Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

jest to w dalszym ciagu Golf ... :coffee:

 

A co w tym złego ? STI to tez tylko impreza ze wszytkimi jej zaletami i wadami.

 

Niezle jest to, ze kiedys to bylo tylko STI i EVO, teraz rozne hatche maja po 300 lub wiecej koni i w pewnych warunkach byc szybsze.

Nie wiem co ci japonce robia w latach 1996-2006 nowe ewo wychodziło srednio co półtora roku a teraz........:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to w dalszym ciagu Golf ... :coffee:

 

A co w tym złego ? STI to tez tylko impreza ze wszytkimi jej zaletami i wadami.

 

Niezle jest to, ze kiedys to bylo tylko STI i EVO, teraz rozne hatche maja po 300 lub wiecej koni i w pewnych warunkach byc szybsze.

Nie wiem co ci japonce robia w latach 1996-2006 nowe ewo wychodziło srednio co półtora roku a teraz........ :(

 

No cóż to jest Golf co ma wady i zalety:) Jako Slepper jest dużo lepszy od STI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakikolwiek golf gti , czy R-ka , mimo ze to bardzo poprawny wóz , nie ma duszy i tego czegoś w sobie . To zwykły podtuningowany golf , nie rzucający się w oczy , ani nie powalajacy osiągami. Ale nie ma za grosz pazura , i ginie w tłumie . Ostatnio sporo jeżdżę klientami ( docieranie , sprawdzanie ) STI od 08 wzwyż , i naprawdę coraz bardziej to auto mnie przekonuje , prowadzi się łatwo , przyjemnie , przewidywalne , świetnie skręca w serii ( pod warunkiem seryjnego zawiasu ) a nie jakiegoś teina za 5k , fotele w wersji Top , rewelacyjne , i muszę przyznać ze pozycja za kierownica jest lepsza jak u mnie w RS-e.

Bardzo fajny samochód na co dzień i do szybszej jazdy , ale nadal nienadajacy się dla mnie , na jeżdżenie z butem w podłodze po niemieckich autostradach ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, to z tego ze ... jest to Golf. No nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć :P

 

Jakoś wsród moich znajomych jest argument zrozumiały :mrgreen:

Cóż mogę powiedzieć chyba tylko to co samo ciśnie się na usta ze masz w takim razie bardzo ograniczonych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, to z tego ze ... jest to Golf. No nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć :P

 

Jakoś wsród moich znajomych jest argument zrozumiały :mrgreen:

Cóż mogę powiedzieć chyba tylko to co samo ciśnie się na usta ze masz w takim razie bardzo ograniczonych znajomych.

 

I niniejszym została obrażona znaczna cześć forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, to z tego ze ... jest to Golf. No nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć :P

 

Jakoś wsród moich znajomych jest argument zrozumiały :mrgreen:

Cóż mogę powiedzieć chyba tylko to co samo ciśnie się na usta ze masz w takim razie bardzo ograniczonych znajomych.

 

I niniejszym została obrażona znaczna cześć forum :D

 

Która bardzo chciała by mieć choć takiego mk6 Golfa R ew GTI/GTD :blush:

 

Ale jak to mówią "syty głodnego nie zrozumie" tylko wybrzydzał będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, to z tego ze ... jest to Golf. No nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć :P

 

Jakoś wsród moich znajomych jest argument zrozumiały :mrgreen:

Cóż mogę powiedzieć chyba tylko to co samo ciśnie się na usta ze masz w takim razie bardzo ograniczonych znajomych.

 

I niniejszym została obrażona znaczna cześć forum :D

Czy ja wiem jest tu tez spora część osób która twoje stwierdzenie tez moglo dotknąć gdyż porusza produktami koncernu do którego pałasz taka niechęcią , tak więc. .......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpuście te aluzje z gatunku motoryzacyjnego faszyzmu tudzież nacjonalizmu, w dodatku niezbyt wysokich lotów. To miejsce ma łączyć a nie dzielić ... już i tak w zastraszającym tempie postępuje 'madoxyzacja' forum więc warto, aby chociaż stara gwardia nie przykładała do tego ręki. W przeciwnym przypadku, poza wątkami rajdowymi, wkrótce nie będzie co czytać i gdzie dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja przynajmniej nikogo personalnie nie atakuje czy obrazam ;)

 

A czy ja palam do VAG niechęcią? Uważam ze audi ma zbyt jednorodny design, ale poza tym sa to niewątpliwie świetne auta. VW owszem nie lubię, a szczególnie Golfa, ktory jest po prostu nudny. Nie chodzi mi o to, ze zle sie prowadzi czy ze ma słabe wyposażenie bo doskonale sobie zdaje sprawę ze obiektywnie to jest kawał dobrego wozu i na pewno kupując takie auto Nie można zrobić nic złego.

 

Ale jest ich miliony i jest to samochód ktory kupi Helga z Unterpipidenheim i jej wersja 1.4 nie bedzie sie niczym roznila od Golfa R jej sąsiada - i Golfow w jej sąsiedztwie bedzie fafnascie.

 

Więc jak chcesz byc szarym Adamem Kowalskim, ktory prowadzi poprawne życie - kupuj Golfa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpuście te aluzje z gatunku motoryzacyjnego faszyzmu tudzież nacjonalizmu, w dodatku niezbyt wysokich lotów. To miejsce ma łączyć a nie dzielić ... już i tak w zastraszającym tempie postępuje 'madoxyzacja' forum więc warto, aby chociaż stara gwardia nie przykładała do tego ręki. W przeciwnym przypadku, poza wątkami rajdowymi, wkrótce nie będzie co czytać i gdzie dyskutować.

