Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą Yosan?

 

ja mam w OBK model AT-102. Mały, kompaktowy, udało się zmieścić na małej półce w przednim schowka, antena magnetyczna wyprowadzona na prawy tylko róg dachu. Zasięg ok. 4-5 km. Przez prawie cztery lata nie udało mi się jej zgubić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takiego kurdupelka  :) jak Yosan CB 300 i do tego nie za duży bacik na dachu President Virginia (jedną z zalet jest cienki przewód antenowy który ładnie układa się pomiędzy uszczelką a klapą bagażnika ) i pomimo wielu przejechanych km nadal 0 pkt karych  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ofertę JM we Wrocku. Sprzedają Forka diesel sport. Bardzo fajne te ledy w skrzelach. Jestem ciekaw jaki koszt takich dziennych. Pozdro

post-14632-0-46850900-1394781293_thumb.jpg

Edytowane przez mkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam ... drabinkę :biglol:

Ja zanabyłem składany stopień, z nowej kolekcji Klera na rok 2014, modne w tym sezonie połączenie drewna z polerowanym  aluminium, podobno nad projektem pochylał się sam Pininfarina B)  :

post-550-0-58651400-1394781768_thumb.jpg

Po złożeniu :

post-550-0-36793200-1394781828_thumb.jpg

Zerknijcie na ofertę JM we Wrocku. Sprzedają Forka diesel sport. Bardzo fajne te ledy w skrzelach. Jestem ciekaw jaki koszt takich dziennych. Pozdro

Oryginalnie tak przyjechał z JP czy dokładali we Wrocku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie, zadzwonię dziś i się dowiem. Fajnie byłoby, móc to zrobić u nas. Nigdy nie byłem zwolennikiem takich dodatków, ale szczerze przyznam że bardzo mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to nieoryginalne ledy montowane u nich w serwisie. Koszt 900 PLN.

Myślę, że dosyć rozsądna oferta. Nie wiem tylko jak to się ma do homologacji i spraw papierowo/dopuszczeniowych. Z drugiej strony zakładam , że serwis montuje coś, co już sprawdził i nie jest to najtańsza chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanabyłem składany stopień, z nowej kolekcji Klera na rok 2014, modne w tym sezonie połączenie drewna z polerowanym aluminium, podobno nad projektem pochylał się sam Pininfarina B) :

:thumbup:

 

A nie wiesz, czy mają dedykowany do Forka III ??? ;)

 

A ja się głupi w tym roku z drabiną męczyłem... :facepalm:

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zanabyłem składany stopień, z nowej kolekcji Klera na rok 2014, modne w tym sezonie połączenie drewna z polerowanym aluminium, podobno nad projektem pochylał się sam Pininfarina B) :

:thumbup:

 

A nie wiesz, czy mają dedykowany do Forka III ??? ;)

 

A ja się głupi w tym roku z drabiną męczyłem... :facepalm:

 

Dopasujesz coś napewno, w sprzedaży są zarówno wyższe jak i niższe :) .

Ktoś z forum ? B)

http://www.youtube.com/watch?v=oLQxZWcL9QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Są to nieoryginalne ledy montowane u nich w serwisie. Koszt 900 PLN.

Myślę, że dosyć rozsądna oferta. Nie wiem tylko jak to się ma do homologacji i spraw papierowo/dopuszczeniowych. Z drugiej strony zakładam , że serwis montuje coś, co już sprawdził i nie jest to najtańsza chińszczyzna.

 

 

Widziałem dzisiaj tego Forka z bliska - na żywo LEDy prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Homologacja jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą Yosan?

 

ja mam w OBK model AT-102. Mały, kompaktowy, udało się zmieścić na małej półce w przednim schowka, antena magnetyczna wyprowadzona na prawy tylko róg dachu. Zasięg ok. 4-5 km. Przez prawie cztery lata nie udało mi się jej zgubić. :)

 

Markę Yosan polecam. Moim zdaniem jakością nie odbiegają od Presidenta a cenowo są znacznie korzystniejsze.

Od prawie dwóch lat używam model JC-2204 Turbo i jestem z niego bardzo zadowolony. Wówczas był to chyba jedyny model na rynku (o przyzwoitych parametrach), który mieścił mi się do podłokietnika w OBK. Niestety nie miał RF-gain, dlatego musiałem posiłkować się zewnętrznym. Teraz jest nowy model tego radia wyposażony w RF-gain - nazywa się JC-2205. I niezależnie od wybranego modelu polecam montaż dodatkowego głośnika, co bardzo podnosi komfort użytkowania.

 

Tu trochę pisałem o mojej instalacji: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/53364-miejsce-na-cb-radio-w-obk-2009/

 

A co do anten, to zdecydowanie polecam markę Sirio, zwłaszcza serię Turbo, w której można bardzo szybo pochylać antenę. Od kilku lat użytkuję te anteny - są naprawdę doskonałej jakości i świetnie stroją. Niestety moje doświadczenia z polecanymi tu antenami President nie są tak dobre. Ceny wysokie w stosunku do jakości. Obudowy często się rozszczelniają i łapią wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są to nieoryginalne ledy montowane u nich w serwisie. Koszt 900 PLN.

Myślę, że dosyć rozsądna oferta. Nie wiem tylko jak to się ma do homologacji i spraw papierowo/dopuszczeniowych. Z drugiej strony zakładam , że serwis montuje coś, co już sprawdził i nie jest to najtańsza chińszczyzna.

 

 

Widziałem dzisiaj tego Forka z bliska - na żywo LEDy prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Homologacja jest :)

 

Krogulec a pytałeś czy to jest chińszczyzna czy japońska produkcja? Czy 900 zł brutto to cena z montażem? Wiadomo ile czasu to trwa kompletna instalacja?

Za 2 tygodnie będę we Wrocławiu to bym się od razu na montaż umówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dzisiaj zobaczyć, ale akurat tego Forka nie było :( Rozmawiałem i dowiedziałem się że jest to ich "wynalazek". Montują LEDy które mają homologację, są to cztery Ledy połączone w listwę  (podobno nie żadna Chińszczyzna, dobrej jakości) i podpinają pod instalację tych fabrycznych halogenów. Cena jak pytałem się o zakup i montaż do mojego co u nich będę odbierał troszkę niższa niż pisał Krogulec. W tygodniu podjadę zobaczyć na "żywo" i obiecali zrobić i wrzucić na stronę zdjęcie z bliska tych Led-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe LED-y do jazdy dziennej powinny się w momencie zapalenia świateł mijania przygasić a nie wyłączać w pełni jak to jest zapewne w tym wynalazku z Wrocławia. Dyrekcja niestety, ciągle nie udzieliła odpowiedzi co z oryginalnymi LED-ami (w skrzelach) Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...