Jump to content

Houdini

Użytkownik
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobry

About Houdini

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Japońskie S-AWD i FWD

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Golf, który ma to coś Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ...
 2. Dobrze słyszeć, że nad tym popracowali. Ciekawe jak będzie w nowym Golfie i S3. Ustępujące generacje jeśli chodzi o działanie tych systemów to jednak była porażka.
 3. To może być rajd Evansa i Kalle. Ogier patrzy jednak na wynik na koniec sezonu. Evans musi błysnąć.
 4. Może Honda się trochę odcięła od trendu
 5. To nie jest już najnowsza konstrukcja, silnik 3l i inne podzespoły z M3 też swoje ważą. Ale bekę z golfa i Audi musieli sobie zrobić
 6. Szwecja jedzie, skrócona o 8 oesów
 7. Z przecieków wynika, że to będzie raczej 2,4 l turbo z Ascenta. Tak czy siak bardzo się cieszę, że Toyota wprowadza ciekawe modele, a może i Subaru na tym trochę skorzysta.
 8. Gdzie tu widzisz BMW ?
 9. Jak to z Golfem, nowy model, mnóstwo emocji !
 10. To jest super wiadomość. Toyota od pewnego czasu wraca na dobre tory. Gdzieś wyczytałem, że następca GT89/BRZ ma się pojawić w typowym cyklu wymiany modeli. Jeśli przyjmiemy, że premiera była w 2012r. to nowy model powinien być niedługo. Mam nadzieję, że już pracują nad następcą.
 11. Houdini

  Kubica w F1

  Brawo Leclerc, nie poddał się presji. Jeśli Ferrari da mu odpowiedni bolid on to wykorzysta i zostanie w przyszłości mistrzem. Myślę, że Vettel rozważa już zakończenie kariery.
 12. Houdini

  Wrx 2015+

  Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Jeśli chodzi o wady to podejrzewam, że pewnie infotainment i materiały w środku. Mam nadzieję, że właściwości jezdne nie zawodzą.
 13. Houdini

  Kubica w F1

  Niezłe miejsca miałeś ! Kiedyś byłem na Spa, ale dużo bliżej nawrotu. Miło wspominam, mimo, że to najdłuższy tor, więc kierowców widzi się rzadziej.
 14. Widziałem jakoś się nie zdecydowałem, ale kto wie, ciężka zima może zweryfikować wrażenia estetyczne. Poza tym, wybór zimówek w rozmiarze 20 cali nie powala.
×
×
 • Create New...