Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Nosek kreseczka napisał:

Nawet GIO Roberta dogonił? ech

No właśnie nie do końca wiem o co chodzi a jeszcze przeciez kare dostał za incydent przy pierwszym okrążeniu w którym urwał skrzydlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co siedziowie wymyślą,  potraktują jako zwykły race incident czy będą jakieś kary i dla kogo. 

 

Jak dla mnie powinni tak zostawić bez żadnych kar. To jest racing i chłopaki po prostu szli na żyletki i żaden nie oddał milimetra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się tu rozwodzie. Szlachcic wjeżdżał na drogę i oczywistym jest ustąpić mu pierwszeństwa przez plebs. Nieustąpienie jest wysoce naganne, a w tym konkretnym przypadku było przejawem brutalnego rasistowskiego ataku, co tylko potwierdza, że nadal nie ma równości na świecie i żyjemy w czasach segregacji, gdzie biali uzurpują sobie prawo do bycia przed czarnymi. Na szczęście sędziowie FIA mają jeszcze czas do namysłu jak zareagować na taką niegodziwość. Ekipa Mercedesa oczekuje niezależnego śledztwa, które zostanie zakończone decyzją niezawisłych sędziów o całkowitej dyskwalifikacji wszystkich zawodników (oprócz tych rasistowsko uciskanych) do końca sezonu. ;)

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
  • Haha 10
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aflinta napisał:

Nie wiem nad czym się tu rozwodzie. Szlachcic wjeżdżał na drogę i oczywistym jest ustąpić mu pierwszeństwa przez plebs. Nieustąpienie jest wysoce naganne, a w tym konkretnym przypadku było przejawem brutalnego rasistowskiego ataku, co tylko potwierdza, że nadal nie ma równości na świecie i żyjemy w czasach segregacji, gdzie biali uzurpują sobie prawo do bycia przed czarnymi. Na szczęście sędziowie FIA mają jeszcze czas do namysłu jak zareagować na taką niegodziwość. Ekipa Mercedesa oczekuje niezależnego śledztwa, które zostanie zakończone decyzją niezawisłych sędziów o całkowitej dyskwalifikacji wszystkich zawodników (oprócz tych rasistowsko uciskanych) do końca sezonu. ;)


 

Pierwszy test nowej formuły już za nami. 
 

 

  • Haha 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Ciekawe, że po Silverstone Lewis nie dostał takiej kary.

 

Screenshot_20210912-185546.thumb.jpg.08122a1e18e1531606e540f5b5d6d831.jpg


z Lujisem mi jakoś nie po drodze, jednak na Silver również dostał karę sportową w postaci 10s. Tutaj nie zaistniały okoliczności do nałożenia jej w trakcie wyścigu, więc taki werdykt sędziów. To w sumie i tak najłagodniejsza z możliwych, właściwie jak za blokowanie innych kierowców...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jumpman napisał:

FB_IMG_1631469713582.jpg

 

Dobrze że jest Halo i tak to się skończyło że można to obrócić w żart..

 

Dokładnie. W ostatnich latach HALO ze 100% pewnością uratowało życie Grosjeana. Oprócz tego oszczędziło wizytę w szpitalu (co najmniej) Leclercowi oraz Hamiltonowi.

 

Screenshot_20210912-200922.thumb.jpg.415ea05458e370dfa7f74d5d5a40cb9d.jpg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rosaskc napisał:

 

Dokładnie. W ostatnich latach HALO ze 100% pewnością uratowało życie Grosjeana. Oprócz tego oszczędziło wizytę w szpitalu (co najmniej) Leclercowi oraz Hamiltonowi.

 

Screenshot_20210912-200922.thumb.jpg.415ea05458e370dfa7f74d5d5a40cb9d.jpg

To prawda ale mimo wszystko Lewis wrócił do boksów o własnych siłach czego Max na Silversotne nie zrobił. W świetle tego faktu kara kompletnie z dupy. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maFIA epizod 10... Przesunięcie o 3 pola jest bądź co bądź - surową karą. Szkoda, że przyznawaną nie wszystkim. Jakkolwiek była tam pewna wina Maxa, tak i (nieco mniejsza) Lewisa. Obstawiałem incydent wyścigowy lub winę Maxa ale z mniej surową karą. Wyszło jak zawsze

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...