 

Amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że R-ka w dobrej cenie będzie hitem rynkowym.Zwyczajny wygląd i dyskretne R to już taki styl,podobnie jest z EVO,STI a teraz Aklasa AMG czy M135i one też z zewnątrz nie różnią się od swoich pierwowzorów a diabeł tkwi w niewidocznych szczegółach i małych literkach na karoserii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie chyba o to chodzi, żeby Golf był zwyczajny, prosty, nieprzekombinowany - nudny. Dobre, pakowne auto, które nie rzuca się w oczy. Taka już polityka VW i działa.

 

A R jest bardzo fajne, cenowo będzie tańsza niż BMW czy Mercedes, osiągi (przynajmniej na papierze) rewelacja, dostępny z manualna skrzynią, cichociemny. Ciekawi mnie natomiast porównanie R z S3! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf byl zrobiony z mysla o przecietnym Johanie ktorego zawsze bedzie na niego stac i jest samochodem jakim mial byc czyli dosc niska cena i powszechny dlatego jezdzi tego od groma ponad to tajle bardzo tanie ,co do dusz jak powiedzial carfit mysle ,ze ma np.Golf I cabrio ale to moje zdanie, :P czy chce golfa nie bo juz byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@stach1111, ale widziałeś tylne skrzydło w EVO lub STi ? Jak nie to uwierz mi na słowo, to nie jest "niewidoczny szczegół".

 

no tak,to skrzydło całkowicie zmienia bryłę samochodu,po tym zabiegu są nie do odróżnienia :huh:;) A tak konkretnie to chodziło mi o zawias,amorki,szczegóły napędu ze szperami torsenami ,felgi,Brembo itd. itp. a to wszystko w tej samej w zasadzie budzie.Myślę że jakiś piękny parapecik równiez pojawi się w opcjach w eR-ce :)

Nie ma się co pieklić,taka była idea,żeby w cywilną na pierwszy rzut oka budę wrzucić trochę sportu.

M135i dla przykładu oprócz na pierwszy rzut oka niebieskich zacisków i obniżonego zawiasu zewnętrznie niczym się nie różni.Z A 45 AMG jest dokładnie tak samo.R idzie tym samym tropem.

 

PS.może nie jedźmy sobie po avatarach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja przynajmniej nikogo personalnie nie atakuje czy obrazam ;)

 

A czy ja palam do VAG niechęcią? Uważam ze audi ma zbyt jednorodny design, ale poza tym sa to niewątpliwie świetne auta. VW owszem nie lubię, a szczególnie Golfa, ktory jest po prostu nudny. Nie chodzi mi o to, ze zle sie prowadzi czy ze ma słabe wyposażenie bo doskonale sobie zdaje sprawę ze obiektywnie to jest kawał dobrego wozu i na pewno kupując takie auto Nie można zrobić nic złego.

 

Ale jest ich miliony i jest to samochód ktory kupi Helga z Unterpipidenheim i jej wersja 1.4 nie bedzie sie niczym roznila od Golfa R jej sąsiada - i Golfow w jej sąsiedztwie bedzie fafnascie.

 

Więc jak chcesz byc szarym Adamem Kowalskim, ktory prowadzi poprawne życie - kupuj Golfa!

 

Ja nikogo nie atakuje czy obrażam poprostu chciałem żebyś jakos uzasadnił swoje swoja opinię co zrobiłeś w latwy do przewidzenia sposob czyli nie bo nie jak na kazdy produkt VAG

 

A czy wyżej wspomniany Golf to zly samochód na pewno nie skoto wyznacza standardy w klasie ale czy bym go kupil tez chyba nie bo jak ktoś wspomniał troche za nudny zwlaszcza R ka

 

@@stach1111, ale widziałeś tylne skrzydło w EVO lub STi ? Jak nie to uwierz mi na słowo, to nie jest "niewidoczny szczegół".

 

no tak,to skrzydło całkowicie zmienia bryłę samochodu,po tym zabiegu są nie do odróżnienia :huh:;) A tak konkretnie to chodziło mi o zawias,amorki,szczegóły napędu ze szperami torsenami ,felgi,Brembo itd. itp. a to wszystko w tej samej w zasadzie budzie.Myślę że jakiś piękny parapecik równiez pojawi się w opcjach w eR-ce :)

Nie ma się co pieklić,taka była idea,żeby w cywilną na pierwszy rzut oka budę wrzucić trochę sportu.

M135i dla przykładu oprócz na pierwszy rzut oka niebieskich zacisków i obniżonego zawiasu zewnętrznie niczym się nie różni.Z A 45 AMG jest dokładnie tak samo.R idzie tym samym tropem.

 

PS.może nie jedźmy sobie po avatarach ;)

 

Bmw tak ale po A45 od razu widać ze to cos grubszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(STI) Bardzo fajny samochód na co dzień i do szybszej jazdy , ale nadal nienadajacy się dla mnie , na jeżdżenie z butem w podłodze po niemieckich autostradach ;) .

I wlasnie dla Ciebie Carfit idealny bylby Golf R - szybszy od serii STI, nadajacy sie do butowania po niemieckich autostradach, wygodny na co dzien, z jeszcze lepsza pozycja za kierownica niz STI (nizej....). I pozbawiony wady RSa, tzn. posiada naped 4x4 (i co z tego, ze tylko Haldex, ale trakcje poprawia zasadniczo).

A ze od przodu wyglada jak zwykly Golf? Trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...