Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam do poduszki i nie tylko , ech fajnie sie to ogląda a jeszcze 12h przed jadłeś śniadańko . 

https://vod.tvp.pl/video/alarm,21122019,45717890?fbclid=IwAR2oZsC3NeXjeRQ7JWaKQ25oSus81LCQs9zFn7nGc7pwf6HttN0WU_h4yFY

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 16:41, rosaskc napisał:

 

Traktuję to jako oficjalkę :mrgreen:

Oficjalka z pewnością będzie , proszę mnie z nią absolutnie nie łączyć ! ,  ale nie będziecie rozczarowani ;) , tak myślę :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Oficjalka z pewnością będzie , proszę mnie z nią absolutnie nie łączyć ! ,  ale nie będziecie rozczarowani ;) , tak myślę :biglol:

 

Dzwoniłem do Ciebie w czwartek zapytać, czy wróciłeś już z wakacji ;) Potem dowiedziałem się, że miałeś urodziny, więc mogłeś nie odebrać ze względu na inne obowiązki :mrgreen:

 

Ważne, żeby sam Robert był zadowolony z rozwoju sytuacji. Ja cierpliwość mam, na oficjalkę zaczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rosaskc napisał:

 

Dzwoniłem do Ciebie w czwartek zapytać, czy wróciłeś już z wakacji ;) Potem dowiedziałem się, że miałeś urodziny, więc mogłeś nie odebrać ze względu na inne obowiązki :mrgreen:

 

Ważne, żeby sam Robert był zadowolony z rozwoju sytuacji. Ja cierpliwość mam, na oficjalkę zaczekam.

Teraz dosłownie dopiero wróciłem , obowiązków mnóstwo , nie chcący wplotły sie w to moje urodziny , telefonów na urlopie,  oprócz kochanej żonki , nie odbieram niestety , taką mam zasadę od lat :) . Będzie dobrze , zaufaj mi , i będzie mega zaskoczenie ;) i proszę , nie ciągnijcie tego, i tak nikt nie zgadnie :biglol: a ja i tak nic nie powiem ! 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 15:51, Adi napisał:

 

Oby. 

 

 

ech coś bym powiedział , ale nie mogę  :( 

Ale w temacie , zorganizuje quiz , kto znajdzie prawidłową odpowiedź na to pytanie będzie nagroda . 

Co to jest i do czego służy w F1 

 

IMG_6598.jpg

Edytowane przez carfit
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, carfit napisał:

Ale w temacie , zorganizuje quiz , kto znajdzie prawidłową odpowiedź na to pytanie będzie nagroda . 

Co to jest i do czego służy w F1 

Złącze czujnika biometrycznego w rękawicy F1, mierzy puls i natlenienie krwi :> 

Co wygrałem?

Edytowane przez KotMorderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KotMorderca napisał:

Złącze czujnika biometrycznego w rękawicy F1, mierzy puls i natlenienie krwi :> 

Co wygrałem?

nie do końca prawidłowa odpowiedź :) ale blisko ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

ech coś bym powiedział , ale nie mogę  :( 

Ale w temacie , zorganizuje quiz , kto znajdzie prawidłową odpowiedź na to pytanie będzie nagroda . 

Co to jest i do czego służy w F1 

 

IMG_6598.jpg

rękawica biometryczna
dzięki niej zespół medyczny zaraz po wystąpieniu incydentu podczas wyścigu otrzymuje odczyty fizjologiczne oraz dane biometryczne - pozwala to monitorować stan kierowcy od chwili wypadku.


dodatkowo z tych danych korzystają teamy mogąc analizować stan zdrowia kierowcy nie tylko po wypadku jak i podczas wyścigu - monitorując wydajność kierowcy, wpływ stresu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie życzył, żeby to była rękawica biometryczno-robotyczna dedykowana dla Roberta. Ale nie tylko wykonująca pomiary lecz wspomagająca pracę dłoni. Takie rozwiązana są już na świecie.

 

https://www.forbes.pl/pierwszy-milion/medyczny-start-up-stworzy-rekawice-wspomagajace-prace-robotnikow/kvh3j5z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zakamuflowane dane od @carfit mogą świadczyć o szerszym/szerszych programach dla Roberta. :)

 

Ten facet musi się ścigać, tam gdzie liczyć się będzie on, jego talent, a nie  tylko tam, gdzie miejsce w klasyfikacji wyznacza wyłącznie sprzęt. 

 

 

A na zagadkę, chciałbym odpowiedzieć: rękawica pasująca do kierownicy np. Yarisa, i 20, albo Fiesty

 

;)

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, carfit napisał:

Będzie dobrze , zaufaj mi , i będzie mega zaskoczenie ;)

Kubica na przeczekanie do DTM i na testowego do HAASa. Orlen dopina kontrakt na wykupienie HAASa po 2020 i Robercik wpada do na fotel główny w 2021. Kurtyna :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica na przeczekanie do DTM i na testowego do HAASa. Orlen dopina kontrakt na wykupienie HAASa po 2020 i Robercik wpada do na fotel główny w 2021. Kurtyna  
Jak snuć wizje to na grubo - przyszły sezon w Ferrari w symulatorze, a 2021 za Vettela z Hamiltonem za Leclerca :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po namyśleniu ;) jest dwóch wygranych !

@KotMorderca i @niebieskiultras

Nagrodą był pakiet olejowy . czyi 5 lub 6 l oleju + oryginalny filtr :) . Proszę dane na PW , adresy , tel. i wybór oleju . Tylko ENEOS , MILLERS, MOTUL 

  • Super! 5
  • Dzięki! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kubica na przeczekanie do DTM i na testowego do HAASa. Orlen dopina kontrakt na wykupienie HAASa po 2020 i Robercik wpada do na fotel główny w 2021. Kurtyna :D 

kurtyna ? chyba raczej markiza przeciwko komarom :biglol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie zgorzkniałego Masse??

 

Co mają myśleć o Kubicy laicy w dziedzinie Motorsportu, skoro nawet Felipe Massa w wywiadzie wylewa swe żale i mówi że Kubica  był dobrym kierowcą, ale takim już nie jest i to był błąd Williamsa który zatrudniając go kierował się tylko wielkością portfela Orlenu.

 

Myślałem że Felipe ma więcej klasy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...