Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz tak. Jezeli jest tam jakis kumaty i blyskotliwy inzynier to moze to byc jego szansa zeby sie odbic a tak ze szansa Roberta na wybranie kierunku w ktorym powinni isc , i odejscie absencja Paddego wyjdzie na korzysc ale jezeli sie tam teraz miotaja bo staten stracil skipera to sa w totale j dupie.

https://www.autosport.com/f1/news/141929/lowe-takes-leave-from-troubled-williams-team

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TurdziGT

 

Są w totalnej dupie. Oprócz Paddiego Loosera odeszło kilku czołowych inżynierów. Są z najwolniejszym bolidem. Sezon rozpoczyna się za tydzień :o

 

Hitchcock by tego nie wymyśl. No kurwa horror.

Nawet trochę podobny

50d357e670120e9f.jpg

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jacky X napisał:

@TurdziGT

Hitchcock by tego nie wymyśl. No kurwa horror.

Nawet trochę podobny

 

Chyba ze Paddy sobie wymyslil ze zrujnuje Williamsa i wykupi go sobie potem za 1€......co zaczyna mi w sumie chodzic po glowie bo z CV nie wynika zeby byl AZ takim cwiokiem bo w zespolach w ktorych pracowal nie utrzymal by sie na tych stanowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TurdziGT

 

Kiedyś w necie była historia piłkarza ,który zwiedził kilkanaście klubów i był sprzedawany za grubą kasę . A koleś był niemożliwie cienki. Sęk w tym, że non stop grzał ławę. Nie przeszkadzało to jednak w jego spektakularnych transferach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Claire się w końcu wkurzyła na Paddiego, Robert dostał więcej do powiedzenia w temacie konstrukcji i to wkurzyło Paddiego. Zrobiła sie ostra wymiana zdań i Clarie zamiast mu powiedzieć „do widzenia”, powiedziała „weź człowieku idź na urlop, tak będzie lepiej dla Ciebie, żeby nie było cyrku i wróć jak się ogarniesz”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Tylko posłuchajcie tego Loosera. Kubica mówił o stabilności, czymśtam jeszcze a o prędkości nie mówił. To są typowe cienkie gadki gościa który coś ściemnia. Paddy ma CV ? chyba miał. Pytanie co teraz. Kryzys jest mega. Paddy strzelił focha. Psycha mu nie wytrzymała. Mało tego, że zrobił kolejny raz badziewie to nie udźwignął napięcia , zabrał zabawki i zmył się a kłopoty zostały jeszcze większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zorientowany wewnątrz zespołu najpierw opisze co się dzieje i dopiero wtedy niech toczy się dyskusja. Teraz to ktoś wysnuwa jakiś domysł, inny przyjmuje za pewnik i zaczyna się nakręcać. Paddy mimo wszystko sroce spod ogona nie wypadł, nie zmieniał zespołów jak rękawiczki, ma na koncie współudział w zdobyciu siedmiu mistrzostw świata. Nie wiem co jest powodem, że FW41 był padaką, a FW42 wiele szybszy nie jest, daleki jednak byłbym od tego by całą odpowiedzialność zwalić na jedną osobę - to nie jest budowa samolotów z papieru. Paddy jest udziałowcem Williamsa, więc zmiany na stanowiskach mogą nie być takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aflinta napisał:

Może ktoś zorientowany wewnątrz zespołu najpierw opisze co się dzieje i dopiero wtedy niech toczy się dyskusja. Teraz to ktoś wysnuwa jakiś domysł, inny przyjmuje za pewnik i zaczyna się nakręcać. Paddy mimo wszystko sroce spod ogona nie wypadł, nie zmieniał zespołów jak rękawiczki, ma na koncie współudział w zdobyciu siedmiu mistrzostw świata. Nie wiem co jest powodem, że FW41 był padaką, a FW42 wiele szybszy nie jest, daleki jednak byłbym od tego by całą odpowiedzialność zwalić na jedną osobę - to nie jest budowa samolotów z papieru. Paddy jest udziałowcem Williamsa, więc zmiany na stanowiskach mogą nie być takie oczywiste.

 

Dokładnie.

 

Można jedynie się domyślać ale kiedy wszystko się sypie a jedyne co mam przed oczami to uśmiechy ekipy, rzucane na FB nowe tapetki na telefoniki to nadal obstawiam Claire jako przyczynę obecnego stanu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. W tej chwili gorzej juz byc nie maoze wiec moze byc juz tylko lepeij. Jezeli Paddy byl problemem to zostal odsuniety i to jest juz duzy plus. To sa profeslonalisci ( mimo ze teraz wcale to tak nie wyglada ) i tyle.Ogarna sie na pewno bez niego wczesniej czy pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał:

Panowie spokojnie. W tej chwili gorzej juz byc nie maoze wiec moze byc juz tylko lepeij. Jezeli Paddy byl problemem to zostal odsuniety i to jest juz duzy plus. To sa profeslonalisci ( mimo ze teraz wcale to tak nie wyglada ) i tyle.Ogarna sie na pewno bez niego wczesniej czy pozniej.

Tak sobie mówiłem patrząc na poprzedni beznadziejny sezon i teraz wiem, że się myliłem. Na chwile obecną pogonili Lowe na tydzień przed startem ale zastępstwa za niego nie widać więc z tym profesjonalizmem to chyba nie do końca :)

Jak teraz patrze to ratunek dla Williamsa widzę tylko w kimś kto odkupi team i posprząta ten bajzel i zatrudni odpowiednie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

Jak teraz patrze to ratunek dla Williamsa widzę tylko w kimś kto odkupi team i posprząta ten bajzel i zatrudni odpowiednie osoby.

 

 

Nom, szybko rozłożyli legendarny zespół na łopatki... totalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak, jak w naszym SOP-ie ;). Bałagan taki, że zakrawa na komedię. Wpadka po wpadce. I wreszcie zwalniają szefa, ale bałagan zostaje, bo nie da się posprzątać czegoś, gdzie zaniedbania były przez lata. Na dodatek i tu i tu po zwolnieniu szefa, nie ma następcy. Takie pozbycie się źródła problemu w afekcie, bez planu co dalej.

 

Williams=SOP

:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adi napisał:

Takie pozbycie się źródła problemu w afekcie, bez planu co dalej.

 

Czy źródło to nie wiem ale akcja potwierdza tylko fatalne zarządzanie zespołem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...