Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Honda ostatnio widać oszczędnie. Na nowy Type R długo każą czekać. Civic IX doczekał się drobnego liftingu przodu, wchodzi już wersja tourer (kombi). Kurcze jeszcze trochę to pojawi się w necie koncept kolejnej generacji.

Silnik ma mieć turbo - mam nadzieję że dokopie Focusowi ST  :P  :D  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam byc szczery to kompletnie nie widzę sensu lansowania sportowej/nowej odmiany na modelu który jest u schyłku cyklu produkcyjnego.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam byc szczery to kompletnie nie widzę sensu lansowania sportowej/nowej odmiany na modelu który jest u schyłku cyklu produkcyjnego.

 

A Focus RS II ? Też się pojawił u schyłku cyklu produkcyjnego Focusa. I jak na HH był sukcesem handlowym Forda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu jakieś fajne szybkie kombi :)

 

http://www.worldcarfans.com/114032472243/mercedes-cla-45-amg-shooting-brake-spied-for-the-first

 

Tymczasem VW testuje R ke w wersji variant. Bosko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś fajne szybkie kombi :)

 

http://www.worldcarfans.com/114032472243/mercedes-cla-45-amg-shooting-brake-spied-for-the-first

 

Tymczasem VW testuje R ke w wersji variant. Bosko !

Serio? Masz jakieś info? Byłoby super, już bym miał auto dla swojego taty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiff przetestował A45:

 

 

 

Słabo, nie chciałbym auta które tak ryje przodem, pewnie poszedłbym prędzej w stronę BMW M135i

 

A ja Ci mówię, że byś chciał. A45 wymiata, na codzień nie trzeba nic lepszego. Jest juz dostepny chip Brabus na 400/500 :-).

Na torze też daje radę, jak dla mnie amatora, który nie potrafi jeździć wystarczy aż nadto. Można do niego zamówić inne amortyzatory i sprężyny oraz

stabilizatory co znacznie poprawi jego zachowanie na torze. No ale wtedy nie będzie już tak miły na codzień.

Edytowane przez Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki zapowiada się dla mnie bomba, zdejmie się znaczki i mamy normalnego nie rzucającego się w oczy kombiaka. A osiągami objedzie 99% aut. B)

 

dokladnie tak :thumbup:

 

ponoc w EU bedzie dostepny i Levorg, ale podejrzewam, ze bedzie slabszy i drozszy od takiej eRki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiff przetestował A45:

 

 

Słabo, nie chciałbym auta które tak ryje przodem, pewnie poszedłbym prędzej w stronę BMW M135i

A myślałem, że to ja nie umiem go postawić bokiem, a tu widać że i Tiff miał problemy. Scandynavian flicka na ulicy nie próbowałem wprawdzie ;) .

Generalnie auto wspaniałe na co dzień i dla codziennego fanu. Ale do sportu to nie bardzo.

Bardzo, bardzo łatwo się go prowadzi wykorzystując jego niemal wszystkie osiągi. Pierwsze jak się do niego wsiada, to wciska się gaz o podłogę, nie trzeba się nawet sekundy przyzwyczajać.

Jakbym miał trochę wolnej gotówki, to na pewno bym go kupił.................. żonie  ;) .............. oczywiście żeby od niej pożyczać  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki zapowiada się dla mnie bomba, zdejmie się znaczki i mamy normalnego nie rzucającego się w oczy kombiaka. A osiągami objedzie 99% aut. B)

 

dokladnie tak :thumbup:

 

ponoc w EU bedzie dostepny i Levorg, ale podejrzewam, ze bedzie slabszy i drozszy od takiej eRki...

 

 

Dodatkowy smaczek to możliwość podniesienia mocy do ok 360KM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec byly takie R32 Passat itp. To jednak ni jak sie nie ma do hot hatcha .

Malo ludzi jest co kupuja Golfa z 300 PS a jak juz to jest bardzo specyficzna grupa. A AMG widzialem juz sporo i rzeczywiscie brzmi fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Malo ludzi jest co kupuja Golfa z 300 PS a jak juz to jest bardzo specyficzna grupa
Ciężko mi sobie takich wyobrazić. Jest na rynku motoryzacyjnym tyle ekscytujących aut, więc jak można marzyć o Golfie? A co gorsza te marzenia zrealizować?  :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciężko mi sobie takich wyobrazić. Jest na rynku motoryzacyjnym tyle ekscytujących aut, więc jak można marzyć o Golfie? A co gorsza te marzenia zrealizować? :facepalm:

dla mnie też Golf jest totalnie nijakim autem i nic mu nie pomoże ale w cenie ~40000€ za 300-konne kombi + 4x4 nie ma za wielkiego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki zapowiada się dla mnie bomba, zdejmie się znaczki i mamy normalnego nie rzucającego się w oczy kombiaka. A osiągami objedzie 99% aut. B)

