Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Fiesta juz jest w domu od dwóch miesięcy ;)

Jak sprzedamy STi to trzeba będzie cos kupić a ze ojciec nie chce na razie ani lanosa ani EX to rozgladam się po rynku mocniejszych hatchbackow i przyznam szczerze że ta kia wyglada bardzo obiecująco. Do 100k nie ma nic w tej klasie co by zapewnilo takie osiagi z takim wyposazeniem.A do tego ładne auto jest po prostu.Bede jeszcze zerkal na nowego leona 1.8 tsi FR bo to chyba jedyne auto lapiace się w kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zajebiste autko jest daje niesamowita radosc z jazdy i ms najlepszy stosunek ceny do tego co oferuje.

Przejechalem się nia tylko raz i musiałem ja mieć. Minusem jest bardzo twarde zawieszenie.

Jeden z tych samochodów który nie ma zyliona koni a i tak masz nieustajacego banana na twarzy

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jeździ ktoś Clio sport po 2005 r tym 197 konnym, jak wrażenia, bo szukam czegoś małego do miasta i tak się właśnie nad tym zastanawiam, chodzi mi po głowie jeszcze colt CZT 1,5 Turbo, plus Yaris TS 133 konie, jakie macie zdanie o tych samochodach, Coltem jeździłem fajny i tani, Clio spoko ale czytam że silniki padają, o Yarisie czytałem ale nic nie wiem jak się prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaris TS 133 konie (...) ale nic nie wiem jak się prowadzi

szukajac miasto-wozu celowalem wlasnie w takiego TS'a, nawet go potestowalem... prowadzi sie bardzo fajnie, male poreczne, zwinne auto + duzo miejsca w srodku (poza bagaznikiem)

jedyny minus - dosc tawrde zawieszenie (seryjne opony to 205/45-R17)

nawet bym go kupil, ale niestety nie udalo sie dogadac co do ceny, wiec kupilem Civica (nie powiem, ze nie jestem zadowolony, ale tamtego Yarisa ciagle wspominam, bo prowdzil sie znakomicie w mojej opinii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Swift Sport to fajna alternatywa jak potrzebujesz auto dla dwoch i nie potrzebujesz duzego bagaznika.

w przypadku 2-drzwiowych warm/hot-hatch'ow wybor jest taaaaak szeroki, ze naprawde jest w czym wybierac i przebierac... problem pojawia sie, jak ktos chce auto z dodatkowa para drzwi (ja tak mialem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Clio Sport tez mnie interesuja B) Ja slyszalem same superlatywy, ale ponoc mega ciezko o dobry, bezwypadkowy egzemplarz.

Gdzieś chyba na forum był temat konkretnie o tym modelu, poszukaj. Moje zdanie znasz. Najlepszy hothatch tej klasy B)

Suzuki Swift Sport to fajna alternatywa jak potrzebujesz auto dla dwoch i nie potrzebujesz duzego bagaznika.

Świetne, bezawaryjne autko. Ostatnio pojechałem z kumplem żeby się odstresować na takiej małej próbie sportowej w Krakowie i kumpel dołożył Evo 5 i 9 i wygrał. Na wąskich zakretach trzyma się swietnie drogi, nie da się odjechać WRXem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Clio Sport tez mnie interesuja B) Ja slyszalem same superlatywy, ale ponoc mega ciezko o dobry, bezwypadkowy egzemplarz.

Gdzieś chyba na forum był temat konkretnie o tym modelu, poszukaj. Moje zdanie znasz. Najlepszy hothatch tej klasy B)

Suzuki Swift Sport to fajna alternatywa jak potrzebujesz auto dla dwoch i nie potrzebujesz duzego bagaznika.

Świetne, bezawaryjne autko. Ostatnio pojechałem z kumplem żeby się odstresować na takiej małej próbie sportowej w Krakowie i kumpel dołożył Evo 5 i 9 i wygrał. Na wąskich zakretach trzyma się swietnie drogi, nie da się odjechać WRXem ;)

no właśnie też dużo słyszałem dobrego o tym samochodzie, i decyzja zapadła szukam takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Swift Sport to fajna alternatywa jak potrzebujesz auto dla dwoch i nie potrzebujesz duzego bagaznika.

w przypadku 2-drzwiowych warm/hot-hatch'ow wybor jest taaaaak szeroki, ze naprawde jest w czym wybierac i przebierac... problem pojawia sie, jak ktos chce auto z dodatkowa para drzwi (ja tak mialem)

Przed takim dylematem stanąłem kupujac Fieste ale okazalo się ze jak 3d ma długie drzwi i pamiec w przednich fotelach nie stanowi to żadnego problemu. Zona wozi córkę dxien w dzień do przeczkola i jedna para drzwi nie jest przeszkoda.Dodatkowo te małe bable 5d maja tak maleńkie drzwi z tyłu ze szczerze masz byba wiecej miejsca jak odsuniesz fotel.

