Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fulcrum napisał:

nie pożałujesz! inna jakość w porównaniu do Polsatu

właśnie zauważyłem , relacje , nagrania , wywiady , bajka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podoba się wywiad Damona Hilla:

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/790409/legenda-f1-pod-wrazeniem-roberta-kubicy-moze-byc-przykladem-dla-innych

 

Robert znany jest z tego ,że nie plecie "bull shit". Jak coś jest kijowe to On mówi , że jest kijowe jak jest dobre to jest dobre. Nie uprawia PR-u, nie uprawia polityki , nie podlizuje się.

Rok temu po jeździe FW41 powiedział, że jest kiepski to to była obiektywna opinia. A przedwczoraj powiedział , że .....odczucia są dobre. ODCZUCIA SĄ DOBREEEEEEE !!!!

Jeśli przez rok Robert pracował nad tą padaką aby go słuchała to może być progres. A to by była PIĘKNA HISTORIA.

Trochę mnie martwi skład techniczny Wiliamsa choć nie potrafię tego ocenić.Wolałbym jednak myśleć, że mają petardę w dziale aero.  Ale się zastanawiam jakim cudem Force India ma takie wyniki ???

 

PS. I jeszcze jedno przemyślenie.  Dzisiejsze bolidy mają lekko dziwną specyfikacje. Jakie baterie, jakiś odzysk ciepła z turbo, kersy itp. Wydawać by się mogło ,że są ciężkie.A jak są ciężkie to powinny być wolne. A jednak biją rekordy okrążeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jacky X napisał:

PS. I jeszcze jedno przemyślenie.  Dzisiejsze bolidy mają lekko dziwną specyfikacje. Jakie baterie, jakiś odzysk ciepła z turbo, kersy itp. Wydawać by się mogło ,że są ciężkie.A jak są ciężkie to powinny być wolne. A jednak biją rekordy okrążeń..

 

Są ciężke. Ale przez te udziwnienia też cholernie szybkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FilipBB napisał:

Chyba nie było a bardzo ciekawe:

 

Ale kosmos. Wiedziałem wcześniej , że opona to nauka ale to trochę przerosło moje wyobrażenie.  Wychodzi na to, że kierowca bardziej niż zapierdalać myśli o tym, żeby być naukowcem . Ale mnie ekscytuje to czy Kubica da radę przyspieszyć Wiliamsa w 2019r ???

Kupował ktoś bilety z tej strony ? Rozumiem to oficjalna strona i miejsce gdzie należy nabyć bilety.

https://www.gpticketshop.com/pl/f1/f1-grand-prix-ungarn-2019/tickets.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest w najlepszym wypadku drętwy, a moim zdaniem po prostu żałosny. I nie wiem czy to bardziej Will Smith chce o sobie przypomnieć grzejąc się  w blasku Hamiltona, czy Hamilton robi już grunt pod swoją przyszłą karierę w szołbiznesie. Moim zdaniem to drugie, biorąc pod uwagę to, co zrobił na podium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tutek napisał:

Ten filmik jest w najlepszym wypadku drętwy, a moim zdaniem po prostu żałosny. I nie wiem czy to bardziej Will Smith chce o sobie przypomnieć grzejąc się  w blasku Hamiltona, czy Hamilton robi już grunt pod swoją przyszłą karierę w szołbiznesie. Moim zdaniem to drugie, biorąc pod uwagę to, co zrobił na podium. 

każdy robi na podium co chce. picie szampana z buta też cię razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy robi co chce to czemu do tej pory nikt oprócz Lewisa się nie obnażył? Podium to jest jednak miejsce, gdzie jakieś minimum powagi i godności trzeba zachować. 

Tak. Powinni jeszcze uklęknąć i się przeżegnać, w końcu niedziela.
Zjedz snickersa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tutek napisał:

Skoro każdy robi co chce to czemu do tej pory nikt oprócz Lewisa się nie obnażył? Podium to jest jednak miejsce, gdzie jakieś minimum powagi i godności trzeba zachować. 

jest też pierwszym ciemnoskórym kierowcą, miał się wybielić by móc wejść na podium? więcej luzu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię się domyśleć po kiego grzyba jest takie zamieszanie z oponami ? Kieś były slick, intermediate i wet i ok. Na cholerę ulegają takiej degradacji i jak to ma niby uatrakcyjnić wyścig ???

 

A gdyby opony były by wytrzymałe i każdy miałby takie same opony to było by mniej ciekawie ? dlaczego ?   przecież im bardziej porównywalny sprzęt tym walka bardziej zacięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 20:29, carfit napisał:

 

Tak , postaram się być , chcę ogólnie przez dwa lata zwiedzić większość torów na których nie byłem , a na SPA nie byłem :) . Zobaczymy na co budżet pozwoli , bo z gumy nie jest :mellow:

 

 

Spa jest przepiękny. Byłem miesiąc temu na trackdayu swoim BRZ: jesień, złote liście na drzewach - rewelacja. Bierz Gold3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakieś ograniczenia dalej są. :mellow:

Mam nadzieję, że jak RK mówi, że da radę to da radę.

Żeby tylko poskładali konkurencyjna maszynę, bo jak widzę jego styl jazdy to nic tylko klaskać.

A może zrobią kierownicę dedykowaną dla niego ?

 

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...