Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

A ma byc kombi ?

Plusem QV jest to zedo brązowego auta kupujesz tylko Navi i fotele Sparco i thats it.Reszte ma w standardzie w przeciwieństwie do M3 i RS4. tam trzeba wrzucić odpowiednio z 50 i min. 100K w przypadku RS zeby to było przyzwoite auto a wiec robi sie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozebyc ciekawy do dated do juz obszernego segments.

 

Giulia Veloce.Ma wszystko co trzeba a czyli wyglad 2.0 turbo 280 KM I AWD.

 

Włosi pojechali po bandzie strasznie... wczoraj jak zobaczyliśmy te zdjęcia to...  :huh:

 

Zwykły diesel "za mało", QV to dużo za dużo ale ten niebieski rozrabiaka  :wub:

 

Veloce nie dla US ;) 

 

http://www.autoblog.com/2016/09/20/alfa-romeo-giulia-veloce-not-coming-to-united-states/

 

 

To jeszcze na dobicie... 

 

alfa_romeo_giulia_veloce_blu-559fbef7d72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dailydriver.pl/nowosci/premiery/alfa-romeo-giulia-veloce-swietne-osiagi-i-naped-4x4/

 

"Standardowo napędzana będzie tylko tylna oś, ale w razie uślizgu któregokolwiek z jej kół, do 60% momentu obrotowego będzie mogło trafić na oś przednią."

 

Rozumiem, że to będzie inne rozwiązanie 4x4 niż w 159 ? Tam był przecież torsen i stały napęd. Ciekawy jestem jak to będzie działało, oby lepiej niż X-Drive w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez.Uwazam ze zeby wypromować swoj styl i markę powinni jeszcze otworzyć własne salony i odłączyć sie od fiata.Cos jak Mini.

dokladnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej mi sie podoba Megana, ale ten test to akurat lekko nie fair, albo sponsorowany.

Żeby było sprawiedliwie, to wypadało by wziać zwykłe Megane a nie Trophy R.

Tu mamy Ohlinsa, brak tylnych siedzeń, itp + opony Semi Slicki vs seryjna Honda na seryjnych oponach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane Trophy R to też seria do kupienia w salonie ;) Nikt Hondzie nie zabronił zrobienia tego samego i założenia innych opon :)

Ohlinsa i semislicki można dokupić w opcji do każdej meganki z listy wyposażenia dodatkowego.

 

Moim zdaniem oba te samochody są bardzo do siebie zbliżone. W pewnych warunkach Honda będzie szybsza a w innych Megane. Generalnie obie konstrukcje w swojej kategorii są topowe.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohlinsa i semislicki można dokupić w opcji do każdej meganki z listy wyposażenia dodatkowego.

 

To duży plus dla Renault.

Ohlinsa jako wyposażenie opcjonalne powininno mieś za rozsądną cenę każde szybsze auto na rynku, jeśli ma jeździć po naszych drogach, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez.Uwazam ze zeby wypromować swoj styl i markę powinni jeszcze otworzyć własne salony i odłączyć sie od fiata.Cos jak Mini.

 

dokladnie !

I ja nie mowię tu o PL tylko ogolnie.U mnie sprzedawane sa w salonach fiata i isuzu ktore nie zasługują nawet zeby sprzedawać w nich Dacie.Alfa to tak jak Mini nie tylko samochod i gadżet ale tez styl życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane Trophy R to też seria do kupienia w salonie ;) Nikt Hondzie nie zabronił zrobienia tego samego i założenia innych opon :)

Ohlinsa i semislicki można dokupić w opcji do każdej meganki z listy wyposażenia dodatkowego.

 

Moim zdaniem oba te samochody są bardzo do siebie zbliżone. W pewnych warunkach Honda będzie szybsza a w innych Megane. Generalnie obie konstrukcje w swojej kategorii są topowe.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie chodzi o to, ze do hondy nie mogli zalozyc lepszych opon czy zawiasu tylko, ze takie porownanie kompletnie nie ma sensu. Przechodzac z conti na PSS jest juz lepiej a co dopiero cup 2...

 

Opona drogowa, a semislick to przepasc i nie wiem jak z mozna z takiego porownania wyciagac jakiekolwiek wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...