Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ayu, o 27 Oct 2016 - 11:18, powiedział:   chojny powiedział A co z miejscem 12, tj. Subaru STi z roku zdaje się 2015/2016? Nie wygląda na rajdówkę   Aaaa, Michał. STI MY15 seria. Pewnie tylko opony jakieś miał inne.     Wyręczę więc elmo

 

Kwestia obsadzenia imprezy :P , jak było 130 aut był bezpośrednio obok mojej "serii".  

Edytowane przez x.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu jazdy GTI stwierdzam, ze nastepne auto bedzie na 4 łapy. Jasne - na suchym jest git. Ale wystarczy, ze jest mokro i juz przy 3500 obr zrywa przyczepność. Byle co bedzie porównywalnie szybkie. Z drugiej strony różnica w spalaniu przy moich przebiegach... Ciekawy jestem jak STI bedzie wyglądało za 4 lata i czy rzeczywiscie zmiana w akcyzie spowoduje, ze bedzie bardziej dostepne

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli ta obniżka będzie to Dealerzy też będą chcieli na tym coś skubnąć, więc dla Klienta końcowego - kupującego nowe auto ta obniżka nie będzie aż tak znaczna :rolleyes:

Edytowane przez MarcinK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas mojego pierwszego doswiadczenia na NBR (to jeszcze Nissanem kameleonem ;) ) tez mna zaczelo trzepac w Fuchsröhre, ale jeszcze przed kompresja czyli gdzies ok 160kmh delikatnie szacujac... Tylne zawieszenie po prostu zaczelo na wybojach skakac. Co ciekawe, SPB przechodzilo tam jak walec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby twierdzą że seria, czy idzie lepiej to by musiał się wypowiedzieć ktoś kto to auto zna bądź wie dobrze jak jedzie seria.  

 

Tu jest onboard z Łodzi, może ktoś po tym jak się auto wkręca będzie mógł coś więcej powiedzieć. 

 

 

Największą robotę robi kierownik, co w łapy weźmie to jest szybkie  ;)

 

na 99% jest to seria . Sam mam identyczny wóz ( nawet kolor ) i jedzie jak seria . 

 

jesli chodzi o problem z odpinanie napędu tez go miałem , wyskoczył mi pare razy przy ostrej jezdzie komunikat "4matic chwilowo niedostepny ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza to Miko zamiatać większość konkurencji. W piątek w Kielcach tylko Ostry i dwie Fiesty Proto były przed nim, jedyna zmiana od serii to opona Michelin P2G. W sobotę w Bednarach 3 w klasie za dwoma Fiestami. Gość jest mega kierownikiem.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby twierdzą że seria, czy idzie lepiej to by musiał się wypowiedzieć ktoś kto to auto zna bądź wie dobrze jak jedzie seria.

 

Tu jest onboard z Łodzi, może ktoś po tym jak się auto wkręca będzie mógł coś więcej powiedzieć.

 

 

Największą robotę robi kierownik, co w łapy weźmie to jest szybkie ;)

na 99% jest to seria . Sam mam identyczny wóz ( nawet kolor ) i jedzie jak seria .

 

jesli chodzi o problem z odpinanie napędu tez go miałem , wyskoczył mi pare razy przy ostrej jezdzie komunikat "4matic chwilowo niedostepny ".

Co na to odpinanie napędu mówi ASO?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Miko na ostatnim SuperOES i samochód jest seryjny. Jedyne co jest niefabryczne to opony.

Mówił też że gdyby nie rozpinający się napęd i skrzynia potrafiąca się czasami "pogubić" w trybie manualnym to dałoby się tym szybciej pojechać :)

Z grubsza chodzi o to że:

1. Czasami na wyjściu z zakrętu z butem w podłodze odcina na chwilę napęd. Samochód zostaje wtedy FWD przez chwilę i traci przyczepność. Żeby temu zapobiec musi delikatnie dozować gaz na wyjściu z zakrętu.

2. W trybie w pełni manualnym skrzynia ma kilka wad. Dwie z nich to:

- łopatki ruszające się razem z kierownicą, co czasami powoduje "szukanie" ich i tracenie czasu

- przy redukcjach potrafi się zbyt długo "zastanawiać"

Miko jeździ przez to w trybie "pół manualnym". Dzięki temu biegi w górę zmieniane są automatycznie a redukcje zazwyczaj robi sam łopatkami.

 

Dla mnie jego wyniki są poza zasięgiem nawet gdybym jechał profi rajdówką a on twierdzi że cywilnym "dupowozem" dałoby się jechać szybciej ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...