Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, QbaqBA napisał:

Super! Szkoda tylko że jako paydriver (z "naszej" kieszeni).

A gadasz głupoty, abym nie powiedział że pie.... To jest reklama. Szkoda że tak nikt nie mówi o reprezentacji w piłkę, albo te wszystkie Zagłebie Lubin, i inne kluby, kazdy gra za twoją kasę, 98% klubów jest własnością samorządów, największe kluby dostają kasę od Tauron, Lotos, Orlen, PGE oni wydają na sponsoring masę siana. Cała liga np żużla to jakieś 15 mln zł, nie słyszałem głosów ze to za Wasze i nie jeździć. 

Orlen na Kubicy zarobi więcej niż Ci sie wydaje, oni to traktują jako reklamę. F1 ogląda miliony ludzi, miliony, a oni wykupili czas antenowy w czasie F1 na wszystkie wyścigi za jakieś marne 40 mln zł, to jest śmiech. Spytaj ile płacą za reklamy w TVN jak reklamują hot dogi i inne... Taka jest prawda, zrób sobie analizę ile by kosztował czas antenowy w takich telewizjach. Dziękuję i proszę nie piszcie że się ściga za Wasze, bo jakoś inne sporty Wam nie przeszkadzają !!

  • Super! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @antikos to nie reklama a sponsoring, inne są założenia. Na reklamie stricte zarabia się (a przynajmniej powinno), w sponsoringu liczy się co innego. IMHO decyzja Orlenu jest  polityczna nie biznesowa i dlatego wątpliwości są słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Kubicy potwierdza jego powrót do F1. "Nie wierzyłem, że Robert wróci"

 


Robert Kubica jest o krok od powrotu do Formuły 1. - W czwartek ma być oficjalny komunikat w tej sprawie. Robert zostanie przedstawiony jako kierowca wyścigowy Williamsa, a PKN Orlen jako sponsor zespołu - mówi Eurosportowi jego ojciec Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba posypię głowę popiołem.

Nie wierzyłem, nie uważałem aby powrót był możliwy 

Jeśli się potwierdzi, będzie to historia bez precedensu

Do tej pory tankowałem na Orlenie i innych markach. Teraz chyba będę musiał się skusić na kartę paliwową. I jeszcze kupić parę akcji.

Ciekawe ilu w PL postąpi podobnie i jak wzrośnie wartość spółki po ogłoszeniu informacji 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, antikos napisał:

A gadasz głupoty, abym nie powiedział że pie.... To jest reklama. Szkoda że tak nikt nie mówi o reprezentacji w piłkę, albo te wszystkie Zagłebie Lubin, i inne kluby, kazdy gra za twoją kasę, 98% klubów jest własnością samorządów, największe kluby dostają kasę od Tauron, Lotos, Orlen, PGE oni wydają na sponsoring masę siana. Cała liga np żużla to jakieś 15 mln zł, nie słyszałem głosów ze to za Wasze i nie jeździć. 

Orlen na Kubicy zarobi więcej niż Ci sie wydaje, oni to traktują jako reklamę. F1 ogląda miliony ludzi, miliony, a oni wykupili czas antenowy w czasie F1 na wszystkie wyścigi za jakieś marne 40 mln zł, to jest śmiech. Spytaj ile płacą za reklamy w TVN jak reklamują hot dogi i inne... Taka jest prawda, zrób sobie analizę ile by kosztował czas antenowy w takich telewizjach. Dziękuję i proszę nie piszcie że się ściga za Wasze, bo jakoś inne sporty Wam nie przeszkadzają !!

 

Rozumiem ze widziałeś umowę (skoro nawet kwotę podałeś błędna) i wiesz co Orlen będzie miał w zamian, ponadto wiesz jaki mam stosunek do sponsorowania piłkarzy! Szacun.

Tylko ze akurat jestem chyba jedna z ostatnich osób na forum które należy odsyłać do cenników reklamowych, jak są wydatkowane pieniądze „państwowych spółek” na reklamę etc

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat Formuły 1 oszalał choć może to tylko chwila. I to po ogłoszeniu kierowcy ostatniego , słabiutkiego Wiliamsa, który jest cieniem samego siebie. Liberty Media będzie zadowolone. A jeśli Robson błyśnie na torze będzie genialnie.

 

Z Orlenem przeciekawa sytuacja. Ale mam w dupsku podteksty. Liczy się ta iście boska historia. Kubica może jeździć za darmo. Prawa do filmu ustawią go .

 

Jak doczekać do Austali 2019 ?!?   Zrobił się taki szum, że gdyby nawet Wiliams szykował innego kierowcę to by w nocy musiał się ugiąć :D

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...