Jump to content

SEBA_M

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SEBA_M

 1. Ja u siebie montowałem australijskie PEDDERSY. Jest do tej pory spokój. Wyszło gdzieś koło 2000zł ale to z 4 lata temu.
 2. Regenerowałem w Outbacku, poprawiło się 4 krotnie. Świecą jak nowe.
 3. Z tych dwóch miejscówek do zdecydowanie Garda. Z fajnych miejscowości masz Rivę i Torbole. Dużo miejsc do zwiedzania, na pewno wycieczki rowerowe. Konkretnego hotelu ni podam bo już nie pamiętam. Z Caorle korzystałem z https://www.lampo.it/. Nie wiem jak teraz z cenami ale kiedyś było konkurencyjnie i świetnie. Blisko do Punta czyli do Wenecji.
 4. 20 cm do poziomu wyprowadzonego od siedziska. Model 2010.
 5. Jak już będziesz potrzebował łańcuchów to znaczy że jest cholernie źle. W Alpach wyjeżdżałem czy Foresterem czy Outbackiem z takich parkingów, że ośki z łańcuchami się tylko głowiły czy to możliwe. Na normalnej drodze jak już jest kryzys i stoją policemani to widząc Subaru po prostu się odsuwają i każą jechać dalej.... Tyle z doświadczeń mocno górskich które zbieram już parę dobrych lat.
 6. SEBA_M

  Lampy regeneracja

  W MY10 robiłem regenerację reflektorów. Wcześniej je pomierzyłem luksomierzem. Po regeneracji wyszło 4x lepiej. Koszt 700zł, PZ. Więcej na PW.
 7. Auto na kozły, stetoskop w dłoń i słuchaj. Mi jak wył tylny dyfer to naszukaliśmy się z Marasem która to jego część.
 8. Zdecydowanie Uniroyale. Zajeżdżam 3 komplet na dwóch różnych autach. Na deszczu super a to wtedy ma kleić...
 9. Jeżeli SPEC bez rozbierania wszystko już wie to szacun dla niego. Znajdź lepszy serwis od ASB, tanio nie będzie ale te kwoty są absurdalne. Znasz historię wymian oliwy w skrzyni? Wymień olej na początek.
 10. SEBA_M

  Kierownica Legacy

  Obszycie ok 200zł. Zrobiłem to w SG z MOMO (fajnie wyszło i już z 5 lat działa) jak i w CRV (wyszło jeszcze lepiej).
 11. Mam Brembo GT i po 10 latach i 168tyś pierwszy raz wymienię tarcze. Popatrzeć, pomierzyć i wtedy decyzja... Inaczej to naciąganie.
 12. 3 x razy w roku latam do IT przez DE i zawsze byłem szybciej o ok. 2h niż kumple jadący przez Czechy.
 13. Trasa w lecie na autobahnie 140-150 - 8,6L Trasa w zimie 140 z boksem - 9,6L Ciężkie buty - większe spalanie jak u wszystkich. W mieście to jak podawanie wypłaty brutto.....
 14. Potwierdzam jako posiadacz 3.6. Spalanie czasami na poziomie silników 2L. Skrzynia pancerna jak dbasz. Co do ASo to ja od 9 lat współpracuję z Markiem z MTSu i złego słowa nie powiem. Poczytaj o SI DRIVE w Subaru to dowiesz się co to jest i co daje. Dla mnie auto prawie idealne. W tej chwili kończę mody wizualne bo nie mogłem znieść tych końcówek w dół i drewnopodobnych listew. Wtedy będzie jak dla mnie ideał.
 15. AT w CRV ma tak samo, w OUTBACKU również więc ja bym się za mocno nie czepiał.
 16. Czytając początek zrozumiałem, że tym autem rajdu Paryż-Dakar nie będziesz chciał jechać ale widzę, że może być inaczej. Nie znam producenta który ma teraz stały mechaniczny napęd wśród aut typu SUV. Wszystkie są jakoś wysterowywane. Uwierz mi, nie zobaczysz różnicy w napędach... A EU to Europa bo US sam się brzydzę.
 17. Miałem: -2.5XT (mniej miejsca w środku, bardziej surowy, bez problemy 4 osoby na narty się wielokrotnie zabierały, żadnych problemów przez 8 lat). Mam: - 3.6 (duuużo miejsca, bardziej komfortowy, podobne parametry prędkościowo-przyspieszeniowe, cichszy, póki co bezawaryjny). Z tych dwóch: zdecydowanie 3.6 jak znajdziesz EU bo bokiem też umie polatać.
 18. Życie. Powodzenia w poszukiwaniach...... Grunt to zimna głowa przy kupnie.
 19. No ciekawy. Z chęcią będę obserwował w Głogowie co się nowego pojawiło....
 20. Podaj linki... I najważniejsze: stan auta w rzeczywistości a nie z opisówki. Mój PotForek dzielnie służy u kumpla, znam inne które klękły 2 razy na serce.
 21. SEBA_M

  Kubica w F1

  Kurcze: teraz muszę wykupić Eleven i wybrać się wreszcie na wyścig. Ahh ten Super Robert - zawsze jakieś wydatki przez niego. BRAWO
 22. Dokładnie. Zależnie od marki nie są to jakieś kosmiczne $ w stosunku do wartości auta (w CRV mam wymianę co 2 lata i 40kkm za 400zł, w 3.6 planuję co 3 lata i 60kkm za dużżżżo więcej).
×
×
 • Create New...