Tez tak uważam.Za rok dwa zmiana auta wiec będzie w czym wybierać wiec nic tylko się cieszyć. W przyszłym roku dojdzie S4 tylko na razie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądać.Dodatkowo przyszłym miesiącu mam dostac w łapy Macan wiec juz metlik w głowie będzie totalny aczkolwiek nie ukrywam że po doswiadceniach z A45 , CLA SB jest bardzo wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciężko mi sobie takich wyobrazić. Jest na rynku motoryzacyjnym tyle ekscytujących aut, więc jak można marzyć o Golfie? A co gorsza te marzenia zrealizować? :facepalm:

dla mnie też Golf jest totalnie nijakim autem i nic mu nie pomoże ale w cenie ~40000€ za 300-konne kombi + 4x4 nie ma za wielkiego wyboru.

 

Nie każdy potrzebuje się rzucać w oczy, pokazywać innym jakie to ma się super auto, jaki szpanerski znaczek. Lans nie jest dla wszystkich. Mój ojciec oczekuje auta prostego, kombi, które nie rzuca się za bardzo w oczy a jak trzeba to można przyłożyć i pokazać kozakom w Subaru gdzie ich miejsca :biglol: Jeden woli A AMG edition one ze spojlerami, lotkami i nie wiadomo co, inny szare, cichociemne auto. Dobrze że jest wybór (brakuje mocnych kombiaków z 4x4) i będzie w czym wybierać ;)

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malo ludzi jest co kupuja Golfa z 300 PS a jak juz to jest bardzo specyficzna grupa

 

Ciężko mi sobie takich wyobrazić. Jest na rynku motoryzacyjnym tyle ekscytujących aut, więc jak można marzyć o Golfie? A co gorsza te marzenia zrealizować?  :facepalm:

Wiesz bardzo prost jest marzyc o samochodzie za 300 czy 500k gorzej te marzenia zrealizować. Może nie jest to mega ekscytujący samochód z wyglądu ale jestem przekonany że będzie o wiele bardziej ekscytujący w jeździe niz spasla Beemka w dieselu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie każdy potrzebuje się rzucać w oczy, pokazywać innym jakie to ma się super auto, jaki szpanerski znaczek. Lans nie jest dla wszystkich. Mój ojciec oczekuje auta prostego, kombi, które nie rzuca się za bardzo w oczy a jak trzeba to można przyłożyć i pokazać kozakom w Subaru gdzie ich miejsca Jeden woli A AMG edition one ze spojlerami, lotkami i nie wiadomo co, inny szare, cichociemne auto. Dobrze że jest wybór (brakuje mocnych kombiaków z 4x4) i będzie w czym wybierać

Całkowity brak zrozumienia ;)  Nie chodzi o rzucanie w oczy i jakiś tam szpan. Po prostu auta spod znaku VW  nie dostarczają tego specyficznego ciepła poniżej linii pasa. Wybacz mi, ale zawsze mi się źle kojarzyły. W/g mojej oceny kupowali je albo dresiarze, albo stateczni ludzie, którym wmówiono, że samochóddlaludu to szczyt luksusu i niemieckiej perfekcji.

Ale jak dla Ojca to ok  ;)

A A45AMG, bez opcjonalnych dodatków stylistycznych (po co ktoś miałby je zamawiać) wcale nie rzuca się w oczy.......... no może gdyby nie wydech...... i to, że tak za.....suwa ;)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie każdy potrzebuje się rzucać w oczy.....

w zasadzie Adi napisał wszystko ale można jeszcze dodać, że jak widać - nie tylko po naszych drogach ale - jest część ludzi, którym wystarcza pospolitość i nijakość. A taki właśnie jest VW - nigdy nie powalał ciekawą stylistyką - był i jest d bólu poprawny i nijaki. Ale jak widac po drogach jest wielu, którym to wystarcza lub po prostu pasuje. Ale sam przyznasz, że przy AR159 nie ma o czym gadać. Albo przy nowej mazdzie 3 czy 6. VW są nudne a teraz jeszcze golf variant wygląda identycznie jak passat więc już w ogóle nie wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dobrze ze Legacy czy Impreza zwłaszcza Lanos to nie jest nudy samochod.

Niektórzy dziennikarze w testach ocenili R ke wyżej niz np M135i chyba nie świadczy źle o doznaniach za kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...