Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, rombu napisał:

Niestety jakieś ograniczenia dalej są. :mellow:

 

W przekazie wideo jak najbardziej. 

 

A co do samej jazdy to dostosowuje technikę do możliwości motorycznych i tyle. 

 

Gdybyś pierwszy raz zobaczył Hołka za kółkiem i jego sławny "łokieć" to byś pomyślał że ma łapkę w gipsie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mieszkałem w Melbourne w 2003 roku okolo 15 km od Albert Park to  treningi było słychać jak byś dziś był na torze a na sam tor trzeba było wchodzić w zatyczkach do uszu bo można było uszkodzić słuch.

Eh to były czasy.  

 

Nie wiem czy było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy na te Węgry pojedziecie, to chyba stanie się ten 'Drugi Budapeszt" ;)

 

Tymczasem młody z Williamsa w połowie stawki na testach. Ciekawe, jak Robert przejmie stery.

A Kimi sobie tak poprawił, że jest 3 sekundy gorszy od swojego poprzedniego bolidu.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ipsx82 napisał:

Nie to żebym się czepiał ale strol w niby lepszym bolidzie 1:39.563 a Russell w padlinie 1:39:512 :biglol:

Czepiasz się, wybierają opony, czyli kluczowy element na rok 2019, cholera wie jaką mają metodę :-P

Kubica 1:39.961  po 23 okrążeniach

 

Godzinę temu, Intakwrx napisał:

Kubica testuje opony.

G.Russell 1.39.5 po 42 okrążeniach

Kubica po 8-śniu sekundę za nim.

Ciekawe jaki mają program ... ?

Kubica 1:39.269 oczywiście nic to nie znaczy ... ale cieszy :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Intakwrx napisał:

Czepiasz się, wybierają opony, czyli kluczowy element na rok 2019, cholera wie jaką mają metodę :-P

Kubica 1:39.961  po 23 okrążeniach

 

Kubica 1:39.269 oczywiście nic to nie znaczy ... ale cieszy :yahoo:

 

A tam nie znaczy.... pijemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adi napisał:

Ten Stroll, to jakiś chyba dobry... podium na testach ;)

 

Tia... Papa Stroll kazał ekipie program "power max" odpalić, żeby się synek pokazał jaki to jest szybki gdy "w końcu furę dostał", podczas gdy reszta zespołów robiła testy... Nie sugerowałbym się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroll mi w tym roku trochę zaimponował, bo wprawdzie kwalifikacje często przegrywał z Siergiejem, ale na starcie robił jakieś cuda i niemal zawsze awansował o kilka pozycji po pierwszym kółku.

Potem już zawsze było gorzej, ale tych dobrych pierwszych okrążeń w jego wykonaniu nie dało się nie zauważyć. Siergiej raczej od początku do końca okupował tyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obaj swoje najlepsze czasy ustanowili na takich samych oponach - a tak bylo, i obaj przejechali bardzo małą liczbę okrążeń - a tak było, to Kubica był szybszy i tyle.


Dziwi mnie, że przejechali tylko tyle okrążeń kiedy inne teamy zrobiły dystans praktycznie 2 wyścigów, no ale to Williams - ich nie zrozumiesz. Liczę ,że jednak wiedzą co robią. Zdaje się, że te 2 dni to jedyna okazja zeby zebrać dane o ogumieniu na 2019 rok.

 

Ciekawi mnie zmiana aerodynamiki na przyszły sezon. Jest jednak dosyć znaczna i.... może to szansa na przetasowania w stawce. Szerokie i proste przednie skrzydła, wysokie tylne gdzieś to już widziałem. Hmm, czy czasem takim żelazkiem nie jeździł RK w 2009 ? ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

I proszę powrot Roberta nawet tematem w Colinowym i rajdowym  "Kitchen table" :)

 

 

 

"......one of the greatest comebacks in history of motorsport..."

Wspaniale się tego słucha, i jednej rzeczy nie mogę zrozumieć. Cały świat podziwia Roberta, widzi jak wielka w nim jest siła, jak wielka determinacja. I chyba tylko w Polsce potrafią po nim jechać jak po psie. To jest niebywały człowiek, skromny, pracowity, niebywale inteligentny. Ale czasami słuchając moich kolegów, czytając różnej maści głupoty mi jako Polakowi jest zwyczajnie wstyd. Że ten człowiek cieszy się tak wielkim poważaniem na świecie a we własnym kraju potrafi usłyszeć najwięcej krytyki. Robert wybacz, Ci idioci zwyczajnie nie wiedzą co mówią. Słuchając słów Colina mam łzy w oczach, ostatnie tygodnie przeżywałem tak jak by mi żona rodziła kolejnego syna. Dziś jestem szczęśliwy do granic możliwości, i każdego w pracy męczę faktem że Robert wrócił. A niech mają ....

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, antikos napisał:

Że ten człowiek cieszy się tak wielkim poważaniem na świecie a we własnym kraju potrafi usłyszeć najwięcej krytyki.

Hejt w sieci to powszechne zjawisko, można wyłączać komentarze, usuwać konta... walka z wiatrakami. Nie wydaje mi się, by to zjawisko tylko u nas występowało, ale tępienie go jest delikatnie mówiąc mało skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...