest opuszczony. No to wyjazd na główną, gaz i ... czujemy smród klocków. Zjeżdżamy na bok - tył zblokowany. Na szczęście po paru ruchach w przód i tył odpuścił. Ciekawe, czy zaciski całe. p.s. poprzedni wyjazd ujawnił brzęczące sprężyny w sprzęgle i przepadanie obrotów na zimnym silniku (kangurki po ruszeniu) - podobno czujnik biegu jałowego, o ile jest. Ciekawe, czy uda mi się jeszcze pojeździć w tym roku
 12. Guliwer

  Choinka H6

  Łudząco podobny do: Grill to Plastidip? Też zamierzam zająć się szybami. Folia na halogeny to niegłupi pomysł p.s. my jechaliśmy 323, ale FXT.
 13. Guliwer

  Choinka H6

  @Kambol wrzuciłbyś foto bliźniaka, bo może zacznę mody wizualne p.s. w mieście zdrowo kotłuje w baku, ale na 15 km trasie udało się zdusić do 9 l/100 km dojazdy do pracy, czyli cykl mieszany na 13 km to 11,5-12,0 l, czyli w sumie OK
 14. A gdzie to jest - może jakieś foto? Muszę w swoim zabytku poszukać, bo mam pewne podejrzenia.
 15. Taką też nalałem dzisiaj, co prawda dziko drogą na Shell-u, ale to w ramach przepłukania po długim staniu. Wleję też specyfik z Plejad
 16. Guliwer

  Choinka H6

  Wtyczka znaleziona, trzyma się mocno, od "awarii" przejechane 120 km i na razie spokój.
 17. Guliwer

  Choinka H6

  @Kambol dziękuję, jutro sprawdzę. Teraz to trudno o chłodniejsze dni BTW. mamy gdzieś wątek o H6, coś a'la H6 community?
 18. Guliwer

  Choinka H6

  OBK '07 H6 AT Dzień I: Szarpie AT przy 60 kmh. Dzień II: Szarpie AT przy 60 kmh. Przełączam z I na S. Szarpie, a po 2 km... ...choinka: check engine, trakcja, cruise, tryb skrzyni. OBD: czujnik położenia wałka rozrządu, czujnik kąta skrętu, włącznik świateł hamowania - konsternacja, kasowanie błędów. 20 km przejechane i na razie spokój. Elektronika się biesi?
 19. A skrzynia w moim nowym nabytku H6 '07 AT napędziła mi dzisiaj stracha, jak pod górkę szarpała, bo nie wiedziała na jakim biegu wjechać. Doszedłem do wniosku, że H6 lubi pedał w podłodze BTW. co Kolega leje 95/98/100?
 20. Tylko gdzie mam stawiać kolejny garaż? A może lepiej za co, bo zamiast kosić 0,5 ha trawy wolałbym mieć halę z Subarakami
 21. Kupiłbym bloba WRX od tej Pani...
×
×
 • Create New...