Skocz do zawartości

ALEX

Użytkownik
 • Zawartość

  5265
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ALEX

 1. Resztę świata [emoji6] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 2. Proszę o dopisanie mnie na liście z numerem 44 Kasa przed chwilą przelana. Zdrówka!!!
 3. ALEX

  Robert Langner.... nie żyje...

  Szanowni ForumowiczeZ przykrością informuję, że w dniu 13 maja 2018 odszedł od nas na zawsze nasz Kolega, Przyjaciel, Forumowicz i prawdziwy wielbiciel Subaru - Robert Langner. Wiem, że wielu z Was miało przyjemność poznać zawsze uśmiechniętego i pełnego energii Roberta, którego będziemy mogli ostatni raz pożegnać podczas nabożeństwa żałobnego, które odbędzie sięw dniu 2018.05.18 o godzinie 15:00 na Cmentarzu Komunalnym w Bielawie przy ulicy Wojska Polskiego 40APowinniśmy go godnie pożegnać, oddać mu hołd dźwiękiem boxerów, w związku z czym proszę o liczne przybycie, Robert kochał Subaru.
 4. ALEX

  Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?

  Na Tapatalk nie widzę żadnej ankiety, ale dobrze że Beben zapytałeś.... Ja tak bym się nawet ucieszył, gdyby na Plejady przyjechali w roli zawodników wszyscy z RSMP. Takie zwycięstwo lepiej smakuje [emoji16] Oczywiście ja nie mam nic przeciwko! Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 5. ALEX

  Wacek wracaj do nas!

  Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze W najbliższą sobotę odbędzie się w Kielcach impreza charytatywna, z której zebrane środki zostaną przekazane na pomoc Wackowi. Swoją obecność zapowiedzieli między innymi: Kajetan Kajetanowicz Wojtek Chuchała Marcin Słobocian Uwaga!!! Poniżej wklejam linki do aukcji, na których można wylicytować jazdy po torze z tymi Zawodnikami. Środki również zostaną przekazane na rehabilitację Wacka. http://charytatywni.allegro.pl/jazda-jako-pilot-rajdowym-subaru-marcin-slobodzian-i6708886 http://charytatywni.allegro.pl/jazda-rajdowym-subaru-z-marcinem-slobodzianem-i6708835 http://charytatywni.allegro.pl/jazda-rajdowka-z-siemankiem-wojtkiem-chuchala-i6708295 http://charytatywni.allegro.pl/jazda-rajdowka-z-kajetanem-kajetanowiczem-i6708283 Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 6. Miłosz, próbowałem się dzisiaj do Ciebie dwukrotnie dodzwonić. Niestety wysypał się mój kompan i muszę zrezygnować z rezerwacji.
 7. ALEX

  Rajdowe dyskusje - sezon 2017

  Było lepiej niż nieźle. Od samego początku prowadziłem w klasie 5, z której po kolei wykruszały się .... Lancery Na koniec został tylko jeden. ... Drugie miejsce zajęło (uwaga!!!) Tico. Nie widziałem jego przejazdów, ale gość musiał jechać bardzo szybko, o czym świadczą jego czasy. Trasa była nie dla Lancerów i Subaraków (dużo ciasnych szykan ), w których czasami nie mogłem się zmieścić Subarakiem. W każdym razie Gość z Tico zasłużył na oklaski, bo jego czasy były zdecydowanie lepsze od aut o podobnej charakterystyce np. Cinquecento, co świadczy o talencie kierowcy Kary (zasłużone) pozbawiły mnie drugiego miejsca. Oczywiście czaiłem się od początku na pierwsze miejsce, ale kierowca Clio był poza moim zasięgiem!!! Inna liga w porównaniu do pozostałych aut tej klasy. Jestem zadowolony, bo mój Subarak po włożeniu nowej turbiny naprawdę jedzie Bałem się tylko, czy tą moc wytrzymają napędy. Było mega przyczepnie. Opony po tych paru kilometrach nadają się na śmietnik.
 8. ALEX

