Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.carthrottle.com/post/8-things-we-know-about-the-2018-honda-civic-type-r-right-now/

 

Zajebisty jest. Jaram się. Ale jak widać, rzecz gustu, co nie Ayu :) ?

Ciekawe ile z tego zostanie w wersji produkcyjnej. Koncept obecnego CTR wyglądał super a to co trafiło do salonów jak dla mnie jest wizualnym rozczarowaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co do megane MAXI to super pomysł, nigdy takiego auta nie widziałem na żywo nawet, kibicuje jak moge. Sam Kulig w swym ostatnim wywiadzie kilka dni przed śmiercią mówił, że megane było autem które wspominał najlepiej :)

Dla mnie megane maxi ma też tą wartość dodaną że Kulig był kierowcą któremu kibicowałem najmocniej i który oprócz historii na trasach rajdowych jest też częścią mojej historii jako kibica.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To kupiłem dzisiaj bazę na HH :) Zaczynamy przebudowę :P

 

IMG_5511.jpg

 

IMG_5512.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupiłem dzisiaj bazę na HH Zaczynamy przebudowę

 

Gratuluje!!

 

Daj znać jak projekt wymknie się spod kontroli wydatków :D

 

Fajnie jak auto zamiast na złom trafia jakimś cudem do motorsportu!! Niby to już koniec "życia", do zajechania przez typa pod dyską wiejską a tu proszę... sport czeka, walka, fejm, blask fleszy  :yahoo:  

 

Polecam wydrukować zdjęcie oryginału i powiesić na ścianie... jak już nie będziesz miał siły, nerwów itp. rzucisz okiem i ruszysz dalej ;)

 

janusz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matros ale to nie o subaru będzie , nie pogonią Ciebie?

Bo skoro tak ja założę watek kiedy zacznę modyfikować K24 też w n/a , jeżeli się nie sprzeda do listopada.

Czyli motorem napędowym będzie jednostka serii K? Jak tak to moim zdaniem najlepsza jednostka wolnossąca do HH :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matros ale to nie o subaru będzie , nie pogonią Ciebie?

Pożyjemy zobaczymy ;)

 

Czyli motorem napędowym będzie jednostka serii K? Jak tak to moim zdaniem najlepsza jednostka wolnossąca do HH :D

Decyzja jeszcze nie zapadła ale na 90% silnik będzie seria k20.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla K24, ale Matrosa projekt będzie tak ciekawy, że powinien powstać o nim temat. Jak wyrzucą w Nielegala to w OT :P

Dłubana Honda N/A na forum Subaru to nie jest dobry kierunek ;)

Więc Darek jakbyś mógł to nie zakładaj, bo potem wyrzucą wszystkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@matros1, ja wiem że to głupi pomysł, ale jak już mamy do wyboru motorownię, to może wankla ? Będzie się kręcić okrutnie wysoko :evil2:

Pomysł ciekawy ale z kilku powodów ma swoje minusy. Dwa podstawowe to ciężko jakieś części do motorsportu do tego na szybko dostać w kraju, no i w razie jakiejś drobnej awarii na zawodach nikt mnie niczym nie poratuje (chyba że Alex albo pegi piwem ;) )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@matros1, ja wiem że to głupi pomysł, ale jak już mamy do wyboru motorownię, to może wankla ? Będzie się kręcić okrutnie wysoko :evil2:

Pomysł ciekawy ale z kilku powodów ma swoje minusy. Dwa podstawowe to ciężko jakieś części do motorsportu do tego na szybko dostać w kraju, no i w razie jakiejś drobnej awarii na zawodach nikt mnie niczym nie poratuje (chyba że Alex albo pegi piwem ;) )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trzymam kciuki za nowy projekt! Kombinuj, kombinuj, bo moja absencja na superoesach jest ciszą przed burzą. ;)

 

PS. Szkoda Lancera :(

Trzeba będzie zrobić po nim stypę przed kolejnym startem! Stawiam piwko. W sobotę zasiądziemy sobie razem spokojnie w loży szyderców i damy upust swojej złośliwości!

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłubana Honda N/A na forum Subaru to nie jest dobry kierunek

Prawdziwy tuning silnika to dłubanie n/a , nie musisz czytać :P poza tym to był żart.

Tutaj to fanatycy turbo... po co komuś potrzebny prawdziwy tuning :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za nowy projekt! Kombinuj, kombinuj, bo moja absencja na superoesach jest ciszą przed burzą. ;)

U mnie też ;) Choć obrałem trochę inną drogę to mam w planie dalej walczyć z Tobą i pegim (na suchym ;) ).

 

 

PS. Szkoda Lancera :(

Tylko troszkę ;)

 

Trzeba będzie zrobić po nim stypę przed kolejnym startem!

To trochę osłodzi smutek po Lancerze :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla mnie megane maxi ma też tą wartość dodaną że Kulig był kierowcą któremu kibicowałem najmocniej i który oprócz historii na trasach rajdowych jest też częścią mojej historii jako kibica. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk To kupiłem dzisiaj bazę na HH Zaczynamy przebudowę
 

Super! Trzymam kciuki za powodzenie projektu.Ja tez mam wielki sentyment do HGA 453 :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Matros ale to nie o subaru będzie , nie pogonią Ciebie?

właśnie dlatego pisałem że powinien powstać dział nasze inne samochody ,projekty jak jest na innych forach....też założę zobaczymy co zrobią?

 

 

Prawdziwy tuning silnika to dłubanie n/a ,

zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna wersja już jest w sprzedaży : http://automobiles.honda.com/civic-hatchback

Ten nowy Civic optycznie według mnie bardzo mocno nawiązuje do takiego wynalazku z US jak Honda Crosstour:

 

2012_honda_crosstour_angularfront.jpg

Tylko trochę odświeżyli auto i zmniejszyli je w porównaniu do Crosstoura.

 

Takie mam odczucie w odniesieniu do nowego Civica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...