Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Musi, w końcu to wrodzony talent, póki co w oczekiwaniu na testy w Jerez, dla tych co może nie znają historii Roberta od kartingów, krótkie podsumowanie, aż się łezka w oku kręci, że przy takiej naturalnej szybkości przytrafił się ten nieszczęśliwy wypadek, który  mocno wpłynął na jego karierę: LINK

 

Ale nie ma tego złego, ważne, że wrócił i oby miał frajdę ze ścigania, a DTM to całkiem fajna seria i jak napisał @turdziGT te 6min filmiku wyżej to jak emocje w F1 z połowy sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pablonas napisał:

Kilka wyścigów obejrzałem bo trochę przez iRacing wciągnąłem się ostatnio w wyścigi i powiem szczerze, że to bardzo fajna seria. A już na pewno jest w niej więcej walki niż w F1

Kurcze, przez Twój filmik do późna oglądałem wczoraj DTM. No faktycznie nigdy się nad tym nie skupiałem, ale niezła walka. Pomijam początek każdego wyścigu i totalną jazdę na milimetry.

Oby tylko Robert przeszedł testy, oj będzie się działo, On jest wariatem więc walka zapowiada się cacy :D:thumbup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Robert ma talent odwrotnie proporcjonalny do szczęścia, więc różnie może być

niestety w tym sporcie talent musi iść ze szczęściem, a niestety często też musi być podparty kasą i "patriotyzmem" (czyli forujemy swojego krajana)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 08:08, skwaro napisał:

@carfit, prośbę mam, jak możesz to przekaż Robertowi najlepsze życzenia urodzinowe :) Forza Robert! :)

@skwaro zrobione :) 

 

IMG_6504.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablito79 napisał:

No niezły czad, fajnie tak sobie popisać z Robciem :D.

Trzymam kciuki za testy,  Carfit jak będziesz coś wiedział, to dawaj znać... będziemy wiedzieć przed mediami :lol::P:thumbup:

Czad nie czad , ja tego tak nie traktuję :) . Dla mnie to normalny , cholernie wesoły gość , z zajebistą wiedzą techniczną , gdzie mam okazję czegoś się nauczyć . i z którym lubię spędzać wolny czas jak jest taka możliwość , a jest już chyba od 8 lat  . Co do news , to zmartwię Cię , ale po pierwsze nie zadaję pytań o jego przyszłość , nie pytam o plany , a jako coś sam powie , to zachowuję to jak tajemnicę domową :)  . Czasem tylko coś podpowiem, skoryguję fake news itp. :) 

  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że Robert ma szanse pójść do BMW z którym łączy go już jakaś historia. No i BMW goni.  Gdyby poszedł do mistrzowskiego Audi przy dobrych wynikach mówili by że to samochód jedzie nie Kubica. Jeśli w BMW zrobi wynik będzie Bogiem.:evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jacky X napisał:

Fajnie ,że Robert ma szanse pójść do BMW z którym łączy go już jakaś historia. No i BMW goni.  Gdyby poszedł do mistrzowskiego Audi przy dobrych wynikach mówili by że to samochód jedzie nie Kubica. Jeśli w BMW zrobi wynik będzie Bogiem.:evil2:

 

Fajnie, że Robert w zeszłym roku jeździł w Williamsie, a nie w mistrzowskim Mercedesie. Mówili by, że to samochód jedzie. A tak miał szansę gonić... Jakby zrobił wynik, byłby Bogiem. 

1 punkt, to już wynik? 

;):P

 

A na poważnie, dzisiaj już testuje. Jeszcze jeden Polak też. Wyników nie pokażą, ale może Carfit zdradzi coś choćby emotikonką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jacky X napisał:

Fajnie ,że Robert ma szanse pójść do BMW z którym łączy go już jakaś historia. No i BMW goni.  Gdyby poszedł do mistrzowskiego Audi przy dobrych wynikach mówili by że to samochód jedzie nie Kubica. Jeśli w BMW zrobi wynik będzie Bogiem.:evil2:

 

 

Sam z siebie nie zrobi, podobno BMW odstaje sprzętowo od AUDI i trzeba to nadgonić, i tu pojawia się Robert cały na biało. 

 

W tych czasach nie mogłem się oderwać od TV jak w EuroSporcie pokazywali DTM. 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...