 

Co do Swifta prowadzi sie faktycznie super jak gokart ale ms dla mnie trochę nijaki motor który jest ani mocny na dole ani mocny u góry i niestety male silniki turbo to zupełnie inna lig.Poza tym super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy ktoś z Was śmigał takim małym pierdzikółkiem jak Toyota Yaris TS 1.5 105KM ?? będę wdzięczny za opinię, jest w salonie do sprzedania a w domu cisną że trzeba coś małego, więc szukam opini o tym samochodzie

z góry dzięki

 

to raczej nie jest Hot Hatch,a o tym tu prowadzimy dyskusję tylko zwykły hatchback :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy ktoś z Was śmigał takim małym pierdzikółkiem jak Toyota Yaris TS 1.5 105KM ?? będę wdzięczny za opinię, jest w salonie do sprzedania a w domu cisną że trzeba coś małego, więc szukam opini o tym samochodzie

z góry dzięki

 

to raczej nie jest Hot Hatch,a o tym tu prowadzimy dyskusję tylko zwykły hatchback :-)

a to przepraszam choć uważam troszkę inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiesta juz jest w domu od dwóch miesięcy ;)

Jak sprzedamy STi to trzeba będzie cos kupić a ze ojciec nie chce na razie ani lanosa ani EX to rozgladam się po rynku mocniejszych hatchbackow i przyznam szczerze że ta kia wyglada bardzo obiecująco. Do 100k nie ma nic w tej klasie co by zapewnilo takie osiagi z takim wyposazeniem.A do tego ładne auto jest po prostu.Bede jeszcze zerkal na nowego leona 1.8 tsi FR bo to chyba jedyne auto lapiace się w kryteria.

 

Poczekaj do listopada z decyzją;) Mają wtedy w USA pokazać produkcyjne STI.

 

Za te pieniądze kijanka GT miażdży wnętrzem i wyglądem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jeździ ktoś Clio sport po 2005 r tym 197 konnym, jak wrażenia, bo szukam czegoś małego do miasta i tak się właśnie nad tym zastanawiam

 

Jeżdżę takim od połowy 2008 roku, miasto i upalanie po torze, zrobiłem 123k km. Całkiem bezkompromisowy samochodzik, może być nieco uciążliwy jako główny środek komunikacji, ale to najlepszy hothatch w klasie. Od prawie 6 lat niezmiennie mam banana na twarzy przy każdej jeździe :)

 

Mogę podjechać na czwartkowego spota i pokazać, jeśli jesteś zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję potestować A45 AMG na torze (dodatkowo E63 AMG S) i zmieniłem swoje początkowe zdanie na temat tego auta. Jeśli miałbym opisać jednym słowem ten mały dupowozik to byłoby to słowo TRAKCJA. Jeździ fenomenalnie, nie czuć momentu, w którym załącza się napęd tylnej osi, w trybie sportowym pozwala na uślizgi na zakrętach. Mocy i momementu nie brakuje :P ale ponoć ma się pojawić w sprzedaży chip firmy Brabus dla tych, którym mało.

Ciekawe jak będzie jeździć Golf R i S3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję potestować A45 AMG na torze (dodatkowo E63 AMG S) i zmieniłem swoje początkowe zdanie na temat tego auta. Jeśli miałbym opisać jednym słowem ten mały dupowozik to byłoby to słowo TRAKCJA. Jeździ fenomenalnie, nie czuć momentu, w którym załącza się napęd tylnej osi, w trybie sportowym pozwala na uślizgi na zakrętach. Mocy i momementu nie brakuje :P ale ponoć ma się pojawić w sprzedaży chip firmy Brabus dla tych, którym mało.

Ciekawe jak będzie jeździć Golf R i S3...

 

A co powiesz o E63 AMG S :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję potestować A45 AMG na torze (dodatkowo E63 AMG S) i zmieniłem swoje początkowe zdanie na temat tego auta. Jeśli miałbym opisać jednym słowem ten mały dupowozik to byłoby to słowo TRAKCJA. Jeździ fenomenalnie, nie czuć momentu, w którym załącza się napęd tylnej osi, w trybie sportowym pozwala na uślizgi na zakrętach. Mocy i momementu nie brakuje :P ale ponoć ma się pojawić w sprzedaży chip firmy Brabus dla tych, którym mało.

Ciekawe jak będzie jeździć Golf R i S3...

 

A co powiesz o E63 AMG S :wub:

 

E AMG ma osiągi jak samolot :-)....ale to zły topic do pisania o E klasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze kijanka GT miażdży wnętrzem i wyglądem :)

 

Ostatnio ogladałem na zywo , był prezentowany na Rajdzie Francji ......... wyglad i w srodku , miazdzy cyce to fakt !!!!!

 

Ciekawe jak będzie jeździć Golf R i S3...

 

nawet jak beda jezdzic poprawnie , to niestety moim zdaniem hot hatch , powinien sie wyrozniac , nie byc przesadzonym wiec tuningem , ale ma sie odznaczac czyms wiecej jak znaczek , czy dwururka z tyłu , dla mnie to porazka . Pierwsza porazka wygladowa był/jest RS3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam czytających ten temat. Oglądałem dziś Moto on, Kornacki testował Golfa GTI VII wyposażonego w system start&stop. Schlastał go na torze i jak się zatrzymał, to silnik zgasł. Takie praktyki wg mnie mogę baaardzo szybko zabić turbo. Co Wy o tym sądzicie, czy może auto wyposażone jest w jakiś "poza ustrojowy" system smarowania wiatraka. Z góry dziękuję za opinie.

Pozdrawiam Nerqo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...