Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mały ot.

Właśnie zakończył się pierwszy wyścig sezonu w Moto GP i takich emocji gdzie peleton 8 zawodników zamienia się miejscami jak i walki do samej mety o zwycięstwo F1 może tylko pozazdrościć.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aflinta napisał:

@turdziGT Naprawdę na pewno piszemy razem, Na pewno naprawdę piszemy osobno ;)

@aflinta dziękuje za korekcje ale mam dysleksje i jezeli nie zrobię błędu w powyższym to zrobię gdzie indziej :facepalm: :th_dash:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adi napisał:

To tylko na Netflixie?

Szkoda, bo nie mam tego i nie za bardzo chcę. Jestem kompletnie nieserialowy.

Pierwszy miesiąc usługi jest gratis. Załóż konto, obejrzyj i anuluj subskrypcje.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rosaskc napisał:

Widać też, że zrobione dla szerokiej publiki, która niekoniecznie interesuje się F1. Wyjaśnianie, że są treningi, kwalifikacje, a potem wyścig albo że kwalifikacje służą do ustalenia pozycji startowych..

Jak szeroka publika (ale znająca kolejność i znaczenie poszczególnych etapów;)) potwierdzam (po obejrzeniu pierwszego odcinka), że dokument fajnie nakręcony, fajnie zmontowany i ogólnie bardzo ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kukson napisał:

Mały ot.

Właśnie zakończył się pierwszy wyścig sezonu w Moto GP i takich emocji gdzie peleton 8 zawodników zamienia się miejscami jak i walki do samej mety o zwycięstwo F1 może tylko pozazdrościć.

Oglądałem, mega wyścig był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial na Netflixie bardzo fajny. Czytam też teraz książkę pana Cezarego i Pani Aldony - bardzo ciekawa.

Zrezygnowałem z telewizji kablowej jakiś czas temu. Nie mam smart TV. Jak oglądać F1 w takim razie? Jakieś sugestie?

Edit:

OK, już widzę, można wykupić Eleven Sport Online. Ale jakby ktoś miał jakieś inne pomysły to chętnie się zapoznam.

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, +RAFAŁ+ napisał:

Serial naprawdę wciąga. wczoraj miałem 2 odcinki obejrzeć, skończyło się na 4. Najlepsze jest darcie łacha z Grosjean :)

 

POLECAM ! Też miał być jeden odcinek , a pykło od razu 4. Nawet żonie się podobało !

 

Formula 1: Drive to Survive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo fajny, ja już jestem po :)
I tak jak przedmówców, mojej małżonce również się na tyle spodobał (gdzie jak zawsze narzekała jak chciałem oglądać F1), że sama proponowała oglądanie kolejnych odcinków. I odgrażała się że może w tym sezonie jakieś zemną obejrzy ;)

 

Jedyne czego mi brakowało i co by mogli wpleść w kolejnym sezonie, to trochę więcej o zasadach, przepisach i sprawach technicznych. Tak żeby laik mógł jeszcze bardziej poznać ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, skwaro napisał:

Moja małżonka po obejrzeniu 4 odcinków zaczęła szukać biletów na F1 ;-)

Jak jest na takiej fali, to podsuń jej film "Senna" (o ile go już nie oglądała). Moja, już była dziewczyna, po nim, jak była mowa o F1, od razu się ożywiała i w odniesieniu cytowała fragmenty tego filmu. Takie wrażenie zrobił ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi napisał:

Jak jest na takiej fali, to podsuń jej film "Senna" (o ile go już nie oglądała). Moja, już była dziewczyna, po nim, jak była mowa o F1, od razu się ożywiała i w odniesieniu cytowała fragmenty tego filmu. Takie wrażenie zrobił ;)

 

Oglądaliśmy dawno temu, dokument o Franku Williamsie też ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ayu napisał:

Serial na Netflixie bardzo fajny. Czytam też teraz książkę pana Cezarego i Pani Aldony - bardzo ciekawa.

Zrezygnowałem z telewizji kablowej jakiś czas temu. Nie mam smart TV. Jak oglądać F1 w takim razie? Jakieś sugestie?

Edit:

OK, już widzę, można wykupić Eleven Sport Online. Ale jakby ktoś miał jakieś inne pomysły to chętnie się zapoznam.

 

Jak masz stare TV i w perspektywie jakiś serwis online, to mogę coś polecić : U nas są stare plazmy - jakoś wolę obraz z plazmy niż LCDka. Oczywiście funkcji smart brak.

W powyższym świetnie sprawdza się u nas gadżet od Google - Chromecast. Wystarczy dobry Internet i sieć wi-fi w domu. Wszystkie serwisy online (Netflix, HBO Go, YouTube i pochodne) wykrywają i obsługują to bez problemów. Sterujesz apką z telefonu / laptopa i masz co zechcesz, kiedy zechcesz (i płacisz tylko jak chcesz/musisz :) ). Dawno już zapomniałem o satelicie / kablówce.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...