  Rajdowe dyskusje - sezon 2017

  W najbliższą sobotę startuję też w Barbórce, tylko że Małopolskiej. Wpadnij, będzie się z czego pośmiać. Pierwszy start od Plejad http://www.barborkamalopolska.pl/
 9. ALEX

  Hot Hatch Hysteria

  Rozumiem, że na następny Superos będę miał szybki wóz....
 10. ALEX

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla nowego STi z numerami KR555?? spotkanego na autostradzie Rzeszów - Kraków Ktoś z Forum? Pozdrowienia z Audi
 11. ALEX

  mapa/chip w gt śląsk,małopolska okolice

  Carsport Nowy Sącz
 12. Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze Z uwagi, że Plejady 2017 zbliżają się wielkimi krokami, nadeszła odpowiednia chwila zainicjowania naszej akcji. Pod nieobecność Carlos-wrx, to mi przypadł zaszczyt założenia tego wątku w tym roku. Już 5 raz Forumowicze postanowili wziąć udział w charytatywnej zabawie, która ma na celu wsparcie naszej podopiecznej – Oli Kuc. Niektórzy z Was mieli okazję i przyjemność poznać dzielną Oleńkę osobiście. Dziewczynka od lat boryka się z paskudną i niestety nieuleczalną chorobą – Zespołem Leigha. Na temat schorzenia nie będę się rozpisywał. W internecie znajdziecie mnóstwo artykułów, które opisują dokładnie z czym musi się zmagać i jak dzielnie walczy z przeciwnościami losu nasz Mała Bohaterka. Może na szczęście liczyć na wsparcie swojej Mamy – Joli, która dzień i noc czuwa przy Niej. Krótki film z podziękowaniami od Dziewczyn: Ponadto dla osób korzystających z FB https://www.facebook.com/Aleksandra-Kuc-Zespół-Leigha-229897910398296/ Sama zabawa polega na obstawianiu zwycięzcy trasy szosowej tegorocznych Plejad. Jak wszyscy wiedzą, zawodnicy jadą tam „na luzie” , tylko dziwnym trafem rywalizacja ta zbiera srogie żniwa. Urwane koła, pogięte blachy i inne straty są nieodłącznym elementem tych zawodów. Każda z osób obstawia swojego faworyta i deklaruje według uznania kwotę pieniężną. Jednak niezależnie, kto w tym roku okaże się triumfatorem, cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla naszej Forumowej Oleńki. Tradycyjnie Po Plejadach podam nr konta dla dobrowolnych wpłat. Zapraszam do udziału wszystkich Forumowiczów. Nie tylko uczestników Plejad. Pobijmy w tym roku kolejny rekord i pokażmy siłę Forum Subaru No to zaczynamy!
 13. Witam Was wszystkich po przerwie urlopowej W międzyczasie otrzymałem jeszcze kilka wpłat. Rozmawiałem z Jolą na temat dogodnego dla nich terminu wizyty delegacji forumowej. Wstępnie planujemy zrobić niespodziankę w dniu 1.08.2017. Liczę, że nasza reprezentacja będzie liczna. Zapraszam wszystkich!!!! Aktualna i mam nadzieję, że nie finalna lista darczyńców wygląda następująco: AGA ALEX Andremil APACZ Ayu BARTEKFI BARTZ BĘBEN I KASIA BĘBEN I KASIA BUCHU CARFIT CHOJNY DZIEDZIC Edgar ELMO GÓRAL Z ŁODZI I MYSZA Jawert Jumpman KOWAL MARIVIP Mateusz22 Platon PREMO PRZEMEKKA I JUSTI SEBEKIAN SLESZ Śruba URABUS FAMILY TEAM WIKA I KOSMIT ZAMIESZANIE/PITGOL oraz wpłata Dzioba "Impreza Wcześniaków Uwaga, jeżeli na liście brakuje kogoś, kto zrobił przelew, proszę o kontakt na PW. Staram się skrupulatnie prowadzić "księgowość", ale każdy jest człowiekiem.
 14. ALEX

  SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Żebym na próbie Bebna nie doszedł!
 15. ALEX

  SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Ja niestety raczej w tym roku nie wpadnę. Zaraz wyjeżdżam na urlop i nie zdążę ogarnąć problemu hamulców. Bawcie się dobrze!
 16. Dokładnie!!! Przypominam, że akcja jest otwarta dla wszystkich Forumowiczów, a jest nas przecież "trochę"..... Rozmawiałem wczoraj z Jolą. Do 1 sierpnia dziewczyny są na rehabilitacji, więc do tego czasu nie będzie okazji na przekazanie pieniędzy zebranych z naszej aukcji. Daje to jednak szansę dalszą zbiórkę środków. Panie i Panowie - liczy się naprawdę każdy grosz!!! Poniżej aktualna lista Darczyńców: CHOJNY Mateusz22 URABUS FAMILY TEAM BARTZ ELMO Jawert PRZEMEKKA I JUSTI ZAMIESZANIE/PITGOL BUCHU Platon APACZ Andremil Ayu GÓRAL Z ŁODZI I MYSZA Edgar KOWAL BĘBEN I KASIA AGA MARIVIP DZIEDZIC BARTEKFI SEBEKIAN Jumpman BĘBEN I KASIA CARFIT
 17. ALEX

  PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny

  Beben, sorry. Zapomniałem dodać "" przy słowie "jeszcze"....
 18. ALEX

  PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny

  To był chyba jeszcze początek imprezy. Jeszcze tak mało wcześniaków i jeszcze jasno. ....
 19. Cześć wszystkim!!! Znalazłem chwilę czasu, żeby zająć się "księgowością". Poniżej wklejam listę Forumowiczów, od których dotarły do mnie wpłaty. Stan na godz. 13:35 2017-06-26. Kolejność chronologiczna. wpłata Dziobaz"ImprezyWcześniaków" CHOJNY Mateusz22 URABUS FAMILY TEAM BARTZ ELMO Jawert PRZEMEKKA I JUSTI ZAMIESZANIE/PITGOL BUCHU Platon APACZ Andremil Ayu GÓRAL Z ŁODZI I MYSZA Edgar KOWAL BĘBEN I KASIA AGA MARIVIP DZIEDZIC BARTEKFI SEBEKIAN Jumpman Jeżeli ktoś wpłacił, a nie ma go na powyższej liście, proszę o kontakt na PW!!! Chyba niestety w tym roku nie uda się osiągnąć rekordu
 20. Cześć wszystkim. Pomału pojawiają się wpłaty na moim koncie. Super! !! W weekend wkleję listę Użytkowników, od których środki już otrzymałem. Walczymy dalej!
 21. Cześć wszystkim!!! W tym roku kolejny raz deklaruje się, że mogę być Skarbnikiem. Jak to było do tej pory, będę prowadził "księgowość" i wszelkie dane o wpłatach będą dostępne dla osób zainteresowanych. Nadmienię, że na imprezie wcześniaków udało się również zebrać "parę groszy" , które przekazał mi w sobotę Dzioba. Myślę, że akcję możemy pociągnąć do 30 czerwca. Co Wy na to?W międzyczasie postaram się ustalić, kiedy możemy wszyscy spotkać się z Dziewczynami i wspólnie wręczyć naszą pomoc!!! Każdy jest mile widziany!!! Poniżej dane do wpłat: Paweł Plata 72 1240 5080 1111 0000 5196 6634 UWAGA!!!!! W tytule proszę wpisywać swój nick z dopiskiem "Dla Oli"
 22. ALEX

  SJS - Impreza vs EVO 10.06.2017

  Szkoda jak diabli!!! Kiedyś to była spora impreza, a co za tym idzie, towarzyszyła jej prawdziwa rywalizacja. Przy takiej frekwencji szkoda, że się odbyła.
 23. Ostatnie dni zakładów! Panie i Panowie, do dzieła!!!
 24. ALEX

  XIV Zlot Plejad 2017

  Od 2 tygodni nie śpię!
×