Skocz do zawartości

SEBA_M

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O SEBA_M

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Głogów
 • Auto
  Było PotForek 2.5XT MY05
  jest Czarna Mamba czyli Outback 3.6 MY10

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. SEBA_M

  outback IV 2,5 vs 3,6 pomoc w wyborze

  Trasa w lecie na autobahnie 140-150 - 8,6L Trasa w zimie 140 z boksem - 9,6L Ciężkie buty - większe spalanie jak u wszystkich. W mieście to jak podawanie wypłaty brutto.....
 2. SEBA_M

  outback IV 2,5 vs 3,6 pomoc w wyborze

  Potwierdzam jako posiadacz 3.6. Spalanie czasami na poziomie silników 2L. Skrzynia pancerna jak dbasz. Co do ASo to ja od 9 lat współpracuję z Markiem z MTSu i złego słowa nie powiem. Poczytaj o SI DRIVE w Subaru to dowiesz się co to jest i co daje. Dla mnie auto prawie idealne. W tej chwili kończę mody wizualne bo nie mogłem znieść tych końcówek w dół i drewnopodobnych listew. Wtedy będzie jak dla mnie ideał.
 3. SEBA_M

  Forester IV CVT: słabość na wstecznym

  AT w CRV ma tak samo, w OUTBACKU również więc ja bym się za mocno nie czepiał.
 4. SEBA_M

  zakup forester III vs Legacy V kombi

  Czytając początek zrozumiałem, że tym autem rajdu Paryż-Dakar nie będziesz chciał jechać ale widzę, że może być inaczej. Nie znam producenta który ma teraz stały mechaniczny napęd wśród aut typu SUV. Wszystkie są jakoś wysterowywane. Uwierz mi, nie zobaczysz różnicy w napędach... A EU to Europa bo US sam się brzydzę.
 5. SEBA_M

  zakup forester III vs Legacy V kombi

  Miałem: -2.5XT (mniej miejsca w środku, bardziej surowy, bez problemy 4 osoby na narty się wielokrotnie zabierały, żadnych problemów przez 8 lat). Mam: - 3.6 (duuużo miejsca, bardziej komfortowy, podobne parametry prędkościowo-przyspieszeniowe, cichszy, póki co bezawaryjny). Z tych dwóch: zdecydowanie 3.6 jak znajdziesz EU bo bokiem też umie polatać.
 6. SEBA_M

  Forester 2.5 xt 2005 czy 2007r.

  Życie. Powodzenia w poszukiwaniach...... Grunt to zimna głowa przy kupnie.
 7. SEBA_M

  Forester 2.5 xt 2005 czy 2007r.

  No ciekawy. Z chęcią będę obserwował w Głogowie co się nowego pojawiło....
 8. SEBA_M

  Forester 2.5 xt 2005 czy 2007r.

  Podaj linki... I najważniejsze: stan auta w rzeczywistości a nie z opisówki. Mój PotForek dzielnie służy u kumpla, znam inne które klękły 2 razy na serce.
 9. SEBA_M

  Kubica w F1

  Kurcze: teraz muszę wykupić Eleven i wybrać się wreszcie na wyścig. Ahh ten Super Robert - zawsze jakieś wydatki przez niego. BRAWO
 10. SEBA_M

  Wymiana oleju w skrzyni AT

  Dokładnie. Zależnie od marki nie są to jakieś kosmiczne $ w stosunku do wartości auta (w CRV mam wymianę co 2 lata i 40kkm za 400zł, w 3.6 planuję co 3 lata i 60kkm za dużżżżo więcej).
 11. SEBA_M

  Wymiana oleju w skrzyni AT

  Taaaaaa. My story. Razem z kumplem w tym samym czasie kupiliśmy Vectry C w AT. Ja posłuchałem serwisu ASB i wymieniłem oliwę, on nie. Po 200kkm kumplowi skrzynia się rozpadła, opiłki poszły w serwa i 7kkm mniej się zrobiło w portfelu. teraz trzyma Opla tylko dlatego, że wrzucił w niego 6 x średnią krajową. A co do zaleceń ASO - na szczęście do Marka mam faaaajną drogę i od 9 lat kolesiowi wierzę.
 12. SEBA_M

  Wymiana oleju w skrzyni AT

  Serwisy ASB zalecają co 50-60kkm. Wczoraj akurat przerabiałem temat w 3.6 u Marka w MTSie. Wymiana dynamiczna, skrzynia mimo, że chodziła wcześniej super teraz chodzi jeszcze lepiej.
 13. SEBA_M

  Spinki atrapy Forester SG XT 2003

  Zależy za którą bo jedne z nich są prawie po 20zł. Przerabiałem temat w lipcu jak kumplowi sprzedawałem SG.
 14. SEBA_M

  Spinki atrapy Forester SG XT 2003

  Aż takie grosze to nie są bo za komplet wyjdzie ponad 100
×