Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Zyzol napisał:

pytanie, co borykająca się z problemami finansowymi Alfa będzie w stanie przygotować na nadchodzący sezon. Druga połowa zeszłego była słabiutka

 

Chyba w dalszym ciągu więcej niż Wiliams. Dużo zależy od Ferrari , ile swojego pakietu im dadzą. A poza tym zarówno pozycja RAI jak GIO wcale nie jest mocna na 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Zyzol napisał:

pytanie, co borykająca się z problemami finansowymi Alfa będzie w stanie przygotować na nadchodzący sezon. Druga połowa zeszłego była słabiutka

Alfa to zdaje się ma tylko zrobić przelew to Saubera, i na tym się ich  rola kończy, a jest w tej chwili częścią 4 największego koncernu motoryzacyjnego to jest jeszcze z czego brać ;)

No i nie zapominajmy że to Alfa Romeo Racing zawdzięczamy mem na ostateczną obronę czci RK :D

kub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert i Alfa... wydaje mi się, (chociaż właśnie z teściem ogarnąłem 1L rumu), że wszystko się w miarę klaruje.

Teraźniejszy rok będzie poczekalnią, a w przyszłym Robert wskoczy na etatowy fotel :D:yahoo:.

Tak czy siak, miałem jechać na DTM 17.05, a kuzynka zaprosiła nas właśnie na komunie, [ edycja Moderatora ]:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

No nie , czekaj cierpliwie ;)

 

Yyyyy....?

Może tak: Podczs serii „eventów” chłopaki z Orlenu rozpijają do reszty Räikkönena i Robert wskakuje na fotel kierowcy. 

Edytowane przez Urbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Urbi napisał:

 

Yyyyy....?

Może tak: Podczs serii „eventów” chłopaki z Orlenu rozpijają do reszty Raikonena i Robert wskakuje na fotel kierowcy. 

Kochani , ja Was proszę , nie róbcie teorii spiskowych , nie powtarzajmy plotek , ja wiem że każdy z Was kibicuje Robertowi , i chcecie wiedzieć już , ale właśnie jako jeden z nielicznych w F1 , robi niespodzianki , jak mikołajowi za młodych lat ;) , Poczekajcie jeszcze :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, carfit napisał:

Kochani , ja Was proszę , nie róbcie teorii spiskowych , nie powtarzajmy plotek , ja wiem że każdy z Was kibicuje Robertowi , i chcecie wiedzieć już , ale właśnie jako jeden z nielicznych w F1 , robi niespodzianki , jak mikołajowi za młodych lat ;) , Poczekajcie jeszcze :) 

 

No budujesz napięcie . Coś tu k.urwa wisi w powietrzu :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, sygnalista :)

 

Jesli ta mocno zakrojona współpraca nie ma już zapisanego fotela w przyszłym roku, to cały biznes nie ma sensu i uważam rok za stracony. 

 

Tylko jeśli tak jest, to powinni położyć karty na stół, a nie czekać w niepewności do nowego roku 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Adi napisał:

O, sygnalista :)

 

Jesli ta mocno zakrojona współpraca nie ma już zapisanego fotela w przyszłym roku, to cały biznes nie ma sensu i uważam rok za stracony. 

 

Tylko jeśli tak jest, to powinni położyć karty na stół, a nie czekać w niepewności do nowego roku 2021

Chyba nadal nie ma odpowiedzi na pytanie jak szybki Robert jest dzisiaj w zestawieniu z czołówką, więc z zaklepaniem fotela na 2021 bym nie szalał.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut korpo-gadki, jak powiedzieć, żeby nic nie powiedzieć :biglol:

 

Jestem ciekawy, jak w praktyce będzie wyglądał temat akademii i szkolenia młodych. Czy to są realne plany rozwoju, czy tylko „zapychacz” dla mediów pokazujący, jak fajna jest umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zyzol napisał:

13 minut korpo-gadki, jak powiedzieć, żeby nic nie powiedzieć :biglol:

 

Jestem ciekawy, jak w praktyce będzie wyglądał temat akademii i szkolenia młodych. Czy to są realne plany rozwoju, czy tylko „zapychacz” dla mediów pokazujący, jak fajna jest umowa.

1. to że ten koleżka jest prezesem Orlenu jest dla mnie niepojęte. Poziom jego argumentacji jest na poziomie początkującego menedżera, a nie kogoś kto zarządza największym koncernem paliwowym w Polsce.

