Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Mega pomysł! Po co marznąć w połowie grudnia w Polsce, kiedy można chillować na Teneryfie :mrgreen:

W sumie też tak pomyślałem , być może go spotkam gdzieś na trasie ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przewiduje nudny wyścig, ale.... wypada oglądać bo mimo, że życzył bym sobie inaczej to może być ostatni wyścig F1 z Polakiem przez kolejne 50 lat...

 

Druga strona medalu jest taka, że coś się kończy, a coś się zaczyna :) 

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jumpman napisał:

Cóż, przewiduje nudny wyścig, ale.... wypada oglądać bo mimo, że życzył bym sobie inaczej to może być ostatni wyścig F1 z Polakiem przez kolejne 50 lat...

 

Druga strona medalu jest taka, że coś się kończy, a coś się zaczyna :) 

 

 

Trzeba oglądać, to pewnie ostatni wyścig Roberta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się to skończyło, sezon ostatnich miejsc, niezrozumiałej polityki nieprzygotowanego do sezonu Teamu. Ciągłego grania, co może powiedzieć, a co wyrazić gestem.

Już po tym żałosnym widowisku.

 

....ale, czy to aby nie z deszczu pod rynnę?

Robert, przechodzi do przedostatniego, bądź 3-go od końca teamu, nie na kierowcę, ale na faceta od symulatora. I niestety nie za darmo, dlatego jest takie zapotrzebowanie na jego usługi. Przyniesie walizkę z Orlenu.

Dla mnie jest to trochę za dużo, żeby techniczny kierowca, który pracuje w garażu, na rzecz tych, którzy wykorzystują jego pracę, by zdobywać laury, musi za to płacić???? 

To jest praca na rzecz, a nie miejsce w drużynie. 

Do tego wszystkiego DTM, kurczę, ale liga:facepalm:. Proszę niech ktoś się przyzna, kto oglądał w tym roku chociaż jedną eliminację? Kogo to pasjonowało? Szczerze.

Oczywiście, jak Robert tam wystartuje, to będzie narodowy polski sport. Jakby grał w kręgle w mistrzostwach, też byście oglądali ;). Ale czy o to chodzi? Czy na tym nam zależy?

Nie takiej drogi chcieliśmy dla tak wyjątkowego talentu!

Będą emocje...ooo Robert 8-my w wyścigu...to dobry wynik, ci przed nim ścigali się w tej serii w zeszłym roku..uczy się, w przyszłym będzie walczył o podium...:facepalm:

 

Moim zdaniem należy porzucić mrzonki o wyścigach i iść do sportu, w którym główną zasługę za wyniki można przypisać kierowcy. Ogier w 3 samochodach wywalczył mistrza, Tanak, wywalczy w tym roku w drugim, bądź Ogier w czwartym. Neuville w dwóch samochodach zgarnął Vice. A 2 lata temu mieliśmy sześciu różnych zwycięzców eliminacji. 

To jest sport dla talentów od kierownicy, a nie wyłącznie inżynierów.

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi napisał:

Dla mnie jest to trochę za dużo, żeby techniczny kierowca, który pracuje w garażu, na rzecz tych, którzy wykorzystują jego pracę, by zdobywać laury, musi za to płacić???? 

a skąd wiesz, że będzie za to płacił?

płacić może Orlen za sponsoring/reklamę,  a nie za to że Robert będzie (jeśli będzie) rezerwowym

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że RK idze na testowego bo Orlen chce pozostać w F1 i chce to robić z RK. W zamian dostanie wsparcie gdzie tam chce, pewnie DTM lub WEC, bo raczej ciężko by było wytłumaczyć i łączyć F1 i WRC ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jumpman napisał:

Mam wrażenie ,że RK idze na testowego bo Orlen chce pozostać w F1 i chce to robić z RK. W zamian dostanie wsparcie gdzie tam chce, pewnie DTM lub WEC

 

To ma sens. Ale czy taki kompromis jest dobry dla niego i kibiców... Wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jumpman napisał:

Mam wrażenie ,że RK idze na testowego bo Orlen chce pozostać w F1 i chce to robić z RK. W zamian dostanie wsparcie gdzie tam chce, pewnie DTM lub WEC, bo raczej ciężko by było wytłumaczyć i łączyć F1 i WRC ;) 

 

 

I to jest chyba tak, jak napisałeś. Jeżeli będzie na symulatorze, to jemu będą płacić, a nie odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Adi napisał:

Proszę niech ktoś się przyzna, kto oglądał w tym roku chociaż jedną eliminację? Kogo to pasjonowało? Szczerze.

Ja kilka obejrzałem. Bardzo fajne. Dużo walki koło, w koło. W jeden weekend masz dwa wyścigi. Auta bardzo szybkie (Ok nie jak F1). Poziom kierowców wysoki i wbrew pozorom nawet jeśli RK dostanie auto TOP to wcale nie czeka go tam spacerek. I tego się trochę nawet boje. Bo polski „typowy kibic sportów motorowych” będzie zaraz płakał że Kubica się skończył bo nawet tu nie wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Williams naprawdę idzie w stronę domu wariatów?

 

 

 

Gość, który nie zdobył punktu w F2...

 

Roy Nissany.

 

- Jazda dla Williamsa to coś ekscytującego. Możemy razem zrobić wielkie rzeczy. Mam nadzieję, że wykorzystamy moje doświadczenie i wiedzę, by dać zespołowi nieco inną perspektywę, jeśli chodzi o wyczucie samochodu i informacje zwrotne - powiedział w specjalnie przygotowanym filmie Nissany.

 

 

W sumie może pomagać Claire w pisaniu bzdur do prasy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...