Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

"Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany. Chcę podziękować Williamsowi za tą szansę. Byłem blisko jazdy już w zeszłym roku, ale to był bardzo produktywny sezon. Zrozumiałem ten samochód i sposób, w jaki pracuje zespół"

Ten rok na zapleczu mu się przyda w 2019 i może pod tym względem mieć przewagę nad partnerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kuzon napisał:

 

Komentarz.... :biglol:

 

 

W odpowiedzi do @CezaryGutowski

kto to był ? Siergiej ..? ;)

 

 

 

 

 

 

 

Jest oficjalne info z obozu Siergieja. 

 

- Podjęliśmy decyzję, by nie kontynuować startów w Formule 1 we wspólnym projekcie z zespołem Williams Racing. Byliśmy niemile zaskoczeni poziomem osiągów na początku sezonu, a tempo rozwoju auta okazało się niewystarczające. Mimo to Siergiej zaliczył bardzo dobry sezon i w stu procentach zrealizował zadania, które miał do wykonania. Jesteśmy zadowoleni z jego pracy i obecnie oceniamy opcje jego dalszej kariery. Sirotkin pewnie zaliczy kilka wyścigów z zespołem SMP Racing. Nasza decyzja zostanie ogłoszona w najbliższym czasie - mówił Boris Rotenberg, szef SMP Racing.

 

 

http://f1.autoklub.pl/news/sirotkin-zrezygnowal-z-williamsa,89335?fbclid=IwAR2LHCXjC1Je60T-kPSzVUhgDCDdd3apVy6V-b3MJtGxy1Eojz7Ia1EjUPg

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafacon napisał:

To Sirotkin powie, że z wyników jego pracy teraz inni korzystają  :)

 

Może jednak kilka miesięcy temu... nie pamiętam nazwiska ale były kierowca F1, miał racje, że w 2018 będzie padaka a Robert ustawi budowę bolidu pod siebie na 2019, że on by tak zrobił :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

Może jednak kilka miesięcy temu... nie pamiętam nazwiska ale były kierowca F1, miał racje, że w 2018 będzie padaka a Robert ustawi budowę bolidu pod siebie na 2019, że on by tak zrobił :rolleyes:

i przestanie jeść kanapki w woreczkach foliowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...