Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Z najgorszego teamu z podstawowego składu, na testowego do przedostatniego teamu, to taka sobie opcja :-(

 

W Racing Point to chyba musiałoby się coś nadzwyczajnego wydarzyć, żeby miało to perspektywy dla RK, typu VET out, a Perez do Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- Zeszły rok był najgorszy - powiedziała Williams. - Rozumiem, dlaczego ludzie uważają obecny sezon za jeszcze słabszy, ale nie widzą, co dzieje się u nas za kulisami.

- W zeszłym roku nie widziałam możliwości na natychmiastową poprawę sytuacji. W tym sezonie Williams jest już w innym miejscu - kontynuowała. - Wiem co nas czeka i wierzę w to. W zeszłym roku na pewne rzeczy nie liczyłam.

Aż strach pomyśleć jak jeszcze lepszy może być sezon 2020 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, miki84 napisał:

To co Robert chyba ma już pozamiatane ściganie jako etatowy kierowca w F1?? 

 

Szkoda, bo w sumie nie dowiemy się na co jeszcze tak naprawdę go stać w konkurencyjnym bolidzie.

 

Chyba że ORLEN zbuduje własny bolid;) 

Ale benzynę musiałby ciągnąć od Shella, bo na Vervie będzie spalanie stukowe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Latifi kolegą Russella

ROKiT Williams Racing poinformował o zaangażowaniu Nicholasa Latifiego jako podstawowego kierowcy na mistrzostwa świata F1 2020.

 

https://pl.motorsport.com/f1/news/latifi-kolega-russella/4603521/?fbclid=IwAR3Z2npoelAot72RFJ58qt8X9GCnYKHWisBPIcRIG3A1henfHB1jt84nL-I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wezyr napisał:

Boszszszszsz, Latifiego nikt się przecież nie spodziewał. 

 

Szok i niedowierzanie. 

 

25 minut temu, Kukson napisał:

Jest ktoś jeszcze w F2 z bogatym ojcem? bo jestem ciekaw kogo na celownik weźmie teraz Williams na 2021 :D

 

Podobno zaplecze juniorskie ma bulić hajsy za możliwość odwiedzenia fabryki Williamsa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- Jeśli chodzi o mnie, to podjąłem decyzję. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo są skomplikowane. Musimy się jeszcze upewnić, że pewne rzeczy zostaną dograne ze strony innych - powiedział Kubica, cytowany przez RaceFans.net.

No to czekamy na oficjalne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kukson napisał:

No to czekamy na oficjalne info :)

Będzie z pewnością przed 14.12.2019 , a jak nie , to ja Wam powiem ;););) albo i nie :) 

Pamiętajcie , że Robcio  ma już wszystko poukładane , to ma też poukładany urlop :) i akurat mu wierzę , bo jakimś cudem chyba spotkamy się na tej samej wyspie ;)

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Będzie z pewnością przed 14.12.2019 , a jak nie , to ja Wam powiem ;););) albo i nie :) 

Pamiętajcie , że Robcio  ma już wszystko poukładane , to ma też poukładany urlop :) i akurat mu wierzę , bo jakimś cudem chyba spotkamy się na tej samej wyspie ;)

 

Liczę na info w okolicach 7 grudnia. Taki prezent dla nas od Roberta... na urodziny Roberta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rosaskc napisał:

 

Liczę na info w okolicach 7 grudnia. Taki prezent dla nas od Roberta... na urodziny Roberta :D

przyjedż 14.12 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich największych rozczarowań w tym roku jest, że wykorzystaliśmy tylko jakieś dziesięć procent z moich odczuć na temat tego, co należało zmienić - odniósł się Kubica do współpracy z Williamsem w sezonie 2019.

 

Praktycznie każdy zespół mówi o tym, jak bardzo by się przydał Robert ze swoim doświadczeniem w rozwoju bolidu, a Williams nie korzysta z jego rad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...