Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było, ale skoro ktoś mnie wywoła do tablicy to już się wypowiem.

Tak się składa, że udało się i jestem szczęśliwym posiadaczem A1Q, kilka moich opini:

- układ kierowniczy/zawieszenie i sposób prowadzenia jest niewiarygodny, precyzyjniejszy od Evo 9 ( które według mnie jest topem pod tym względem), STI w porównaniu do A1q jest w średniowieczu

- moc jak w S3/TTS/Golf R itp

- wadą jest zbiornik paliwa 35-40L... jest to mało dla auta, które minimalnie pali 10L

- hamulec przyzwoity ale zawsze mógłby być lepszy

- czy było warto go kupić? TAK, dlaczego? Droga na Łysą Polane + A1Q i bana nie schodzi z gęby, jeździłęm tam róznymi autami Evo/Sti/991 Turbo itp... i żadne nie dawało mi tyle radości z jazdy

 

 

filmik znaleziony w sieci

 

Edytowane przez gr1zly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, widziałem twoje audi na motore.pl (mała reklama :mrgreen: :-P ) i muszę powiedzieć, że świetnie się prezentuje, a do tego ma charakter. Jedynie, czego żałuję, to to, że Cie jeszcze na ulicach w Krakowie tym samochodem nie widziałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, widziałem twoje audi na motore.pl (mała reklama :mrgreen: :-P ) i muszę powiedzieć, że świetnie się prezentuje, a do tego ma charakter. Jedynie, czego żałuję, to to, że Cie jeszcze na ulicach w Krakowie tym samochodem nie widziałem :cool:

 

dzieki, a1 nie jezdze na codzien wiec ciezko mnie spotkac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie bylo, ale to nie znaczy, ze marskosc mnie wykonczyla. ;)

 

A w temacie: jezdzilem A1Q i mnie oczarowalo.

Chwile wczesniej testowalem GT-R i moje wrazenia w miejskim prowadzeniu sa takie, ze A1Q, to taki wolniejszy GT-R.

 

Haters gonna hate, a dzieci do lekcji.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic Type-R 2008 rok, ktos cos moze powiedziec? Dziewczyna z żyłką sportowca :mrgreen: chce taką fure:), Jezdzil ktos? Jak wrazenia?

 

W stosunku do poprzednika czyli EP3, FN2 to tragedia. Juz nie ma takiego fanu z jazdy, auto kiepsko się napędza. Moim zdaniem lepiej szukac VW GTI, plus większe możliwości modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic Type-R 2008 rok, ktos cos moze powiedziec? Dziewczyna z żyłką sportowca :mrgreen: chce taką fure:), Jezdzil ktos? Jak wrazenia?

 

W stosunku do poprzednika czyli EP3, FN2 to tragedia. Juz nie ma takiego fanu z jazdy, auto kiepsko się napędza. Moim zdaniem lepiej szukac VW GTI, plus większe możliwości modów.

 

ja to bym sie nie zgodzil ze to jest taka przepasc. jezdzie FN2 od 4 lat i pare razy na roznych ulezach itd jezdzilem z EP3 i jakos nie zauwazylem zeby mnie objezdzaly (nawet zmodowane). negatywna opinia o FN2 jest m.zd. totalnie niezasluzona. tym bardziej ze na codzien jest to o wiele praktyczniejsze auto niz EP3. a juz na pewno nie jest gorsze od VW GTI, w ktorym sie nawet elektroniki nie da wylaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly tak ciekawosci jaki motor tam siedzi EA113 jak w S3/Golfie R czy jest to juz EA888 czyli nowej generacji albo zdlawione EA888 nowej S3 ?

 

nie wiem :D

 

Wydaj mi sie ze to S3 a wiec 5 min i mamy wzrost mocy o 100 km pytanie tylko czy zaleta nie jest wlasnie to ze moc jest idealnie dobrana do reszty auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly tak ciekawosci jaki motor tam siedzi EA113 jak w S3/Golfie R czy jest to juz EA888 czyli nowej generacji albo zdlawione EA888 nowej S3 ?

 

nie wiem :D

 

Wydaj mi sie ze to S3 a wiec 5 min i mamy wzrost mocy o 100 km pytanie tylko czy zaleta nie jest wlasnie to ze moc jest idealnie dobrana do reszty auta.

 

wydech + soft i 340-350 w zasiegu od reki :) takie mam plany na wiosne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Golfie R, Golfie GTI i Scirocco już można wyłączyć ESP, od połowy 2011 roku.

Nie zgodze sie, przycisk jest , na kompie niby pojawia sie info ESP off, ale jak przegniesz to i tak ESP działa, najbardziej odczuwalne jak chcesz gdzies na rękawie sie zawinąć :mellow: , mam eRke z 2012...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...