Bartek1986

Użytkownik
 • Zawartość

  1970
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Bartek1986

 • Ranga
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Lublin
 • Auto
  GF8 GT
  GF8 STI

Ostatnio na profilu byli

622 wyświetleń profilu
 1. Ja w UPC za eleven płacę 9PLN miesiąc jakoś tak przy nowej umowie wynegocjowałem. Wcześniej chyba 14zł. Nie rozumiem oglądania na RTL pewnie z reklamami albo na streamach jak można mieć HD za paczkę fajek..
 2. Jadę tankować auto
 3. ależ Ty pierdzielisz Moim zdaniem idealny zespół dla Roberta na powrót. Podkreślając, że jest to team fabryczny, który się odbudowuje/powstaje na nowo. Każdy by chciał, żeby wygrywał ale chyba teraz liczy się po prostu jazda. Dobra jazda całkiem dobrym bolidem ze sporymi szansami na q3. Oczywiście jak do tego dojdzie Ricardo nie ma szans na podium. Bolid odstaje od pierwszych czterech dość mocno. No, a tu podium za podium i nawet wygrana wpadła
 4. Bardzo fajne auto. Na co dzień chyba mądrzejszy wybór od WRXa i tańszy w obsłudze
 5. Masz pewnie info z pierwszej ręki. Dasz znać jak tam sytuacja z biletami, żeby przyjechać na niedziele i zostać na testy?
 6. Jeśli news o Budapeszcie okaże się prawdą.. Jest możliwość wejścia wtedy na tor? Jeśli tak to na jakich zasadach? Orientuje się ktoś? Będę miał dwa miejsca w aucie jeśli można
 7. Ty sobie z nas żarty robisz? Napisałeś w temacie, że to STI...
 8. Wiązki do starego Gtka potrzebujesz do tego jeszcze albo kogoś kto będzie dłubał w kablach. Urządzenie w sumie potrzebne tylko do tego, żeby wydechu z zewnątrz posłuchać bo wystarczy ostatni kilometr nie upalać auta i tyle.
 9. Jak jeszcze bov to pewnie puszcza. Jak dv do może uszczelka od dv. Posprawdzaj wszystkie połączenia podciśnień. Może któreś ma już dość i przy jakimś doładowaniu puszcza. Na 100% wydaję mi się, że słyszysz uciekające ciśnienie, a przy zmianie biegu doładowanie spada i dlatego chwile nie słychać.
 10. co tam jest mocniejsze?
 11. u mnie w dwóch poleciały w przeciągu pół roku Świeży piękny Millers CFS w silnikach hehe
 12. Ps. Koszty utrzymania nie licząc silnika jak się sypnie są dość małe jak się ma ogarniętych mechaników.
 13. Bo tak
 14. Po 1 to nie ma co się jarać newsami bez żadnego potwierdzenia.. Wiadomo ciśnienie skacze ale jakieś potwierdzenie musi być Po 2 Renault dementuje wszystko - nawet Robert mówi, że poczuł gotowość, a oni o rehabilitacji Prawda jest taka, że ani Robert ani ewentualnie Renault nie puści pary z ust do ustalonego momentu. Jeśli coś będzie na rzeczy. Chyba widzieliście jak Robert umie dochować tajemnicy Nawet ostatnio wywiad w eleven - żadnych planów, kamienna twarz. Na następny dzień news o FoS. No przecież wiedział
 15. Słyszeliście, że Kobayashi rozwalił sprzęgło, bo ktoś z innego zespołu w pomarańczowym kombinezonie przechodząc, obok Toyoty oczekującej na wyjazd pokazał kciuk w górę, a on pomyślał, że to znak do startu? No i z tego co piszą to zapomniał, że rusza się tylko na hybrydzie i ruszył normalnie..