Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki to ma napęd?

Przeoczyłeś ten wpis http://www.forum.sub...5#entry1754578 ?

 

Trochę zmodyfikowany 4matic ale moc głównie będzie przekazywana na koła przednie a w razie uślizgu zostanie dołączony tył

4Matic w A i CLA jest zupełnie inny niż ten w pozostałych autach Mercedesa m.in. z powodu poprzecznie umieszczonego silnika. W tym momencie 4Matic możemy traktować jako nazwę handlową, a nie konkretne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech wprowadzą 2 litrowy silnik, klienta nie obchodzi kogo to wina, on płaci, a na dzień dzisiejszy taki Mercedes czy Evo X sa o wiele (niestety) tańsze :mellow:

 

Żelazny, wydawało sie ze jesteś wystarczająco długo na forum, żeby trochę przesiaknac realizmem :) dla samego rynku polskiego FHI nie będzie podejmowało decyzji związanych z konstrukcja samochodów bo sprzedają tu mikroskopijne ilości... Jedyne co mogą robić to dopasowywać wyposażenie, a to tez w ograniczonym wymiarze.

 

Ale ja sie nie martwię. Myśle ze następny STI będzie miał mniejszy silnik, zgodnie z aktualnymi trendami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech wprowadzą 2 litrowy silnik, klienta nie obchodzi kogo to wina, on płaci, a na dzień dzisiejszy taki Mercedes czy Evo X sa o wiele (niestety) tańsze :mellow:

 

Żelazny, wydawało sie ze jesteś wystarczająco długo na forum, żeby trochę przesiaknac realizmem :) dla samego rynku polskiego FHI nie będzie podejmowało decyzji związanych z konstrukcja samochodów bo sprzedają tu mikroskopijne ilości... Jedyne co mogą robić to dopasowywać wyposażenie, a to tez w ograniczonym wymiarze.

 

Ale ja sie nie martwię. Myśle ze następny STI będzie miał mniejszy silnik, zgodnie z aktualnymi trendami.

Wszystko wiem, jasne, no ale muszę sobie ponarzekać bo nie zapowiedzieli jeszcze nowego, fajnego estiaja ;) Zdaję sobie sprawę, że większość aut idzie do USA, a tam ceny i standardy są inne. Jeśli jednak Subaru chce powalczyć w Europie (a wg mnie ma szanse, chociaż konkurencja jest bardzo mocna) to muszą wprowadzić nową jednostkę. Dopracowany 2 litrowy silnik dałby radę, tak jak to jest u konkurencji B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba to, ze mierzenie kazdego auto miara ringu jest troche bez sensu ;) tzn to jest taki chlyt malketingowy, ktory dziala na ludzi, ale nie przeklada sie miarodajnie na typowa jazde po chleb.

 

Meganka RS to super hatch, ale sama swiadomosc bycia 10 sec szybszym na ringu od beemki jakos by mi nie rekompensowala jej wad na codzien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezbyt trafne argumenty,bo akurat obydwa auta nadają się do codziennej jazdy również do po chleb.

 

że to chwyt marketingowy? No to pamiętajcie że to akurat działa w obie strony;to same firmy decydują się na udziała w tej czasówce i albo wóz albo przewóz,zawsze jest ryzyko,więc albo chwyt wyjdzie albo nie wypali.

 

Dla mnie szokiem było 10 sek. różnicy między RS,który "połyka" kolejne auto i to RWD z genialnym 6cylindrowym silnikiem.

 

Poraz kolejny RS czyli tzw. Hot Hatch z FWD udowadnia z jednej strony to że jest samochodem z korzeniami sportowymi a dodatkowo świetnie się prowadzi,z drugiej zaś strony pozostaje dobrym rozwiązaniem na codzień w dodatku z bardzo przystępną ceną.

Coraz mocniej jestem zafascynowany tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...