Jump to content

SEBA_M

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

About SEBA_M

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Głogów
 • Auto
  Było PotForek 2.5XT MY05
  jest Czarna Mamba czyli Outback 3.6 MY10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SEBA_M

  Lampy regeneracja

  W MY10 robiłem regenerację reflektorów. Wcześniej je pomierzyłem luksomierzem. Po regeneracji wyszło 4x lepiej. Koszt 700zł, PZ. Więcej na PW.
 2. Auto na kozły, stetoskop w dłoń i słuchaj. Mi jak wył tylny dyfer to naszukaliśmy się z Marasem która to jego część.
 3. Zdecydowanie Uniroyale. Zajeżdżam 3 komplet na dwóch różnych autach. Na deszczu super a to wtedy ma kleić...
 4. Jeżeli SPEC bez rozbierania wszystko już wie to szacun dla niego. Znajdź lepszy serwis od ASB, tanio nie będzie ale te kwoty są absurdalne. Znasz historię wymian oliwy w skrzyni? Wymień olej na początek.
 5. SEBA_M

  Kierownica Legacy

  Obszycie ok 200zł. Zrobiłem to w SG z MOMO (fajnie wyszło i już z 5 lat działa) jak i w CRV (wyszło jeszcze lepiej).
 6. Masz szyberdach?
 7. Mam Brembo GT i po 10 latach i 168tyś pierwszy raz wymienię tarcze. Popatrzeć, pomierzyć i wtedy decyzja... Inaczej to naciąganie.
 8. 3 x razy w roku latam do IT przez DE i zawsze byłem szybciej o ok. 2h niż kumple jadący przez Czechy.
 9. SEBA_M

  Klimatyzacja

  Dokładnie
 10. Trasa w lecie na autobahnie 140-150 - 8,6L Trasa w zimie 140 z boksem - 9,6L Ciężkie buty - większe spalanie jak u wszystkich. W mieście to jak podawanie wypłaty brutto.....
 11. Potwierdzam jako posiadacz 3.6. Spalanie czasami na poziomie silników 2L. Skrzynia pancerna jak dbasz. Co do ASo to ja od 9 lat współpracuję z Markiem z MTSu i złego słowa nie powiem. Poczytaj o SI DRIVE w Subaru to dowiesz się co to jest i co daje. Dla mnie auto prawie idealne. W tej chwili kończę mody wizualne bo nie mogłem znieść tych końcówek w dół i drewnopodobnych listew. Wtedy będzie jak dla mnie ideał.
 12. AT w CRV ma tak samo, w OUTBACKU również więc ja bym się za mocno nie czepiał.
 13. Czytając początek zrozumiałem, że tym autem rajdu Paryż-Dakar nie będziesz chciał jechać ale widzę, że może być inaczej. Nie znam producenta który ma teraz stały mechaniczny napęd wśród aut typu SUV. Wszystkie są jakoś wysterowywane. Uwierz mi, nie zobaczysz różnicy w napędach... A EU to Europa bo US sam się brzydzę.
 14. Miałem: -2.5XT (mniej miejsca w środku, bardziej surowy, bez problemy 4 osoby na narty się wielokrotnie zabierały, żadnych problemów przez 8 lat). Mam: - 3.6 (duuużo miejsca, bardziej komfortowy, podobne parametry prędkościowo-przyspieszeniowe, cichszy, póki co bezawaryjny). Z tych dwóch: zdecydowanie 3.6 jak znajdziesz EU bo bokiem też umie polatać.
×
×
 • Create New...