Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, GonzoWZ napisał:

Jak masz stare TV i w perspektywie jakiś serwis online, to mogę coś polecić : U nas są stare plazmy - jakoś wolę obraz z plazmy niż LCDka. Oczywiście funkcji smart brak.

W powyższym świetnie sprawdza się u nas gadżet od Google - Chromecast. Wystarczy dobry Internet i sieć wi-fi w domu. Wszystkie serwisy online (Netflix, HBO Go, YouTube i pochodne) wykrywają i obsługują to bez problemów. Sterujesz apką z telefonu / laptopa i masz co zechcesz, kiedy zechcesz (i płacisz tylko jak chcesz/musisz :) ). Dawno już zapomniałem o satelicie / kablówce.

 

U nas dokładnie tak samo! Żadnych TV/kablówek/satelit. Też polecam to rozwiązanie :thumbup: . Poza tym, możesz Chromecast wykorzystać np. do przeglądania zdjęć ze smartfona na ekranie telewizora, albo po prostu przesłać wszystko co masz na wyświetlaczu smartfona na ekran TV. :mrgreen:

Przykład: (sa różne rodzje) https://www.x-kom.pl/p/457752-odtwarzacz-multimedialny-google-chromecast-30.html?gclid=EAIaIQobChMI6eCwypX64AIVkMCyCh3JOAzXEAAYASAAEgK5DPD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przeszedłem przez całą serię ......i stwierdziłem że Verstappen to debil i FIA powinna mu cofnąć sulerlicencje zanim komuś krzywdę zrobi.Poza tym produkcją bomba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przeszedłem przez całą serię ......i stwierdziłem że Verstappen to debil i FIA powinna mu cofnąć sulerlicencje zanim komuś krzywdę zrobi.Poza tym produkcją bomba !

Tez właśnie skończyłem , rewelacja !!!!
Fajnie będzie za rok oglądać Roberta w filmie , bo już pierwsze ujęcia były kręcone na Teneryfie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tez właśnie skończyłem , rewelacja !!!!
Fajnie będzie za rok oglądać Roberta w filmie , bo już pierwsze ujęcia były kręcone na Teneryfie default_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Się napaliłem przez was, a miałem nie oglądać seriali. Mnie jak któryś wciągnie to potrafię nocki zrywać dopóki sezon się nie skończy.... zapowiadają się ciężkie dni w pracy. ....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W ten weekend obejrzałem serial na netflixie i skończyłem Niezniszczalnego.

Serial ok, fajnie się ogląda jako podsumowanie zeszłego sezonu - ale dla fana F1 zbyt wiele nie wnosi.

 

Niestety gorzej jest z "Niezniszczalnym", tak naprawdę nie wiem czym ta książka miała być.

Autorzy często używają trywialnego języka,  wielokrotnie uprzedzają nadchodzące faktów,  kilkukrotnie powtarzają informacje o zapewnieniu sobie testów w F1 i usprawiedliwiają Roberta z każdego błędu.
Jest źródłem wielu ciekawych informacji, szczególnie z czasów po wypadku, ale mam wrażenie, że została napisana na fali powrotu Roberta - tylko po to żeby ją sprzedać - nawet sam tytuł to sugeruje.

Nie mniej nie żałuje że ją przeczytałem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial rzeczywiście wciąga. Mimo błędów, nie są rażące, świetnie się ogląda, jest dobrze zrealizowany.

I wiecie co bym chciał? Żeby ta ekipa filmowa, zawitała w przyszłym roku w Monte Carlo...ale w styczniu, na pierwszej eliminacji WRC :twisted:

 

 

W serialu nie ujęto 2 czołowych ekip, czyżby się nie zgodzili? Jak się ogląda zagubioną Claire, to nawet nie chcę myśleć, co obecnie dzieje się w Williamsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem oglądać, powiedzcie jedną rzecz, bo poprzedniego sezonu praktycznie mało co śledziłem, głównie końcówkę. Ten Hass miał naprawdę takiego pecha z tymi kołami w pierwszym wyścigu czy to tylko scenariusz ? :) 

3 godziny temu, Adi napisał:

Serial rzeczywiście wciąga. Mimo błędów, nie są rażące, świetnie się ogląda, jest dobrze zrealizowany.

I wiecie co bym chciał? Żeby ta ekipa filmowa, zawitała w przyszłym roku w Monte Carlo...ale w styczniu, na pierwszej eliminacji WRC :twisted:

 

 

W serialu nie ujęto 2 czołowych ekip, czyżby się nie zgodzili? Jak się ogląda zagubioną Claire, to nawet nie chcę myśleć, co obecnie dzieje się w Williamsie.

a co do Clair no wygląda to fatalnie. Ale na siłę chcą kontynuować rodzinna tradycję. Oddać w firmę w ręce sprawnego managera a nie robić jaj z tą babką. Sytuacja wręcz niepoważna. Właśnie często przez takie problemy sukcesji wiele firm pada. Moja koleżanka właśnie zajmuje się takimi przypadkami. Książki można pisać. 

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, antikos napisał:

a co do Clair no wygląda to fatalnie. Ale na siłę chcą kontynuować rodzinna tradycję. Oddać w firmę w ręce sprawnego managera a nie robić jaj z tą babką. Sytuacja wręcz niepoważna.

