Jump to content

lukasdraz

Użytkownik
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lukasdraz last won the day on June 18 2014

lukasdraz had the most liked content!

Community Reputation

241 Wspaniały

About lukasdraz

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 07/09/1986

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  GDANSK
 • Auto
  z Japoni

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lukasdraz

  Kubica w F1

  „To malowanie nie tylko kreuje unikalny wygląd, ale również pomaga zespołowi zakamuflować C39, zostawiając detale na oficjalną prezentację, która odbędzie się 19 lutego” – pisze zespół.
 2. Słyszałem nie dawno wywiad chyba właśnie kogoś z VAG o te nowe wydechy to tłumaczyli tym że klienci aut premium nie lubią jak mają okopcone końcówki zderzaków gdzie zazwyczaj były jakieś chromowane wykończenia.
 3. Mi akurat tradycyjny ręczny też by nie przeszkadzał, ale zdziwiłem się że w samochodzie gdzie jest full elektryki i systemów zobaczyłem tradycyjną rączkę od ręcznego między fotelami Zepsute raczej nie było bo to nówki sztuki z salonu, a oni jechali wtedy w sumie pierwszy raz się przejechać po otrzymaniu samochodów. No na pewno chodziło o P bo elektrycznego ręcznego nie mają Nie wiem jak w innych BMW ale w tej przycisk P jest na samej górze drążka i akurat przypadkiem wcisnął ręką jak coś przełączał na panelu środkowym. W tygodniu będę jechał z kumplem i przetestujemy bo też mi się nie chce wierzyć że wciśnięcie P może tak wpłynąć na samochód.
 4. Po prostu samochód im jakby awaryjnie zahamował. Też nie chce mi się za bardzo wierzyć w to no ale najwyżej sam spróbuję następnym razem. W końcu to firmówka
 5. Kumpel ostatnio dostał nową BMW 3GT i aż uwierzyć nie mogłem że w takim samochodzie za prawie 250 tyś montują jeszcze zwykły hamulec ręczny. I teraz jeszcze pytanie do posiadaczy automatów. Czy to możliwe że w czasie normalnej jazdy przy przypadkowym wciśnięciu guzika P na lewarku od skrzyni samochód nagle się zatrzyma? Jechali ostatnio podobno takim samym samochodem ze znajomymi i przy prędkości około 100 przypadkiem wcisneli P i samochód stanął dęba.
 6. Australia podobno odwołana z powodu pożarów.
 7. lukasdraz

  Kubica w F1

  Ależ wypadek w F2. Oby wyszli z tego cało.
 8. Potwierdziło się. Są już fotki bolidu Lotusa z 2013 w oklejeniu Orlenu. Niezle Williams ich wystawił. Profesjonaliści w każdym calu.
 9. Ile w tym prawdy, że Russela ani Williamsa nie będzie w Gdyni a Robert będzie jeździł starym bolidem Lotusa?
 10. Koledzy z Gdyni możecie mi powiedzieć jak się najlepiej SKM dostać na Verve? Gdzie wysiąść żeby mieć jak najkrótszą drogę na tor na skwerze? Chyba że macie pomysł gdzie w miarę blisko zostawić samochód bo będę z dzieciakami małymi jechał.
 11. lukasdraz

  Kubica w F1

  Alfa kary po 30sekund. Robert ma punkt !!!!!!
 12. lukasdraz

  Kubica w F1

  Porównanie jazdy Roberta i Rusella. https://powrotroberta.pl/2019/07/o-czym-mowi-kubica-zobaczcie.html
 13. lukasdraz

  Kubica w F1

  W tym roku Verva Street Racing odbędzie się w Gdyni. Obecni będą Kubica i Russell.
 14. lukasdraz

  Kubica w F1

  To tylko fake news. Nie ma jeszcze decyzji.
 15. lukasdraz

  Kubica w F1

  Tempo Wiliamsa to na prawdę jest żart. Robert chyba żałuję juz powoli że musi uczestniczyć w takiej żenadzie wiedząc jak on profesjonalnie podchodzi do wszystkiego.
×
×
 • Create New...