Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

"Nierealne" stało się prawdziwe ! Scenariusz na film który być może będzie , kto wie.

 

Uważam że po tylu latach niebecności lepsza pozycja startowa  dla R.K w Williams aniżeli któryś z topowych zespołów gdzie zawsze oczekiwane jest miejsce na "pudle".

 

W Williams każdy skok do 1 szej dziesiątki bedzie sukcesem bacząc na ostatni sezon . Sądzę ze Z Robertem się to uda a być może niespodzianka w senie jakaś 1sza piątka ...kto wie , zobaczymy :-) 

 

Na Orlenie już od lat przymusowo się tankuję :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Luk77 napisał:

"Nierealne" stało się prawdziwe ! Scenariusz na film który być może będzie , kto wie.

 

Uważam że po tylu latach niebecności lepsza pozycja startowa  dla R.K w Williams aniżeli któryś z topowych zespołów gdzie zawsze oczekiwane jest miejsce na "pudle".

 

W Williams każdy skok do 1 szej dziesiątki bedzie sukcesem bacząc na ostatni sezon . Sądzę ze Z Robertem się to uda a być może niespodzianka w senie jakaś 1sza piątka ...kto wie , zobaczymy :-) 

 

Na Orlenie już od lat przymusowo się tankuję :)

 

 

 

Ale żeby film był dobry to teraz brakuje kilku pudeł. Żeby tylko Wiliams zrobił coś sensownego z nadwoziem  bo silnik mają zacny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jacky X napisał:

 Żeby tylko Wiliams zrobił coś sensownego z nadwoziem  bo silnik mają zacny ;)

 

Tutaj nadzieja w Robercie ...może sie da to poustawiać jakoś :)

 

Jestem jednak optymistycznie nastawiony i liczę że regularna 1sza dziesiątka dla Williams z Robertem  będzie w przyszłym sezonie osiągalna i to od 1szych wyścigów .

33 minuty temu, skwaro napisał:

Mnie korci żeby we wrześniu połączyć wakacje z wizytą na torze Monza :-)

 

 

Monza ma niepowtarzalny klimat i byłem tam kiedy Robert wywalczył 3 miejsce będąc w Sauber . W przyszłym roku we wrześniu Monza jak i Włosi będą bardzo ale to bardzo kibicować Robertowi zwłaszcza że jego powrót jest niesamowitym i medialnym wydarzeniem.

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bosman napisał:

W sumie pozytywne jest to, że z Williamsem w 2019 roku może być już tylko lepiej. Gorzej niż w 2018 na pewno nie będzie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie , gorzej byc nie może . Jest co robić i miejmy nadzieję że dzięki R.K ten zespół zacznie przywracać swoją jakżesz piękną historie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bosman napisał:

W sumie pozytywne jest to, że z Williamsem w 2019 roku może być już tylko lepiej. Gorzej niż w 2018 na pewno nie będzie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

To prawda mysle ze przemyśleli niektore rzeczy i mam nadzieje ze sezon 2018 odpuścili i skoncentrowali sie na 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luk77 napisał:

 

Monza ma niepowtarzalny klimat i byłem tam kiedy Robert wywalczył 3 miejsce będąc w Sauber . W przyszłym roku we wrześniu Monza jak i Włosi będą bardzo ale to bardzo kibicować Robertowi zwłaszcza że jego powrót jest niesamowitym i medialnym wydarzeniem.

Właśnie wiem, stąd wybór. Poza tym lubię Włochy, ich wino, jedzenie i podejście do motoryzacji. W żadnym kraju tyle ludzi mnie nie zaczepiało pogadać o aucie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Mnie korci żeby we wrześniu połączyć wakacje z wizytą na torze Monza :-)

Wreszcie logiczny plan. Wszyscy tu Hungaroring, Hungaroring. A to jeden z najnudniejszych torów. 

Na Spa jeszcze nie byłem, więc też można się przejechać.

Ale Włochy zawsze, samochodem, motocyklem, samolotem...nie ma znaczenia ;) 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...