Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, fulcrum napisał:

byle nie TVP!!!! ELEVEN jest mega dobry, wysyłają ludzi na tor, w studiu komentują fachowcy. pełna profeska

F1 TV Pro kosztuje 8 euro miesięcznie (lub na bogato 65 za cały sezon z góry), a przy całej sympatii dla Elevenu, to Kapica i koledzy nie mają podejścia do oficjalnego serwisu F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że cały świat motorsportu wpadł wczoraj w amok a sponsor, Orlen nawet słowa z siebie w tej sprawie nie wydusił ani na stronie ani na FB. :mellow:

To prawda, też wczoraj sprawdzałem, nawet się nie zająknęli..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek444 napisał:

Cały Robert ! takich przykładów można naprawdę wyliczać w nieskończoność .

Pierwszy z brzegu gdzie mi strasznie zaimponował .

Jesteśmy na testach w Szwecji w 2014 roku , poszliśmy kręcić jakiś materiał , zaszliśmy dość daleko jakieś 3-4 km od startu , w pełnym kopnym śniegu , -20 st. na zewnątrz , zero zasięgu GSM , pełna dzicz , Robert nas widział jeżdząc w tą i z powrotem , w pewnym momencie jak sie później okazało , miał mieć z godzinę przerwy ( wymiana skrzyni na serwisie ) i posłał po nas kierowcę aby nas zawieź  do bazy , podjeżdża po nas jakieś audi A6 , a tym kierowcą był Juri Protasov :). Niby nic wielkiego , ale bardzo takie zachowanie doceniam. Dostałem wtedy pierwszą pieczątkę od niego .......... w postaci kamienia spod kół centralnie miedzy oczy :biglol:

 

IMG_3747.JPG

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, carfit napisał:

w postaci kamienia spod kół centralnie miedzy oczy :biglol:

Dobrze, że nie w oko.

9 minut temu, elias napisał:

Panie Carfit, -20 stopni a Pan bez czapki ! ;)

Nie widzisz, że czapke zwiało -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za SF

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/790132/kubica-zdradza-co-napisal-mu-jeden-z-kierowcow-te-slowa-odzwierciedlaja-ostatnie

 

Polak zdradza też, co napisał mu jeden z kierowców rajdowych, po ukazaniu się informacji o jego powrocie do F1.

 - Dostałem fajnego SMS-a od jednego z kierowców, ale nie powiem od którego, bo użył konkretnych słów i języka, którego nie mogę cytować. Jego myśl była taka, że dokonałem czegoś, co udałoby się 0,000 procentom ludzi. Dzięki mojej głowie i charakterowi. Myślę, że te słowa najlepiej odzwierciedlają ostatnie osiem lat. Potem napisał drugą wiadomość, że tak naprawdę nikt nie zdaje sobie sprawy, przez co przechodziłem - wyznaje Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Robert wczoraj mówił, że nie ma co patrzeć na czasy treningu bo skupią się na pracy pod przyszły sezon. 

Skoro nie jedzie w wyścigu to nie musi szukać ustawień pomiędzy najlepszą przyczepnością a zużyciem opon.

Edytowane przez jaro_r
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najsłabszy ale prędkość najwyższa, czyli bolid jest szybki ale zapewne "ciężki" w prowadzeniu po zakrętach.

Strol jedzie o 5 km/h wolniej, a ma lepszy czas czyli widać, że Robert ma inne priorytety na ten test.

DsrWIHbXcAAodCv.jpg.0de89568f78b13acf37a7f2c9c7b8100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jumpman napisał:

Prawde mowiac myslalem ze ze wzgledu na PR wypuszcza go na 1-2 szybkie kolka wiedzac ze caly swiat patrzy...

 

Nom, chyba większość na to czekała, wczoraj megahype a dzisiaj P20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

RK " Bo piątkowy trening tak potraktujemy. Będziemy robić eksperymenty, które mają nam dać informacje na 2019 rok "

 

https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-po-powrocie-do-formuly-1/tt695le

 

A jak robisz eksperymenta to zawias opony dociska nie zmieniasz, zmieniasz tylko to co badasz żeby mieć powtarzalność. My to rozumiemy, a reszta ... niech się edukuje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...