Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Adi napisał:

Wreszcie logiczny plan. Wszyscy tu Hungaroring, Hungaroring. A to jeden z najnudniejszych torów. 

Na Spa jeszcze nie byłem, więc też można się przejechać.

Ale Włochy zawsze, samochodem, motocyklem, samolotem...nie ma znaczenia ;) 

Włochy - owszem, nieźle ale niestety niektórzy mają dzieci w wieku szkolnym. A co do Spa to byłoby OK, ale przewidywany najazd Holendrów na Maxa będzie niesamowity co przełoży się na cenę biletów. A tu będzie klimat, nazwijmy to, proKubicowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Prawde mowiac myslalem ze ze wzgledu na PR wypuszcza go na 1-2 szybkie kolka wiedzac ze caly swiat patrzy...

Wypadałoby, taka wisienka na wczorajszym torcie by była.

Myślę, że bolid z nowymi częściami nie był przygotowany na szybkie kółko jednak. Zrobili robotę i tyle.

 

Trzeba czekać na testy po sezonie, wtedy się okaże gdzie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję . Kubica ma robić dobrą robotę a nie cyrki. Naprawdę byście chcieli jakby wyszło, że Kubek wbił się w środek stawki bo nie miał paliwa w baku ? Facet ma ego jak Stany Zdjednoczone - całe, razem więc szanujmy to, bądźmy cierpliwi i módlmy się ,żeby Pady wkońcu nauczył się robić bolidy :evil2:

 

Ale by były jajca gdyby na koniec 2019r Wiliams był przed Force India .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Carfit, -20 stopni a Pan bez czapki !

teraz jak juz embargo na informacje troszke puscilo, to prosimy  o wincyj opowiesci.
 
image.png.dec7ed74a698df1b961fb98b623e64de.png

To raczej temat na wspomnienia przy piwku , jak ma publicznym forum pisać :) . To był wspaniały czas jak w WRC jeździł , F1 jest zdecydowanie bardziej zamknięta , hermetyczna w kwestii kibic-zawodnik . Choć przyznam ze teraz w Singapurze również mnie bardzo zaskoczył , mimo ze miał sporo obowiązków , udało się na 2 godzinki go „wyrwać” na herbatkę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem świetny wywiad !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jacky X napisał:

bądźmy cierpliwi i módlmy się ,żeby Pady wkońcu nauczył się robić bolidy :evil2:

 

Pady to żaden inżynier od aerodynamiki czy mechaniki, gość zna się na elektronice i kiedyś faszerował bolidy w różne wspomagacze, teraz raczej ciężko by się wykazał z problemami z podłogą i całą aerodynamiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Korton

 

To wszystko wyjaśnia  :mrgreen:

 

PS. Najchętniej to bym się zahibernował na zimę i obudził przed GP Australi . Nie mogę się doczekać na ocenę formy FW42 z Kubicą za kółkiem. Szkoda tylko, że bolidy mają taką specyfikację.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carfit napisał:


To raczej temat na wspomnienia przy piwku , jak ma publicznym forum pisać :) . To był wspaniały czas jak w WRC jeździł , F1 jest zdecydowanie bardziej zamknięta , hermetyczna w kwestii kibic-zawodnik . Choć przyznam ze teraz w Singapurze również mnie bardzo zaskoczył , mimo ze miał sporo obowiązków , udało się na 2 godzinki go „wyrwać” na herbatkę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"Herbatkę" taaa, ja Cię @Carfit proszę nie sabotuj największego come backu w historii motorsportu :biglol: Teraz rozumiem dzisiejszy komunikat o pracy nad przyszłym sezonem, czytaj ile dodatkowych kg w płynach wiozę na metę/podium dla The Forum :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaro_r napisał:

 

To byłby PR-owy strzał w kolano dla Williamsa.  

A to dlaczego? Szybkie kółko oznacza w przypadku Williamsa czas na poziomie Strolla. Ot po prostu normalny czas, a tak wyszło +4,5s, i 1,2s do przedostatniego.

 

Ale trzeba wierzyć Robertowi, że to już wszystko pod 2019 plan i stąd tak a nie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fiji napisał:

Bilety na Spa zamówione, Eau Rouge będzie obstawiona ;-) 

@carfit wpadasz?

 

Tak , postaram się być , chcę ogólnie przez dwa lata zwiedzić większość torów na których nie byłem , a na SPA nie byłem :) . Zobaczymy na co budżet pozwoli , bo z gumy nie jest :mellow:

Plan jest ambitny , Australia , Kanada , Austria , Włochy (mimo że byłem , to tylko dlatego ze Robert dla Włochów to jak ich krajan ) Belgia SPA , USA . To planuje na przyszły rok , choć jak znam życie będzie tego więcej :) .

Pierwsze grube inwestycje już poszły , wykupiłem za 11 zł , pakiet Eleven :biglol:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...