Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adi napisał:

W tej chyba jednak nie. 

Mają najgorszy samochód, są nieprzygotowani, spóźnieni, niepoważnie podeszli do testów, brakuje im części, są na bakier z regulaminem. Jeszcze można wymieniać.

To jednoznacznie pokazuje chaos, a nie sprawną organizację.

W zeszłym roku mieli najlepszy czas pit stopu, także nie wszędzie byli tacy najgorsi i nieprzygotowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Slawskip napisał:

W zeszłym roku mieli najlepszy czas pit stopu, także nie wszędzie byli tacy najgorsi i nieprzygotowani...

 

Zadanie było proste, zmienić koła najszybciej jak się da. Mogli ćwiczyć, nikt im gitary nie zawracał.

 

Chłopaki zawalczyli i wyszło jak trzeba. 

 

Da się? Da sie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Być może wkrótce będziemy świadkami sensacyjnego powrotu Smedleya do Williamsa. O takiej możliwości na Twitterze napisał Mark Hughes z "Motorsport Magazine". Ceniony brytyjski dziennikarz wymienił nazwisko Smedleya jako potencjalnego następcy Paddy'ego Lowe'a na stanowisku dyrektora technicznego."

 

A tu ciekawa sprawa:

 

"Smedley, po tym jak przybył do Williamsa z Ferrari w roku 2014, wpłynął pozytywnie na pracę zespołu z Grove. Pod jego okiem mocno poprawiły się m.in. pit-stopy w wykonaniu brytyjskich mechaników. Inżynier miał też usprawnić szereg procesów w firmie. W ostatnim okresie jego rola była jednak marginalizowana na rzecz Lowe'a. "

 

Oczywiście cały czas poruszamy się z sferze gdybania, bo jak dokładnie jest na prawdę pewnie nikt się nie dowie, tak czy siak, zobaczymy co nam przyszłość przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

 

Zadanie było proste, zmienić koła najszybciej jak się da. Mogli ćwiczyć, nikt im gitary nie zawracał.

 

Chłopaki zawalczyli i wyszło jak trzeba. 

 

Da się? Da sie... 

 

 

Tylko za to punktów nie ma. Ale za to szykuje się 1 punkt za najszybsze okrążenie w wyścigu. Już od Australii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

 

Zadanie było proste, zmienić koła najszybciej jak się da. Mogli ćwiczyć, nikt im gitary nie zawracał.

 

Chłopaki zawalczyli i wyszło jak trzeba. 

 

Da się? Da sie... 

 

 

Dokładnie, ale to pokazuje, że nawet pomimo słabego bolidu, są w Williamsie ludzie którym zależy i przykładają się do swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wrc.net.pl/williams-otrzymal-pomocna-dlon-od-innych-zespolow-formuly-1?fbclid=IwAR0phIJI7nMQdtxc9qS-Rd8bHqK7WLHB66BtVeVNhrmlBVBCgXsk7KpCV7k

 

Fajnie ?

I tak i nie.

 

Tak bo jednak to duza przewaga na przyszlosc.

Nie, bo powinni skupić się na naprawieniu/ dokoczeniu obecnej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Tylko za to punktów nie ma. Ale za to szykuje się 1 punkt za najszybsze okrążenie w wyścigu. Już od Australii

 

Punktów nie ma ale jest nagroda. 

 

The DHL Fastest Pit Stop Award

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W orginale na prawde spoko.Ogolnie fajne nakręcone troche w innej konwencji niz normalne dokumenty o motorsporcie i mysle ze dlatego wciąga.Ja wciągnąłem dzis 3 odcinki i dyby nie rajd Meksyku poszło by wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

Ja juz połknąłem 6. Na prawde swietnie zrobiony i świetne zdjecia.

Ja fioła na punkcie realizacji takich materiałów :D i dla tego przypadł mi do gustu :) ja już 2 kończę. 
Serial w sam raz na przypomnienie sobie sezonu 2018. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łyknąłem dwa odcinki. W sumie fajne, super ujęcia, bo pchają się z kamerami tam, gdzie kiedyś kamer nie było :)

Ale drażni trochę tłumaczenie i drobne błędy. Jak na przykład Vettel, który niby mówi, że "będzie walka w tym sezonie i mniejsza różnica w punktach między nami a Mercedesem, Ferrari czy Red Bullem". Widać też, że zrobione dla szerokiej publiki, która niekoniecznie interesuje się F1. Wyjaśnianie, że są treningi, kwalifikacje, a potem wyścig albo że kwalifikacje służą do ustalenia pozycji startowych... 

 

Poza takimi pierdołami, to fajnie się ogląda. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...