Jump to content

SEBA_M

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

About SEBA_M

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Głogów
 • Auto
  Było PotForek 2.5XT MY05
  jest Czarna Mamba czyli Outback 3.6 MY10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3 x razy w roku latam do IT przez DE i zawsze byłem szybciej o ok. 2h niż kumple jadący przez Czechy.
 2. SEBA_M

  Klimatyzacja

  Dokładnie
 3. Trasa w lecie na autobahnie 140-150 - 8,6L Trasa w zimie 140 z boksem - 9,6L Ciężkie buty - większe spalanie jak u wszystkich. W mieście to jak podawanie wypłaty brutto.....
 4. Potwierdzam jako posiadacz 3.6. Spalanie czasami na poziomie silników 2L. Skrzynia pancerna jak dbasz. Co do ASo to ja od 9 lat współpracuję z Markiem z MTSu i złego słowa nie powiem. Poczytaj o SI DRIVE w Subaru to dowiesz się co to jest i co daje. Dla mnie auto prawie idealne. W tej chwili kończę mody wizualne bo nie mogłem znieść tych końcówek w dół i drewnopodobnych listew. Wtedy będzie jak dla mnie ideał.
 5. AT w CRV ma tak samo, w OUTBACKU również więc ja bym się za mocno nie czepiał.
 6. Czytając początek zrozumiałem, że tym autem rajdu Paryż-Dakar nie będziesz chciał jechać ale widzę, że może być inaczej. Nie znam producenta który ma teraz stały mechaniczny napęd wśród aut typu SUV. Wszystkie są jakoś wysterowywane. Uwierz mi, nie zobaczysz różnicy w napędach... A EU to Europa bo US sam się brzydzę.
 7. Miałem: -2.5XT (mniej miejsca w środku, bardziej surowy, bez problemy 4 osoby na narty się wielokrotnie zabierały, żadnych problemów przez 8 lat). Mam: - 3.6 (duuużo miejsca, bardziej komfortowy, podobne parametry prędkościowo-przyspieszeniowe, cichszy, póki co bezawaryjny). Z tych dwóch: zdecydowanie 3.6 jak znajdziesz EU bo bokiem też umie polatać.
 8. Życie. Powodzenia w poszukiwaniach...... Grunt to zimna głowa przy kupnie.
 9. No ciekawy. Z chęcią będę obserwował w Głogowie co się nowego pojawiło....
 10. Podaj linki... I najważniejsze: stan auta w rzeczywistości a nie z opisówki. Mój PotForek dzielnie służy u kumpla, znam inne które klękły 2 razy na serce.
 11. SEBA_M

  Kubica w F1

  Kurcze: teraz muszę wykupić Eleven i wybrać się wreszcie na wyścig. Ahh ten Super Robert - zawsze jakieś wydatki przez niego. BRAWO
 12. Dokładnie. Zależnie od marki nie są to jakieś kosmiczne $ w stosunku do wartości auta (w CRV mam wymianę co 2 lata i 40kkm za 400zł, w 3.6 planuję co 3 lata i 60kkm za dużżżżo więcej).
 13. Taaaaaa. My story. Razem z kumplem w tym samym czasie kupiliśmy Vectry C w AT. Ja posłuchałem serwisu ASB i wymieniłem oliwę, on nie. Po 200kkm kumplowi skrzynia się rozpadła, opiłki poszły w serwa i 7kkm mniej się zrobiło w portfelu. teraz trzyma Opla tylko dlatego, że wrzucił w niego 6 x średnią krajową. A co do zaleceń ASO - na szczęście do Marka mam faaaajną drogę i od 9 lat kolesiowi wierzę.
 14. Serwisy ASB zalecają co 50-60kkm. Wczoraj akurat przerabiałem temat w 3.6 u Marka w MTSie. Wymiana dynamiczna, skrzynia mimo, że chodziła wcześniej super teraz chodzi jeszcze lepiej.
×
×
 • Create New...