Jump to content

arkadio

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

About arkadio

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 03/27/1975

Profile Information

 • Skąd
  wawa_natolin
 • Auto
  Forek MY06 N/A 2.0 MT
 • Zainteresowania
  góry

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. @Miłosz Rzeźnik to przesunięcie w znaczący sposób rujnuje nam logistykę domową. Poprzedni termin prawie w całości wpisywał się w nasze ferie zimowe. Mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni będziemy w stanie się konkretnie określić (powiedzmy ostateczna decyzja na tym etapie do 25.09) .
 2. Muzeum Penisów (nie to żebym ja to odgadł - o ile w ogóle )
 3. Koniecznie Jeśli by ktoś był na Ursynowie i się tam wybierał z chęcią potowarzyszymy
 4. 12 min. powolnym spacerkiem od nas, przy następnej okazji zapraszamy
 5. Jako, że ostatnio na wyjeździe mieliśmy +35 stopni, chcemy spróbować jak to będzie przy -35 stopniach. Wprawdzie Weronice strasznie spodobała się Islandia (dzięki PRowi jaki robi @Bocian4x4), ale z punktu widzenia logistyki domowej ze Smoczycą jest to raczej nierealne. @Miłosz Rzeźnik niniejszym zgłaszam Smoczycę plus dwie osoby (oczywiście życie zweryfikuje czy przypadkiem nie musimy zabrać któregoś z chłopaków).
 6. Pozostaje jedynie potwierdzić. Widziałem @Daniel Janus(a raczej jego SG 2.5XT AT) w akcji i faktycznie nie miał problemów z ruszaniem nawet przy stromych, technicznych podjazdach. Natomiast ja (a raczej Smoczyca SG 2.0 NA manual) mimo zapiętego reduktora przy naprawdę stromych podjazdach musiałem brać "lekki" rozpęd (tak jak pisze @mattipk) tak by nie pozwolić by obroty silnika spadły poniżej powiedzmy 3000 rpm. Ruszanie w takich warunkach Smoczycą kończyło się zazwyczaj charakterystycznym zapachem (oczywiście może moja technika nie była zbyt "wyszukana" niemniej jednak).
 7. @Panzerpferd ten popas to w trakcie rajdu? Czy chodzi może o nockę z 19 na 20, a może o nockę z 18 na 19???
 8. Tutaj głównym problemem może być możliwość wyizolowania układów elektrycznych przy np. brodzeniu. Choć faktycznie momentu ci tu pod dostatkiem. Nie wiem jeszcze jak z "dozowaniem" tego momentu przy pokonywaniu przeszkód? W silnikach elektrycznych przyrost momentu od obrotów jest niemal 0/1...
 9. Wino, ale z zatrzymaną fermentacją poprzez dolanie czegoś mocniejszego być może czaczy...
 10. Coś mówił, że wyszło mu z 17%??? Czegoś dolewał czy jakoś tak...
×
×
 • Create New...