Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Mamy wyrównany pojedynek dwóch zespołów, dwóch kierowców, próbę obalenia hegemonii Mercedesa i Hamiltona. Tarcia wewnątrz zespołów, spektakularne przejścia. Doskonałe side questy w postaci zwycięstw innych zespołów i zawodników, piękna walka na torze starych wyjadaczy, prawdziwy powrót Roberta na tor... 

 

Najlepszy sezon od lat, z tym się zgadzają wszyscy. :thumbup:

 

 

Gdyby to jeszcze tylko tak brzmiało... 

 

 

 

 

 

 

Ja pierniczę, ale niesamowita różnica.

Pomijam fakt, że na filmiku kierowanie bolidem w dzisiejszych czasach (i pewnie tak jest), jest jak bułka z masłem w porównaniu do tych sprzed 20 lat... szok. Ale to chyba w całym motor sporcie tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablito79 napisał:

Ja pierniczę, ale niesamowita różnica.

Pomijam fakt, że na filmiku kierowanie bolidem w dzisiejszych czasach (i pewnie tak jest), jest jak bułka z masłem w porównaniu do tych sprzed 20 lat... szok. Ale to chyba w całym motor sporcie tak wygląda.

 

To samo rajdach jak porównasz jak prowadziła się B Grupa czy A grupa a dzisiejsze WRC czy R5. Szybkości większe ale to co się dzieje za kółkiem to dwa światy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przymar napisał:

No i dywagacje się skończyły. Aston bez zmian na przyszły rok. W sumie nawet bym się zdziwił, bo Vettel ostatnio nie brzmiał jak gość kończący karierę.

Myślę, że jest też ciekaw wielkich zmian. Może liczy na jakąś walkę, kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Godności, charakteru i ekstrawagancji wynikającej z wyjatkowej osobowości a nie z wyglądania inaczej.

Ciekaw jestem ilu kierowców zostałoby w F1 gdyby nagle zaczeli im płacić tyle co tym kierowcom z lat 60 czy 70-tych. Wtedy wiedzielibyśmy kto to robi z pasji. Wtedy znowu zacząłbym ekscytować się tym sportem. Teraz kiedy Kimi zakończył karierę to interesować mnie bedą te wyścigi, w których będę mógł zobaczyć naszego rodaka.

Kimi jest "ostatnim" z prawdziwych kierowców ;) to prawda i bez niego F1 już nie będzie takie samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 23:48, Korton napisał:

Właśnie po oglądnięciu "Michael Schumacher" na Netflixsie....dobry polecam.

Właśnie dzisiaj obejrzałem i po wszystkich zapowiedziach (typu "Żona Michaela Schumachera po latach przerwała milczenie ..." itp.) jestem zawiedziony. Słodka laurka, jak o zmarłym - wszystko byle nic złego... Jak ktoś spodziewa się jakichś kontrowesji, pikantnych smaczków, to może sobie śmiało odpuścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czego innego sie mozna bylo spodziewać ? To dokument o karierze sportowej a nie życiu po wypadku.

Mnie się  podobał. Juz zapomniałem ze 4 lata musiał sie bujac w niejadacym Ferarri zanim byla totalna dominacja. No i uderza wręcz niesamowite podobieństwo do Senny w podejściu i pod względem charakteru.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry, sprawnie opowiedziany film. Były emocje, trochę wspomnień.... i przypomnień niektórych rzeczy, bo nasza pamięć nie jest doskonała. Ale...jakoś mnie nie porwał. Nie dał tego czegoś więcej.

Oglądałem go z moją dziewczyną, z którą oglądałem kilka lat temu "Sennę". Była pod wielkim wrażeniem, ale jestem przekonany, że w tym przypadku po np. 2 latach nie wspomni w rozmowie o emocjach, jakie miała po tamtej produkcji. Po "Sennie" zdarza jej się  rozmawiać do dziś.  

Lubię patrzeć szeroko na rzeczy które nas nieco ograniczają, gdyż jesteśmy fanami tego sportu. Dobrym zwierciadłem jest taki "ignorant" w postaci dziewczyny ;) daje szerszy, mniej zakłócony obraz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Misza. napisał:

Właśnie dzisiaj obejrzałem i po wszystkich zapowiedziach (typu "Żona Michaela Schumachera po latach przerwała milczenie ..." itp.) jestem zawiedziony. Słodka laurka, jak o zmarłym - wszystko byle nic złego... Jak ktoś spodziewa się jakichś kontrowesji, pikantnych smaczków, to może sobie śmiało odpuścić. 

To nie pudelek czy inne plotkarska produkcja, dokument o sportowcu...byłem ciekaw czy coś puszczą "pary" o obecnym stanie zdrowia, ale tak jak myślałem...nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korton napisał:

To nie pudelek czy inne plotkarska produkcja, dokument o sportowcu...byłem ciekaw czy coś puszczą "pary" o obecnym stanie zdrowia, ale tak jak myślałem...nic

 

myślę ,że wypowiedź syna wszystko wyjaśnia. nie zobaczymy już Schumiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...