beben

Użytkownik
 • Zawartość

  8096
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O beben

 • Ranga
  ..:: Platinium Forumus ::..
 • Urodziny 04.11.1977

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Sochaczew
 • Auto
  Yeti / RS 5
 1. Ja właśnie wysłałem zgłoszenie
 2. Tempo faktycznie świetne !!! Nie da się ukryć że widać kryzys w RSMP stąd konkurencja może nie najmocniejsza ale czasy na odcinkach np porównując chłopaków do Dominika zaskakująco dobre . Brawo. Oby do mety
 3. http://szkolajazdysubaru.pl/szkolenia/training/view/554/samochodowe-v-ogolnopolski-zlot-samochodow-subaru-impreza Kto się wybiera ?
 4. Po kolei: - zachęcam was bardzo do udziału w tej akcji. Jest to, myślę że można już tak to nazwać, od kilku lat tradycyjny element Plejad, a ściślej przed plejadowej gorączki. Genezę pomysłu pewnie znacie..... Pamiętam co było jak Carlos stworzył ten wątek, sporo osób uwierzyło że naprawdę mocno iskrzy pomiędzy mną, Premo, Carlosem itd Ale co tu dużo gadać. Cel jest fantastyczny. Naprawdę warto wspomóc Olę i choć odrobinę pomóc jej w codziennej walce !!!! Dziewczyną na pewno się przyda każdy zastrzyk $$$ - dorzucam 500 do puli. Mam swój typ ale przez wrodzoną skromność go nie podam - Premo próbuje mnie chyba wykończyć na wszelkie sposoby. Najpierw polecił Marasa, oddaj wóz mówił będzie Pan zadowolony, no i auto pojechało na wymianę wiązki. W jakim jest stanie, większość wie Mareczku pozdrawiam serdecznie . Zakładając że Marek odda mi samochód, Premo wprowadza plan B, czyli presja, presja, presja !!! stąd chyba pomysł na "Bęben kontra reszta" . Nie dam się - w zeszłym roku padł pomysł żebyśmy (Premo, Alex, Ja i inni) sponsorów tej fantastycznej akcji czyli was jeśli ktoś oczywiście wyrazi taką chęć, powozić, postraszyć, powygłupiać się itd . w zeszłym roku nie doszło to do skutku z kilku powodów. Ja np urwałem koło , Premo zmielił dyfer, Alexa bolała głowa W tym roku ponawiam chęci ale szczerze mówiąc nie mogę wymyślić odpowiedniej formuły żeby to zrobić podczas Plejad. A może spotkajmy się na, również tradycyjnym, zlocie Subaru organizowanym przez SJS na torze Kielce. W tym roku zlot jest 29.07, zakładam że sporo z nas tam będzie . Co wy na to żeby tam zrealizować te jazdy ?
 5. w tym wątku RZONDZE ja ale do Ojca Dyrektora nie zaszkodzi Proszę przy dopisywaniu się o kopiowanie całej listy, tzn wszystkich wersji Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula 6. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami/Misia/Tymek 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu 5. Justi/przemekka/Natalia/Marcin (małe na błotniki - Justi/przemekka) 6. Nader/Satan Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata 6. Bielej/Aś 7. martrix/shinkansen 8. Kambol / Ania 9. Ola / Przemek / Ignaś / Julek 10. jamesbondzio (naklejki : JAMES / PATI / OLA & MIŚ) 11. Jumpman / Maćko 12. Toks/Hani/Miły 13. PRIMAR/Krystyna 14. Czarne_Koronkowe/Enia 15. Pablok/Kasia (Czarne_Koronkowe płaci) 16. piotruś / Gosia 17. MARO / OXI Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Rafaelo / Hokej / Irmina 2. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip 3. Rutek/Hania/Artur/Hubert 4. MarcinK & Marta/Pola & Borys 5.PedroAlvaro/Dankolo Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. 2.
 6. Zapłacony [emoji106][emoji48]
 7. Czy opony typu monte z krótkim kolcem są dozwolone ?
 8. Miejsca na szosowej chyba jeszcze są bo pojawia sie komunikat ze nr zostanie nadany automatycznie
 9. szymsocho, co ty na forum robisz ? myślałem że już tu nie bywasz
 10. 10 na ognisko idealna. Jak rozpalicie wysokie to się nawet z wyrka w c3 nie będę musiał ruszać żeby zobaczyć Wcześniaki rozumiem że tradycyjnie we środę. Ale kto się wybiera wcześniej ??? Dzioba wiem , ktoś jeszcze ?
 11. To taki przedplejadowy sport
 12. Robotę mam nudną i mało czasochłonną to pomyślałem ... a czemu nie
 13. to też jest pomysł, pomyślę. Z drugiej strony jak pakuje koperty to jest to jedyny moment gdzie jakies niedoróbki mogę wychwycić
 14. Dostałem sporo pw z adresami do wysyłki, ale pozwólcie że odpiszę grupowo jak będzie bliżej końca zapisów. Łatwiej ogarnę, może uda się nie pominąć nikogo połowa maja)
 15. Jakby sie tak zastanowić to po drodze do Karpacza mam Dzierżoniów . Chyba trzeba sie Marasowi na chatę zwalić we wtorek. Tylko ciiiii, będzie miał niespodziankę My chcemy być w Karpaczu minimum od wtorku a negocjuję weekend.