Jump to content

Houdini

Użytkownik
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

About Houdini

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Japońskie S-AWD i FWD

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. tak się składa, że jestem w posiadaniu S3 i po torze jeździ to średnio (w serii), ale ja nie umiem jeździć ...
 2. może nie ma 350, ale pytanie ile też waży ?
 3. Houdini

  Kubica w F1

  Fala, prosimy o więcej !
 4. Umknął celowo https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-rs-trophy-tce300-edc-fap-ID6BCwv4.html#4a4f1c7352 ciągle słabsze i cięższe, przynajmniej na papierze. Manual chyba 7 tys. PLN tańszy. Chyba lekko przegięli z ceną. Tak na serio, ceny hothatchy rzeczywiście poszybowały w przestworza.
 5. Kto konkurencji zabronił wykonać sporo mocniejsze, lżejsze i szybsze auto ?
 6. Houdini

  Dakar 2019

  Mi rozum mówi, że Nasser Al-Attijah
 7. Mam wrażenie, że pomyliłeś Giulię z Giuliettę, ale może się mylę ...
 8. Houdini

  Kubica w F1

  Wydaje mi się, że wszyscy bardziej patrzymy bardziej z naszego punktu widzenia co MY byśmy woleli aby RK robił ze swoim życiem. Nic dziwnego, wszyscy, włącznie ze mną, chcieliby mu kibicować i podziwiać. Część życzyłaby sobie, żeby dokończył misję w F1, inni w rajdach itd. Generalnie, w tym momencie, żeby jeździł w jakiejś serii. Już nawet byle jakiej, ale, żeby jeździł. Niekoniecznie to co nam wydaje się najlepsze musi odpowiadać głównemu zainteresowanemu i proszę zostawmy decyzję jemu. Może woli testować i pracować nad bolidem w symulatorze, pracując w miejscu gdzie atmosfera mu odpowiada i gdzie będzie doceniany.
 9. Houdini

  Kubica w F1

  Na tle tych trzech dorodnych mężczyzn i członka ekipy Williamsa widać wyraźnie, że kondycja finansowa teamu jest na tyle słaba, że muszą oszczędzać na kuchni
 10. Houdini

  Kubica w F1

  Indycar ? Aerodynamika nie jest tak skomplikowana/droga i wygląda lepiej, a wiadomo, że piękne bolidy są najszybsze. Amerykanie już wcześniej poszli tą drogą
 11. Chyba rzeczywiście wersja Trophy będzie mogła się osiągami równać, ciekawe czy też odczuciami ...
 12. Houdini

  Kubica w F1

  LH wypowiada się zwykle wyuczonym marketingowym bełkotem , ale tym razem trafił w sedno. Skoro taki team jak Force India ma problem, żeby utrzymać się w stawce to coś jest nie tak. Bernie w pewnym sensie osiągnął marketingowo-finansowy sukces, ale kosztem zespołów i widowiska.
×
×
 • Create New...