Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

O nadsterownosc w FWD na autostradzie przy dużych prędkościach :)

Poza tym, na wiekszosci autostrad nie ma zakretow. Jedyny problem z nadsterownascia mozna miec jak sie za szybko wjedzie na rampe zjazdowa.

 

Nie miałem na myśli zakrętów(z resztą nigdzie nie użyłem tego terminu) i wiem jak wygląda autostrada ,miałem na myśli długie łuki pokonywane z dużą prędkością,dokładnie takie jak na porównaniu z testu Chrisa Harrisa,polecam zwrócić uwagę na to co mówi odnośnie tego Audi od 13min.filmu(12:30 właśnie w taki sposób wyjeżdża z łuku).

Podobne zachowanie zauważyłem w moich FWD sprzed 20-stu lat oraz tego obecnego-choć w mniejszym stopniu.

To naprawdę nie ja wymyśliłem potężną nadsterowność tego samochodu(Audi RS3)-wszędzie-jak to był uprzejmy wyrazić autor testu,więc to raczej z nim należałoby prowadzić polemikę :)

 

Kurcze normalnie boski ten merol i aż zal mnie ściska 4 litery ze za mały dla mnie.

Może wejdzie tez shooting brake ale na rodzinę 2+2 tez będzie chyba za mały :(

 

Pewną namiastką może być GLA 250 4 MATIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Astra OPC najnowszej generacji?

Osobiście nie miałem, ale na Twoim miejscu bardziej zastanawiałbym się nad Meganką. Ona daje radę B)

 

W tym temacie chyba nie było jeszcze? Audi S1, czyli naoęd na 4 koła i znany silnik 2.0 TSI, 230/370. Jest manual :yahoo:

 

New-Audi-S1-Quattro-3%25255B3%25255D.jpg

 

New-Audi-S1-Quattro-1%25255B3%25255D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Astra OPC najnowszej generacji?

z czym z oplem ?? proszę cię jechałeś tym kiedyś ?? nie polecam wyjątkowe dziadostwo, jak chcesz coś ciekawego i z fajna trakcją, to polecam osobiście dwa, raz honda type r bardziej model do 2005, fajnie jedzie, dobrze skręca i za dobrą kasę można miec fajny samochód, i bezawaryjny, lub clio sport, sam na to poluje, jedzie super, wcale nie jest mały, w środku sporo miejsca bagażnik też super większy niż w toyocie corolli, do tego fajnie się prowadzi, jak coś wiem kto ma do sprzedania salonowy z 2008 roku w super stanie i za dobry cash

 

Jechalem RS3 i na pewno mniej wyjezdza niż WRX.

też jechałem, wrx to nawet nie ma co stawać przy tym samochodzie, jedzie rewelacyjnie, tym którym jechałem miał chyba ponad 360 koni, w zakręcie rewelacja, ale cena też kosmiczna, ale cena przeraża, za tą kasę wolę zdecydowanie 4 letnie audi rs 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ken, zamieniasz STi na opla ? nie rób tego ;)

 

nie chce, po prostu jestem ciekaw :-). Ale bardziej czekam na Mazda 3 MPS oraz na nowe Focus RS i Civic Type R. Czytałem, że japońce mogą wsadzić do tego auta silnik turbo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy type R ma być turbo i zapowiada się fajnie

 

Mazda 3 MPS przestanie być autem sportowym . Japońce wsadzą tam 2l N/A max 200hp co w dzisiejszych czasach nawet nie będzie pretendowało do miana hot hach

MPSa BK i BL można zrobić na 400hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z małych zwinnych autek polecam Citroena DS3 :) Silnik ten sam co w MINI Cooper S, fajny wygląd, tanie części i fajnie się prowadzi.
Szukałem auta które daje frajdę a nie bije po kieszeni.
Brałem pod uwagę Clio - ale wtedy była wersja 2.0 N/A a teraz też mają 1,6T. W Clio coś z przekładnią i jazdą w zimie były problemy, więcej paliła itd.
DS-a mam od 3,5 roku i zero problemów 156KM, 7,3 do 100 i 240Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze normalnie boski ten merol i aż zal mnie ściska 4 litery ze za mały dla mnie.

Może wejdzie tez shooting brake ale na rodzinę 2+2 tez będzie chyba za mały :(

 

 

Panowie dziwny gust macie, moim zdaniem tego typu masówka to prawie kicz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze normalnie boski ten merol i aż zal mnie ściska 4 litery ze za mały dla mnie.

Może wejdzie tez shooting brake ale na rodzinę 2+2 tez będzie chyba za mały :(

 

 

Panowie dziwny gust macie, moim zdaniem tego typu masówka to prawie kicz

A ktory hot hatch to nie masowka?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ze sportowym pazurem, a reklamują chyba z emerytem za kierownicą. Statecznie i spokojnie.

Po co robić auto z takimi osiągami, jak pokazują go jakby miał 100 koni? Chyba niemieccy spece od reklamy źle wyliczyli grupę docelową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ze sportowym pazurem, a reklamują chyba z emerytem za kierownicą. Statecznie i spokojnie.

Po co robić auto z takimi osiągami, jak pokazują go jakby miał 100 koni? Chyba niemieccy spece od reklamy źle wyliczyli grupę docelową.

Młody z kasą też do niego dotrze bez wzgledu na reklamówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...