2. Jak to się powinno robić to pokazał Lotos i jego akademia skoków narciarskich. Inwestycja w dzieciaki, w infrastrukturę, w sprzęt i trenerów. Tak to się powinno robić. Jeśli pan Obajtek zapałał uczuciem do sportów motorowych, to powinien inwestować w tory i szkółki kartingowe, w trenerów, w tory wyścigowe, tak jak to mówi, a nie tak jak robi. Bo na razie jest Orlen Team gdzie jest kilka fajnych osób, każda z innej bajki, i jest Kubica. I to jest cała ich "strategia"

3 Jak to się skończy pokazuje przykład sponsora który był dużo większy niż Orlen, miał również swoje wydobycie, i w świecie F1 mógł naprawdę dużo. Pamięta ktoś jeszcze PDVSA  i Pastora? I gdzie są teraz?

4 ciesze się z tego co jest, że nasz pierwszy i pewnie długo jedyny kierowca F1 będzie jeździł w DTM, i nadal ma szansę na starty w F1, ale pod tak światłym kierownictwem nie wróżę projektowi Orlen w F1 długiej przyszłości

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, krist napisał:

1. to że ten koleżka jest prezesem Orlenu jest dla mnie niepojęte. Poziom jego argumentacji jest na poziomie początkującego menedżera, a nie kogoś kto zarządza największym koncernem paliwowym w Polsce.

2. Jak to się powinno robić to pokazał Lotos i jego akademia skoków narciarskich. Inwestycja w dzieciaki, w infrastrukturę, w sprzęt i trenerów. Tak to się powinno robić. Jeśli pan Obajtek zapałał uczuciem do sportów motorowych, to powinien inwestować w tory i szkółki kartingowe, w trenerów, w tory wyścigowe, tak jak to mówi, a nie tak jak robi. Bo na razie jest Orlen Team gdzie jest kilka fajnych osób, każda z innej bajki, i jest Kubica. I to jest cała ich "strategia"

3 Jak to się skończy pokazuje przykład sponsora który był dużo większy niż Orlen, miał również swoje wydobycie, i w świecie F1 mógł naprawdę dużo. Pamięta ktoś jeszcze PDVSA  i Pastora? I gdzie są teraz?

4 ciesze się z tego co jest, że nasz pierwszy i pewnie długo jedyny kierowca F1 będzie jeździł w DTM, i nadal ma szansę na starty w F1, ale pod tak światłym kierownictwem nie wróżę projektowi Orlen w F1 długiej przyszłości

 

Ten Twój 4-punktowy biznesplan zalatuje trochę defetyzmem ;)

Pozwólmy się wykazać. Poza tym chyba wypada się nam cieszyć, że Orlen od wielu lat wspiera rodzimy motorsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mniej Obajtek ujął. Załatwił Kubicy kontrakt a co mówi to mnie na prawdę mało obchodzi. Biało-czerwony bolid Alfy mi się marzył i jest. A fakt jest faktem ,że Kubica jest wielkim wygranym. Opuścił kaprawego Williamsa. Ma szansę ścigać się w DTM BMW ,które jest mocne i będzie miał dużo pracy w Alfie, która da odpowiedź czy Kubica jest szybki czy nie bo po przygodzie z Wiliamsem nadal tego nie wiadomo. A w 2021r może być różnie. Inna specyfikacja techniczna i nie wiadomo jak wysoko będzie Alfa. A Orlen jak wszedł jako tytualrny to na pewno nie na 5 minut. Tak więc wszystko jest możliwe, pod warunkiem , że Kubica pokarze pazur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że też współpracują z akademią Alfy ale jak popatrzy się na infrastrukturę w Polsce do szkolenia to załamać się można i tutaj jest kolejne pole do popisu.

Co do słów o możliwości renegocjacji umowy to może jest szansa, że Robert pojedzie w jakimś wyścigu dla kibiców np. na Hungaroringu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalczyli najlepszą opcje jaka była w zasięgu, Orlen powinien sponsorować sport motorowy, od budowy torów jest kto inny, trudno Lotosowi kazać budować skocznie narciarskie, czy produkować narty ;)

Teraz jeszcze potwierdzenie fotela w DTM i jak na ten rok uważam jest petarda.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe Orlenowi tory budować ale jest to spółka państwowa więc mają kontakt z korytem na Wiejskiej i mogą im coś szepnąć na temat. Jeżeli spółki mogą sponsorować występy Zenka w Zakopanem to mogą również pomóc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...