Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma się coś zmienić na lepsze, jak Paddy idzie na tzw. wyparciu. Uważa, że jest dobrze. 

 

"W zeszłym roku Robert sporo jeździł starym autem i ma bardzo pozytywne opinie na temat nowego samochodu. Uważa, że zrobiliśmy ogromny krok naprzód. Samochód jest bardziej mobilny i z punktu widzenia kierowcy możemy pracować nad zarządzaniem ogumieniem, balansem i tempem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to Paddy gada takie głupoty, czy tłumaczenie jest kulawe, ale wcześniej "samochód był zmęczony", a teraz "samochód jest mobilny". Do tej pory myślałem, że z założenia jest mobilny bo służy do przemieszczania się, ale może źle myślałem :).

Co do zawieszenia i lusterek to jest kolejna sensacja ale nie ma żadnej tragedii. Nie została uruchomiona żadna procedura regulaminowa, która nakazuje Williamsowi przeprojektowanie całego przedniego zawieszenia. Zostali poproszeni o dostosowanie lusterek i usunięcie pewnych elementów aerodynamicznych wahaczy. Może zeszły sezon nie był rewelacyjny, początek obecnego również, ale nie sądzę że w zespole z takim doświadczeniem kogoś mogła ponieść fantazja przy projektowaniu tak kluczowego elementu jak przednie zawieszenie i nie wczytał się przy tym w obowiązujący regulamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Efti napisał:

Zostali poproszeni o dostosowanie lusterek i usunięcie pewnych elementów aerodynamicznych wahaczy

 

Czyli gumówka i po sprawie :thumbup:

 

Nowy Dyrektor techniczny zajmie się tym osobiście... 

 

 

comment_yCs1DIlOB23zyzImfBmBdMD0gJU8jlP0.jpg

  • Haha 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

Ale to non stop pierwszy harnaś :D 

 

Nawet nie otworzył co tylko potwierdza, że dla Roberta praca i wynik są najważniejsze, przyjemności mogą poczekać aż się na nie zapracuje. :thumbup:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...