 

 

Spokojnie, zaraz się dowiesz, że w takim zespole to każdy pracownik sam wie dobrze co ma robić i jakoś to będzie. ;)

 

Ciekaw jestem dalszego rozwoju, bo upadku niżej być nie może.

 

Serial powiadacie godny poświęcenia kilku godzin życia?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem pierwsze 3 odcinki - potem do pokoju wkroczył synek...
- ciekawe wypowiedzi kierowców

- czasami zakulisowane zagrywki dyrektorów i ich tłumaczenia

- język w końcu nieocenzurowany 

- pokazanie czegoś innego niż 1:30 h peletonu do mety...

Chyba największy atut to taki że pozna się trochę szerzej ten sport - bo jak ktoś pisał wcześniej aż tak dużo nie wnosi do ogólnej wiedzy o F1...

Co mi się podobało bodajże 3 odcinek to jak williams na niebieską taśmę (izolacyjną) naprawiał przedni spojler :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre było, jak Guenther Steiner dzwonił do Gene Haas'a, że oba błędy z niedokręconymi kołami zostały popełnione przez nowych mechaników. 

Co do przekleństw i zakulisowych rozmów - to jest chyba najfajniejsze w serialu, że pokazuje rzeczywistośc F1, nie taką ubarwioną, ale taką, jaka jest. Gesty Ricciardo w stronę Bottasa, sytuacja szefa Force India...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, turdziGT napisał:

Ktoś abonuje F1 TV Pro ? Jakieś doświadczenia ogólnie z portalem Formula1.com ? Warte to wydanych pieniędzy jak WRC Plus czy raczej nie bardzo ? 

Ja nie abonuję, więc w tym zakresie się nie wypowiem. Mam abonament ElevenSports (i WRC Plus). Przymierzałem się kiedyś abonamentu na portalu formula1.com, ale zrezygnowałem, gdyż w jego ramach nie było dostępu do relacji z kwalifikacji i wyścigu, czyli nie wiadomo, po co w ogóle wykupować dostęp ;-) Teraz nie widzę dostępu do kwalifikacji https://f1tv.formula1.com/en/faq

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie skończyłem serial. Netflix odwalił kawał dobrej roboty resocjalizacyjnej, ogląda się super, brakowało trochę TOP 3 ale zapewne względy $$ tu zagrały. Super dla niepowierzenia całego sezonu 2018.

 

W dniu 11.03.2019 o 15:29, turdziGT napisał:

Ok przeszedłem przez całą serię ......i stwierdziłem że Verstappen to debil i FIA powinna mu cofnąć sulerlicencje zanim komuś krzywdę zrobi.Poza tym produkcją bomba !

widzę że nie tylko ja mam takie wrażenie :D 

 

To co teraz czekamy na pierwsze treningi :) 

 

Ps, linki za raz będą. 

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, -=nikon=- napisał:

No to właśnie skończyłem serial. Netflix odwalił kawał dobrej roboty resocjalizacyjnej, ogląda się super, brakowało trochę TOP 3 ale zapewne względy $$ tu zagrały. Super dla niepowierzenia całego sezonu 2018.

 

widzę że nie tylko ja mam takie wrażenie :D 

 

To co teraz czekamy na pierwsze treningi :) 

 

Ps, linki za raz będą. 

Ja uwazam ze super pokazali ze tak na prawde z tylu I w srodku stawki dzieje sie wiecej. Jak to mówił Murray Walker - nie ma czegoś takiego jak nudny wyścig F1 trzeba tylko wiedzieć gdzie patrzeć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał:

Ktoś abonuje F1 TV Pro ? Jakieś doświadczenia ogólnie z portalem Formula1.com ? Warte to wydanych pieniędzy jak WRC Plus czy raczej nie bardzo ?

Ja kupiłem przed testami w Barcelonie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. 

 

Przez stronę wszystko działa supcio. Masz live stream z możliwością wyboru kamery onboard dowolnego z 20 kierowców, więc możesz "jechać" cały wyścig "z kasku RK".

 

Do tego pełne archiwum. Możesz sobie obejrzeć dowolny wyścig chyba od sezonu '81 w górę, w młodszych rocznikach masz pełny wyścig, 30 minutowy skrót i parominutowe highlightsy do wyboru. Gdybym miał więcej wolnego czasu to praktycznie bym się nie wylogowywał z tego. 

 

Do tego możesz sobie wybrać czy chcesz komentarz czy tylko dźwięk bolidów. Komentarzy jest parę (angielski, niemiecki i hiszpański na pewno). 

 

Do tego wszystko co jest na kanale F1 na YouTube jest też na F1 TV. Wszystko w jednym miejscu. Liberty robi dobra robotę wprowadzając F1 w erę internetu. 

 

Ale są też minusy. Od paru dni jest jakiś problem z apką na telefon. wyskakuje mi komunikat "Internet connection failed" - zarówno pod WiFi jak i transmisją sieci komórkowej. Przez przeglądarkę wszystko chodzi miodzio. 

 

W tym tygodniu jest 7 dniowy okres próbny za darmo. Można obejrzeć Australię za frajer i samemu się przekonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...