Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

 

Dokładnie. W ostatnich latach HALO ze 100% pewnością uratowało życie Grosjeana. Oprócz tego oszczędziło wizytę w szpitalu (co najmniej) Leclercowi oraz Hamiltonowi.

 

Screenshot_20210912-200922.thumb.jpg.415ea05458e370dfa7f74d5d5a40cb9d.jpg

Patrząc na zdjecie, to faktycznie na centymetry :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablito79 napisał:

Patrząc na zdjecie, to faktycznie na centymetry :o

Ja tam widzę mocno przygięty kask do przodu. Lewis skarżył się na ból obojczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Yoshii napisał:

Dojechałbyś w pierwszej dwudziestce?

Pytanie czy w ogóle dałby radę ruszyć...

Jestem daleki od entuzjazmu z powodu startów RK ale jest w odwodzie kilku innych kierowców i jednak pojechał on. I dojechał. Nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, przymar napisał:

Tam była kara w trakcie wyścigu, a odwracając sytuację - w Sochi Max ma wymienić silnik, więc de facto brak kary.


Tak, w obu przypadkach to niskie kary a ich ewentualne konsekwencje i tak wynikają z okoliczności, które ciezko przewidzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Danko napisał:

Przesunięcie o 3 pola jest bądź co bądź - surową karą.

Eee.. tam… surową. Na starcie to nie jest nawet sekunda ;) 

10s Hamiltona przy tym to wieczność.

A tak na poważnie - powinni jakoś usystematyzować kary i sensownie je przydzielać, bo istnieje zbyt duża dowolność interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Neutrino33 napisał:

Jak na pojedynek z kilkukrotnym mistrzem świata to całkiem nieźle...wyprzedził go na prostej jadąc szybszym bolidem :OO: ...czy może sie myle i jestem zaślepiony moim fanatycznym patriotyzmem :P

 

 

 

Przełączył z LPG na Verve i odjechał. Papuguje po @Jumpman... on też tak na Plejadach robił ale wynik końcowy był lepszy.  :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja Bottasa mówi chyba wszystko.

 

 

Ma już totalnie dosyć Mercedesa i kolegi z zespołu... HAM to ma jakiś kolegów w ogóle? 

 

 

 

 

 

 

Bottas chyba nawet lepszy od oryginału. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nosek kreseczka napisał:

Gdzieś czytałem, że Vettel ma dość F1 i nie chce się już ścigać. Jakie szanse miałby Robert na to miejsce?

 

 

Takie same od kilku lat. Teoretycznie możliwe, praktycznie... nigdy nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przymar napisał:

No, na pewno nie w Twojej osobie. Straszną masz na Niego alergię i co by nie zrobił będzie źle.

 

No tym razem swoim wlotem powietrza zepsuł podłogę Maksiowi i prawie mu koło do tego urwał. ;)

 

A poważnie to znane są relacje między wieloma zawodnikami, kto z kim gra w karty, kto z kim imprezuje, kto kogo wspiera... HAM się jakoś nigdy, nigdzie nie przewijał. 

 

Zwyczajnie się pytam jako o człowieka i tego, jak odbierają go inni zawodnicy. Zły temat? Czuły punkt? 

 

Reakcja Bottasa przejdzie na bank do historii. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, chojny napisał:

Zwyczajnie się pytam jako o człowieka i tego, jak odbierają go inni zawodnicy. Zły temat? Czuły punkt? 

Zaczepiasz się:)

 

Sam dobrze wiesz, że w F1 jak chcesz przyjaciela to kup sobie psa. Jakim jest człowiekiem? Nie wiem. Ile z działań to pokazówka, a ile szczerą troską o innych? Nie wiem.

 

Uważam, że gdyby kalkulował na chłodno to nie angażował by się tak otwarcie w BLM, bo traci na tym na pewno. A złą wolę i fałsz można każdemu "pożenić".

 

Polecam Lettermana na Netflixie, gdzie widać, że chłop miał jednak trochę pod górkę do szkoły. I tak jak Ty jesteś wyczulony na HAM, tak On na pewno jest uczulony, może nawet przewrażliwiony na kwestie rasowe. Trochę syndrom oblężonej twierdzy.

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, przymar napisał:

Zaczepiasz się:)

 

Sam dobrze wiesz, że w F1 jak chcesz przyjaciela to kup sobie psa. Jakim jest człowiekiem? Nie wiem. Ile z działań to pokazówka, a ile szczerą troską o innych? Nie wiem.

 

Uważam, że gdyby kalkulował na chłodno to nie angażował by się tak otwarcie w BLM, bo traci na tym na pewno. A złą wolę i fałsz można każdemu "pożenić".

 

Polecam Lettermana na Netflixie, gdzie widać, że chłop miał jednak trochę pod górkę do szkoły. I tak jak Ty jesteś wyczulony na HAM, tak On na pewno jest uczulony, może nawet przewrażliwiony na kwestie rasowe. Trochę syndrom oblężonej twierdzy.

 


Zwyczajnie można kogoś nie lubić albo można kogoś nie darzyć sympatią, można komuś nie kibicować i jest jeszcze wiele innych emocji, które ktoś może wywoływać u różnych osób.

 

Czy może to zabronione z jakiś konkretnych powodów wobec Hamiltona i można tylko klaskać?  ;) 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton jest ekspertem od zużywania opon i prawdopodobnie jakby skorzystał z tego przywileju i wypowiadał się publicznie wyłącznie na temat zużywania opon to nie miałby tylu wrogów co obecnie.

Niestety zaczął się wypowiadać na każdy temat i otwarcie wyszło, że jest obecnie największym rasistą i hipokrytą w F1.

To chyba oczywiste, że takie czyny pozwolą mu tylko zdobywać nowych wrogów.

Na szczęście dla niego obecne trendy nie pozwalają na krytykowanie kolorowych rasistów więc znalazł się w idealnym miejscu o idealnej porze i przedstawienie trwa.

 

Nie jestem w stanie sympatyzować z tak zakłamaną osobą i bez względu na jego niesamowite umiejętności wolałbym żeby zniknął z F1.

Oglądanie tego sportu z nim w roli głównej, bezmyślnie pompowanym poza granice dobrego smaku przez brytyjskie media, powoduje u mnie negatywne emocje.

Nie o to w tym chodzi. To jest piękny sport ale wolałbym mieć więcej radości z oglądania wyścigów. Tak jak w ostatni weekend ;)

  • Super! 3
  • Haha 1
  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adi napisał:

Robert mówił, że jak chcesz mieć przyjaciela w F1, to kup sobie psa ;)

Także te relacje, to pewnie do ładnych obrazków głównie. 


 

Znajomość czy dobra znajomość to nie musi być od razu przyjaźń. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przymar napisał:

Sam dobrze wiesz, że w F1 jak chcesz przyjaciela to kup sobie psa.

 

Toteż kupił... Rosco czy jakoś tak. No chyba nie miał wyboru, nawet poza F1. Znajomości celebryckie nigdy nie mogły i nie mogą być przyjaźniami.

 

1 godzinę temu, przymar napisał:

On na pewno jest uczulony, może nawet przewrażliwiony na kwestie rasowe.

 

Nie słyszałem, aby krytykował lub posądzał o rasizm osoby o innym kolorze skóry niż biały. Czy to nie jest rasizm? Czy on nie jest hipokrytą?

 

Sorki, że się czepiam, ale przyznaj że trafnie.  ;) 

Choć jeszcze trafniej ujął to kolega KotMorderca.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...