Jump to content

GonzoWZ

Nowy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About GonzoWZ

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  WZ
 • Auto
  Legacy Outback '98 + '97 (BG9)

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Widać ze miał czerwone światlo dłużej od RK. Moze coś się działo poza kadrem co uniemożliwiało ekipie wypuszczenie go wcześniej?
 2. Umyć żeby ubrudzić - tak trzeba żyć
 3. Mam dwa takie więc czuję się wezwany do tablicy Cena dosyć wysoka za auto bez historii (ewidentnie wystawione przez handlarza - nie brałbym na poważnie deklaracji z ogłoszenia). Ze zdjęć rzeczywiście nie ma się do czego przyczepić, ale też niewiele na nich widać. Byłbym zaskoczony jeśli tam rzeczywiście jest oryginalny lakier. Jeśli coś było lakierowane, w przypadku błotników i drzwi najszybciej zauważysz to na łączeniu kolorów (szary/niebieski). W przebieg nie wierzę, tym bardziej że nie ma ani jednego zdjęcia wnętrza. One nie mają kontroli trakcji, a w wyposażeniu na aukcji jest wymieniona, ale to drobiazg. Najważniejsze : one najbardziej gniją z tyłu - przede wszystkim kielichy tylne, tylna belka zawieszenia ("sanki") i podłużnice w okolicach mocowań stabilizatora. Jeśli go będziesz oglądać na podnośniku/kanale, a tam świeżo położone zabezpieczenie (baranek itp) - raczej odpuść sobie. Spróbuj wsadzić dłoń w kielichy nad oponami, sięgnij głęboko i palcami sprawdź blachę "do siebie", tj poszycie kielicha od zewnętrznej strony pojazdu - czy nie ma w nich już dziury lub czy nie chrupią jak przyciśniesz. Tego nigdy nie widać, i ciężko naprawić bez wycinania całego tylnego błotnika, a to zwiastuje zaawansowaną korozję reszty kielichów (a bez rozebrania całej tapicerki wnętrza bagażnika nie sprawdzisz ich stanu - od zewnątrz tego po prostu nie widać). Koniecznie sprawdź też rurę wlewu paliwa (pod prawym nadkolem, za plastikową osłoną). Jest niefortunnie zaprojektowana, pod plastikiem zbiera się piach i błoto, trzyma sól cały rok aż przeżre tę rurę i kielich na wylot. Jeśli nikt tego nie ruszał od nowości, raczej będzie tam gruba rdza pod jeszcze grubszą warstwą syfu. Jeśli to zdrowy egzemplarz z niezniszczonym wnętrzem, to zazdroszczę przyszłemu właścicielowi.
 4. Ja pogodziłem się już z tym, że bez zdjęcia nadkoli się nie obejdzie. Wizyty na myjni niewiele poradziły na tą ubitą glinę, którą w tym roku przytargałem z Plejad
 5. Proszę bardzo. (załącznik) Wczoraj przerzuciłem dane z pdf do excela właśnie po to, żeby sprawdzić co by było gdyby.. Teraz możesz i Ty! Plejady XVI 2018 turter wyniki pełne.xlsx
 6. Dołączymy do Was, będziemy tam około 9:30.
 7. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Ech, biednemu zawsze wiatr w oczy.
 8. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Jak masz stare TV i w perspektywie jakiś serwis online, to mogę coś polecić : U nas są stare plazmy - jakoś wolę obraz z plazmy niż LCDka. Oczywiście funkcji smart brak. W powyższym świetnie sprawdza się u nas gadżet od Google - Chromecast. Wystarczy dobry Internet i sieć wi-fi w domu. Wszystkie serwisy online (Netflix, HBO Go, YouTube i pochodne) wykrywają i obsługują to bez problemów. Sterujesz apką z telefonu / laptopa i masz co zechcesz, kiedy zechcesz (i płacisz tylko jak chcesz/musisz ). Dawno już zapomniałem o satelicie / kablówce.
 9. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Było właśnie szybkie kółko na pustym torze na C5 i nie udało się Robertowi poprawić czasu. Czyżby to nowe skrzydło, które założyli na dziś, jednak przeszkadzało? EDIT: I już przed obiadem nie poprawi, bo Kimi się rozwalił się zatrzymał.
 10. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Russell właśnie zrobił 1:18.348, została sekunda do dorobienia do czołowych miejsc. Nieźle..
 11. GonzoWZ

  Kubica w F1

  Russell 1:20.997 - jest progres
 12. Zafundowałem mojemu nowe paski wieloklinowe, jest cisza
 13. Ale... ale... bez drewna z najlepszych plastikowych drzew lat 90' to już nie to samo! Tracisz prestiż!
 14. Czy zakup i montaż takiej pompy rozwiąże problem lejącego się wszędzie płynu wspomagania? Mam dwa legacy (jedne '96, drugi '98) i w obydwu temat póki co wydaje się nie do ogarnięcia.
×
×
 • Create New...