Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeździłem. Wrażenia pozytywne, wygodne fotele, niezłe osiągi, skrzynia biegów tez daje radę. To do czego zapewne trzeba by się przywyczaić to tylne koła skrętne - miałem mylne wrażenie, ze tył mi "ucieka". Hot hatch to nie jest, fakt, ale dobra opcja na codzienne auto z lekko sportowym rysem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RS3 sedan , w EU podobno od 49k euro  :P

Widze ze cię korci , i dobrze bo fajne auto :)

 

korci ? to mało powiedziane  ;)  jestem zdecydowany już złożyć zamówienie tylko czekam na start od kiedy będzie można :). Pod koniec października jeszcze jade na testy na tor A45 , aby sie przekonać ……. ale chyba mnie nie przekonają ;) 

P.S. Podobno w grudniu już będzie można konfigurować :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciezko o lepszy prezent na swieta:) Ja muszę niestety jeszcze uzbroić sie w duzo cierpliwości.

Prezent jak prezent , odbiór podobno najwczesniej w połowie roku 2017. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem 308 GTI. Niezły sleeper, ale przeraża mnie kosmicznie krótka skrzynia biegów. 3000 obrotów na 6 biegu przy 120. Spalanie takie o jakie mi chodziło - 8 do 10 litrów przy szybkiej jezdzie

post-16578-0-26796500-1476825784_thumb.jpeg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10 litrów przy szybkiej jeździe? O kurcze to jak mu zapodasz LPG to będziesz prawie darmo latał :yahoo:

Tam siedzi 1.6 turbo więc spalanie wydaje mi się być realne przy normalnym użytkowaniu bez pałowania (co nie znaczy wolno). Jednak jak zacznie się go cisnąć i korzystać z całej mocy to spalanie poszybuje w górę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przeszkadza Ci sterowanie wszystkim z poziomu tableta/ekranu?

po za tym skrzynia podobno jest mało precyzyjna

 

wrzuć trochę więcej info jak się tym jeździ

Generalnie nie jest to najmądrzejsze rozwiazanie, ale trzeba przyznać, ze w przeciwieństwie do FXT po prostu tez ustawiasz klime w opcji auto i o tym zapominasz zamiast latać z 19,5 na 20 ;)

Co do spalania to przy autostradowej 160-180 zamknąłem sie w 9.2l/100km. Wiadomo, ze na torze bedzie inaczej, ale tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć... Co do skrzyni to rzeczywiscie czasami haczy, ale to zazwyczajnorzy wrzuceniu jedynki. Dramatu nie ma, ale przez mysl przechodzi, ze to nowe auto wiec trochę siara.

Miejsca z tylu na nogi jest niewiele, ale usiąść sie da. Bagażnik całkiem całkiem - na urlop z żona miejsca wystarczy. Wkurza mnie to, ze biorąc audio Denona musiałem zrezygnować z koła zapasowego (jest zestaw naprawczy), a jakiegoś szału nie ma. Moim zdaniem JBL w naszym 208 grał znacząco lepiej.

Niestety ostatnimi czasy we Wrocławiu prawie cały czas lało, wiec nawet nie bardzo było gdzie pojeździć dynamicznie, bo przy 4000 obrotów zrywał przyczepność. Fotele uważam ze bardzo dobrze, ale nieco szerszej postury kolega-pasażer narzekał. Gumy Michelina trzymają... Fantastycznie. O ile zawsze chwaliłem Potenze to Piloty biją je na glowe. Na zjazdach, wjazdach z autostrady mozna robić co sie chce.

Wraz z samochodem dostałem zaproszenie do szkoły jazdy Tomka Kuchara, wiec bede mógł zdać relacje, ale patrząc na pogodę to chyba przełożę to na wiosnę.

Zawias wydaje sie byc swietnie przystosowany na co dzień, ale w żaden sposób nie buja na ostrych zakrętach.

Robię 40-50 tys km rocznie. Szukałem auta, którym bede mógł sprawnie pomykać autostradami bez tankowania co 300 km, miec fun z jazdy, a przy tym bede mógł takim autem spokojnie podjechać do klienta.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i nie HH ale rabat miażdży jak i samo auto

http://www.topgear.com.pl/garaz/ciekawostka-z-ogloszenia-alfa-romeo-4c-galeria-zdjec/kevz9p#fp=tg

Edytowane przez Bo_Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...