Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

A co w tym złego ? chodzi o rozpoznawalnisc marki i jej charakteru.Jest w tej chwili bardzo niewielu producentów ktorzy nie maja wspolnego języka dla gamy modelowej co tylko świadczy o nijakości.Nawet masa jak ford czy opel zaczęli to juz kumac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest w tym coś złego czy nie. Mi osobiście coś takiego się nie podoba i to moje subiektywne odczucie. Alfa nigdy nie kojarzyła się z super jakością czy niezawodnością. Ale prawie kazdy powie ze wiekszosc modeli wyglądała jak dzieła sztuki na 4 kołach. Dziela sztuki jak np obrazy danego tworcy mają to do siebie, że da się w nich dostrzec charakter malarza czy specyficzny dla niego warsztat ale kazdy jest inny i nie jest to tylko kopia poprzedniego z delikatnymi zmianami. Nie wiem czy nie zamotałem, ale ciezko opisowo wyjaśnić o co mi chodzi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym złego ? chodzi o rozpoznawalność marki i jej charakteru.Jest w tej chwili bardzo niewielu producentów którzy nie maja wspólnego języka dla gamy modelowej co tylko świadczy o nijakości.Nawet masa jak ford czy opel zaczęli to juz kumac.

Ale to dopiero od jakiegoś czasu tak się zrobiło. Dawniej nawet wśród takich marek jak bmw, audi, mercedes modele z poszczególnych segmentów znacznie się różniły. Nikt nie miał problemu z rozpoznaniem na pierwszy rzut oka czy to bmw serii 3, 5, czy 7.

Dziś, gdy widze w lusterku młode auto, to nie wiem którego segmentu to model, wszystkie wyglądają podobnie. Dawniej nie było problemu ze wspólnym językiem w gamie modelowej mimo znacznych różnic. Większość marek mi kilka cech które jednoznacznie się kojarzą z danym producentem, nie muszą produkować jednego stylistycznie modelu w kilka wariantach wielkości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eee, czyli silnik Ferrari 510 KM można kupić już za 19900?! Orientuje się ktoś jak to wstawić/wspawać/whatever do sti?  :unsure:

Edytowane przez pb2004
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawniej nawet wśród takich marek jak bmw, audi, mercedes modele z poszczególnych segmentów znacznie się różniły. Nikt nie miał problemu z rozpoznaniem na pierwszy rzut oka czy to bmw serii 3, 5, czy 7.

 

Otóż to. Ja sam ostatnio się złapałem na tym, że 5tkę wziąłem za 3kę, a 7kę za 5kę. Choć i tak prym w takim projektowaniu wiedzie Mercedes i Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiesta ST 5d w końcu w Europie. Szkoda, że na koniec produkcji aktualnej Fiesty, ale lepiej późno niż wcale.

 

https://www.at.ford.com/en/homepage/news-and-clipsheet/news/2016/9/five-door-fiesta-st-breaks-cover.html

 

1474962745012.jpg

szału nie ma niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...