Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym forum Skoda gości niemal tak często jak Subaru :) Może to dlatego, ze tez na "s"?

Swoją droga Skoda RS 4x4 może byc ciekawa opcją, choć to oczywiście Skoda ;)

Miałem Focus ST jak mieszkaliśmy za granica. Potrzebowałem auta do latania po 100km 4xtydzien do pracy, a ze auta były tam tanie, pojechałem do salonu po Mustanga. Po przejażdżce tymże, byłem silnie rozczarowany i wychodząc z salonu wpadłem na ST. Kosztował mniej niż polowe, po jeździe próbnej byłem zachwycony. Rok frajdy z jazdy był. A przy tym całkiem praktyczne auto, jak się nie kręci obrotów to cicho i komfortowo. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, przed chwila cos tam wrzuciles o Golfie i JC, jak sie okazalo zupelnie nietrafnie... wiec nigdy nie mow nigdy ;)

 

mialo byc zabawnie, a wyszlo jak to zazwyczaj u Ciebie :lol:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, przed chwila cos tam wrzuciles o Golfie i JC, jak sie okazalo zupelnie nietrafnie... wiec nigdy nie mow nigdy ;)

 

mialo byc zabawnie, a wyszlo jak to zazwyczaj u Ciebie :lol:

 

Wiem że JC kupił Golfa, sam też mam Golfa więc.... jak zwykle wyszło eddie... jak to u Ciebie  :P  :biglol:

 

 

 

Jestem wręcz wielbicielem szybkich i pięknych VWejów  :biglol:

 

564595_483448541675072_2123282611_n.jpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chojny, przed chwila cos tam wrzuciles o Golfie i JC, jak sie okazalo zupelnie nietrafnie... wiec nigdy nie mow nigdy ;)

 

mialo byc zabawnie, a wyszlo jak to zazwyczaj u Ciebie :lol:

Wiem że JC kupił Golfa, sam też mam Golfa więc.... jak zwykle wyszło eddie... jak to u Ciebie :P:biglol:

No teraz juz wiem definitywnie, skad ta Twoja VAG'ofobia, Golfisto jeden :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chojny, przed chwila cos tam wrzuciles o Golfie i JC, jak sie okazalo zupelnie nietrafnie... wiec nigdy nie mow nigdy ;)

 

mialo byc zabawnie, a wyszlo jak to zazwyczaj u Ciebie :lol:

Wiem że JC kupił Golfa, sam też mam Golfa więc.... jak zwykle wyszło eddie... jak to u Ciebie :P:biglol:

No teraz juz wiem definitywnie, skad ta Twoja VAG'ofobia, Golfisto jeden :mrgreen:

 

 

3 Golf... masochistą trzeba się urodzić  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem 308 GTI. Niezły sleeper, ale przeraża mnie kosmicznie krótka skrzynia biegów. 3000 obrotów na 6 biegu przy 120. Spalanie takie o jakie mi chodziło - 8 do 10 litrów przy szybkiej jezdzie

Gratulacje! :)

 

P.S. Nawet kolor ten sam: http://autogaleria.pl/testy/bitwa-hothatchy-honda-civic-type-r-peugeot-308-gti/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Od kilku miesiecy kombinuje nad wymiana mojego DS3 na wiekszego hot hatch'a. Z recji ze zalozylem rodzine Citroen byl dla nas mega mały. Nie wymieniałem go na nic większego w, bo żona go strasznie lubi, ja zresztą też.

Dziś byłem oglądać nowego Civica Type R. Gabaryty idealne, nasza trójka pomieści się bez problemu. Na plus 4 drzwi i w miarę spory bagażnik.

To, że to auta zapindala jak wściekłe itp to wiem. Niestety nie dane mi było tym autem zrobić kilku kilometrów (salon w Bdg nie ma tego jako demo), a chciałem sprawdzić sztywność zawieszenia. Czy po wyłączeniu R+ zawias jest mocno sztywny? Czy na dłuższy wyjazd auto będzie męczące? Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Od kilku miesiecy kombinuje nad wymiana mojego DS3 na wiekszego hot hatch'a. Z recji ze zalozylem rodzine Citroen byl dla nas mega mały. Nie wymieniałem go na nic większego w, bo żona go strasznie lubi, ja zresztą też.

Dziś byłem oglądać nowego Civica Type R. Gabaryty idealne, nasza trójka pomieści się bez problemu. Na plus 4 drzwi i w miarę spory bagażnik.

To, że to auta zapindala jak wściekłe itp to wiem. Niestety nie dane mi było tym autem zrobić kilku kilometrów (salon w Bdg nie ma tego jako demo), a chciałem sprawdzić sztywność zawieszenia. Czy po wyłączeniu R+ zawias jest mocno sztywny? Czy na dłuższy wyjazd auto będzie męczące? Dzięki za info.

 

Tak, zawias jest ustawiony mega hardcorowo i auto nie ma ani krzty komfortu w sobie. Kazdy inaczej odczuwa dyskomfort lecz dla mnie na dluzszy wyjazd zdecydowanie nie bedzie to najprzyjemniejsze, ale nie po to sie kupuje typer zeby bylo wygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odebrałem 308 GTI. Niezły sleeper, ale przeraża mnie kosmicznie krótka skrzynia biegów. 3000 obrotów na 6 biegu przy 120. Spalanie takie o jakie mi chodziło - 8 do 10 litrów przy szybkiej jezdzie

Gratulacje! :)

 

P.S. Nawet kolor ten sam: http://autogaleria.pl/testy/bitwa-hothatchy-honda-civic-type-r-peugeot-308-gti/

to prawda ;) i znowu sie czepiają skrzyni. Trzeba byc upośledzonym zeby miec z nią problemy ;) to juz chyba szukanie dziury w całym. No i kwestia zegarów. Tez w większości artykułów maja do tego wąty. Chyba dziennikarze robią artykuł po 30 min jazdy bo ja po 2 dniach jazdy swoja 208 juz sie przyzwyczaiłem.

Mała kierownica jest wprost genialna.

Większym problemem jest "powaga" na ulicy ;) oddałem zonie FXT i od razu po przesiadce z 208 zauważyła, ze kierowcy traktują ja bardziej poważnie ;) ja natomiast w GTI za KAŻDYM razem padam ofiara udowadniania mi jaki to mój Peugeot jest gowniany. Teraz rozumiem co mieliście na myśli mówiąc ze jadąc STI za każdym razem ktoś Ci bedzie udowadniał ze jest szybszy ;)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Od kilku miesiecy kombinuje nad wymiana mojego DS3 na wiekszego hot hatch'a. Z recji ze zalozylem rodzine Citroen byl dla nas mega mały. Nie wymieniałem go na nic większego w, bo żona go strasznie lubi, ja zresztą też.

Krótko i na temat: Focus Mk3 ST kombi. Ciężko się do czegoś przyczepić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfffff suchar, sam wrzucałem do tematu o Skodzie  :P

 

 

 

to juz nie Golfem?

 

 

A to nie to samo?  :biglol:

 

odpowiem pytaniem na pytanie: skoro JC jezdzi Golfem, to czy to znaczy, ze faktycznie jezdzi Octavia? :yahoo:

przeciez pisales, ze to niemozliwe... :lol:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...